> LEGALNOŚĆ

Czy oprogramowanie jest w pełni legalne?

Tak, gwarantujemy legalność oprogramowania, do każdego zakupu dołączana jest polska Faktura VAT oraz na życzenie oświadczenie o legalności zakupionego oprogramowania.

Co świadczy o legalności zakupu oraz przeniesieniu praw własności produktu?

Świadczy o tym FV VAT.

Jak mogę uzyskać oświadczenie legalności?

Poprosimy o email po zakupie, zazwyczaj tego samego dnia wyślemy oświadczenie. Można też dopisać taką informację w punkcie 3 przy realizacji zamówienia.

Czy to oprogramowanie jest nowe, czy używane?

Produkty w dziale Office to produkty nowe, dział Windows to produkty poleasingowe. Były wcześniej aktywowane, aczkolwiek odpowiadają pełnemu zakresowi nowego produktu.

Czy produkty są bezterminowe?

Tak, wszystkie produkty na naszej stronie (Office oraz Windows) są bezterminowe, wieczyste. Nie sprzedajemy wersji abonamentowych.


> ZAMÓWIENIE

Co otrzymuję po opłaceniu zamówienia?

Klucz aktywacyjny, instrukcję z linkiem do pobrania oprogramowania oraz fakturę VAT. Całość wysyłana jest na email.> FAKTURY, PŁATNOŚĆ, PRZELEW, CZAS OCZEKIWANIA

Czy wystawiają Państwo faktury proforma lub z odroczoną płatnością?

Tak. Prosimy o przesłanie zamówienia emailem.

Wysłałem przelew bankowy, jak długo muszę czekać za realizacją zamówienia?

Zamówienia opłacone przelewem realizujemy w 24h po zaksięgowaniu, zazwyczaj tego samego dnia. W celu przyspieszenia wysyłki prosimy wysłać potwierdzenie przelewu mailem na adres: [email protected]

Blik, Karta lub szybki przelew - system wyśle zamówienie automatycznie w kilka sekund.


> KONTAKT

W jakim czasie odpowiadacie na email? Czy jest to najszybsza droga komunikacji?

W dni robocze odpowiadamy w ciągu 1-2 godzin, w 99% przypadkach tego samego dnia. Tak, jest to najszybszy sposób komunikacji.