<< 1 2 3 4 >>
 • Jaki system operacyjny wybrać?
  Opublikowany : 2024-06-18 | Kategorie : systemy operacyjne

  System operacyjny to fundament, na którym opiera się działanie każdego komputera, zarządzając zasobami sprzętowymi i umożliwiając uruchamianie oprogramowania. Jaki system operacyjny wybrać? To podstawowe pytanie zarówno dla użytkowników domowych, jak i profesjonalistów.

 • Mac OS – czym jest, co warto wiedzieć o tym systemie? 
  Opublikowany : 2024-06-18 | Kategorie : systemy operacyjne

  Mac OS jest systemem operacyjnym stworzonym przez firmę Apple Inc., który jest dedykowany dla komputerów Macintosh. System ten jest integralną częścią ekosystemu Apple, umożliwiającą efektywną współpracę z urządzeniami takimi jak iPhone, iPad, oraz Apple Watch przez różne usługi, a w tym iCloud, Handoff, czy też Universal Clipboard.

 • MongoDB – czym jest to rozwiązanie? 
  Opublikowany : 2024-06-18 | Kategorie : systemy operacyjne

  MongoDB to nowoczesna baza danych dokumentów, która rewolucjonizuje sposób, w jaki organizacje przechowują, przetwarzają i zarządzają swoimi danymi. Została zaprojektowana z myślą o skalowalności, wydajności i łatwości użycia. MongoDB oferuje unikalne podejście do zarządzania danymi w różnych aplikacjach i branżach – od startupów po globalne korporacje. Czym dokładnie jest takie rozwiązanie?

 • Microsoft Windows 12 - Nowości, Funkcje i Jak Zaktualizować
  Opublikowany : 2024-05-28 | Kategorie : systemy operacyjne

  Microsoft oficjalnie zapowiedział premierę nowego systemu operacyjnego - Windows 12. W tym artykule przedstawimy, jakie nowe funkcje i usprawnienia przyniesie Windows 12, jak można zaktualizować swój obecny system do najnowszej wersji oraz kiedy można się spodziewać jego dostępności. Dodatkowo, potwierdzamy, że Windows 12 będzie dostępny w naszym sklepie Kluczesoft.pl.

 • Windows Server 2025 - Wszystko, co musisz wiedzieć
  Opublikowany : 2024-05-27 | Kategorie : systemy operacyjne

  Windows Server 2025 to najnowsza odsłona popularnego systemu operacyjnego serwera od Microsoft. Wprowadza wiele istotnych aktualizacji i nowych funkcji, które mają na celu zwiększenie wydajności, bezpieczeństwa i elastyczności zarządzania zasobami IT. W tym artykule przyjrzymy się szczegółowo wszystkim nowościom, różnym wersjom systemu oraz licencjom dostępnym dla Windows Server 2025. Dodatkowo, potwierdzamy, że produkt jest już dostępny do zakupu w naszym sklepie Kluczesoft.pl. Aktualizacje i Nowe Funkcje w Windows Server 2025 Windows Server 2025 wprowadza szereg usprawnień i nowych funkcji, które mają na celu ułatwienie zarządzania infrastrukturą IT oraz zwiększenie jej bezpieczeństwa. Oto niektóre z kluczowych aktualizacji:Lepsza Wydajność: Nowa wersja systemu operacyjnego of [...]

 • Intranet – co to jest i do czego służy
  Opublikowany : 2024-05-20 | Kategorie : systemy operacyjne

  Intranet to element infrastruktury każdej nowoczesnej organizacji. Ta prywatna platforma technologiczna została zaprojektowana specjalnie do użytku przez pracowników firmy, zapewniając bezpieczny dostęp do firmowych zasobów, danych i narzędzi komunikacyjnych.

 • Automatyzacja zadań w Excelu za pomocą makr – poradnik
  Opublikowany : 2024-02-23 | Kategorie : systemy operacyjne

  Efektywność czasowa i automatyzacja procesów stają się kluczowymi elementami skutecznego zarządzania danymi i realizacji zadań. W tym kontekście narzędzia do arkuszy kalkulacyjnych, takie jak Microsoft Excel, odgrywają istotną rolę w ułatwianiu codziennej pracy i optymalizacji procesów biznesowych. Jedną z istotnych funkcjonalności, które umożliwiają automatyzację zadań w Excelu, są makra.

 • Widżety w Windows 11 - wszystkie informacje pod ręką
  Opublikowany : 2023-12-13 | Kategorie : oprogramowanie , systemy operacyjne

  Wraz z wprowadzeniem Windows 11, Microsoft nie tylko odświeżył interfejs użytkownika, ale także wprowadził nowe funkcje, w tym rozbudowane widżety, które mają na celu dostarczenie użytkownikom szybkiego dostępu do ważnych informacji i narzędzi. Te dynamiczne panele, dostępne zawsze pod ręką bezpośrednio na pulpicie, oferują użytkownikom niemal natychmiastowy sukces do aktualności, kalendarza, prognozy pogody i wielu innych przydatnych informacji. W tym artykule skupimy się na roli widżetów w systemie Windows 11, przedstawiając ich funkcje, możliwości personalizacji oraz korzyści, jakie przynoszą w codziennym użytkowaniu systemu operacyjnego.

<< 1 2 3 4 >>