Antywirusowe

Oprogramowanie antywirusowe to niezwykle ważna kwestia, o którą powinien zadbać każdy użytkownik komputera. Zapewnia ono ochronę przed wirusami, programami szpiegującymi, trojanami oraz innym szkodliwym oprogramowaniem, które mogłoby zagrażać naszemu urządzeniu oraz danym znajdującym się na nim. W czasach, gdy cyberprzestępcy szukają wciąż nowych zagrożeń dla naszych danych oraz komputerów, zapewnienie odpowiedniej ochrony jest kluczową kwestią dla każdego posiadacza komputera z systemem operacyjnym.  

 

Każdy użytkownik komputera powinien zadbać o odpowiednie oprogramowanie antywirusowe, które oferuje wiele przydatnych funkcji i narządzi mających na celu ochronę urządzenia oraz jego danych. Do najważniejszych z nich zaliczamy: 

·       Skanowanie urządzenia w celu wykrycia potencjalnych zagrożeń. W tym celu wykorzystuje skanowanie plików, skanowanie w czasie rzeczywistym oraz skanowanie heurystyczne, by móc wykryć oraz zidentyfikować zagrożenia.  

·       Automatyczne blokowanie i usuwanie szkodliwego oprogramowania po wykryciu zagrożeń za pomocą wprowadzenia kwarantanny podejrzanych plików, blokowania dostępu do niebezpiecznych stron lub usuwaniem złośliwego oprogramowania. 

·       Aktualizacje oraz bazę danych zagrożeń. Tylko regularnie aktualizowane oprogramowanie antywirusowe jest w stanie wykryć najnowsze zagrożenia, ze względu na wciąż zmieniające się sygnatury wirusów.  

·       Ochronę w czasie rzeczywistym za pomocą ciągłego monitorowania aktywności systemu, by w porę móc wykryć potencjalne niebezpieczeństwo. 

Avast Ultimate (1 stanowisko, 12 miesiące)
  • Tylko online

Avast Ultimate (1 stanowisko, 12 miesiące)

Avast Ultimate to kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające, które oferuje pełną ochronę dla jednego stanowiska przez okres 12 miesięcy. Pakiet ten łączy w sobie najnowocześniejsze technologie antywirusowe, narzędzia do optymalizacji systemu, funkcje ochrony prywatności oraz zaawansowane narzędzia do bezpiecznego surfowania po internecie. Dzięki Avast...
129,00 zł
Pokazano 1-1 z 1 pozycji