Microsoft Excel 2019

  Microsoft Excel 2019

  Microsoft Excel to program, który pozwala organizować dane w arkuszach kalkulacyjnych, a także na wykresach. Rozbudowane menu zawiera wiele reguł usprawniających pracę, byś mógł szybko i w prosty sposób zarządzać oraz przechowywać dane potrzebne do analiz, prognoz oraz mierzenia efektywności pracy.

  179,90 zł
  Cena zawiera podatek VATWysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w trzech krokach

  1. cart-shopping-duotone.svg

  Kup licencje w naszym sklepie

  2. download-duotone.svg

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji

  3. laptop-arrow-down-duotone.svg

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Jest to pojedyncza aplikacja, której nie można łączyć z innymi pojedynczymi aplikacjami i pakietami Microsoft Office.

  Office 2019 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8 / 8.1. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10 oraz Windows 11.

  Jeśli matematyka i wszelkiego rodzaju obliczenia są podstawą Twojej pracy i szukasz aplikacji do tworzenia automatycznych, profesjonalnych arkuszy kalkulacyjnych, Microsoft Excel 2019 jest idealnym rozwiązaniem. Jeśli nie cierpisz matematyki, obliczenia Cię brzydzą, ale szukasz wygodnego sposobu na skatalogowanie swoich książek lub płyt i programu, który ułatwi Ci zapamiętywanie, komu i co pożyczyłeś, także dla Ciebie Microsoft Excel jest idealnym rozwiązaniem. 

  Co sprawia, że Microsoft Excel 2019 jest tak popularny?

  Najnowsza wersja 2019 umożliwia użytkownikom zarządzanie danymi, finansami i innymi aspektami życia zawodowego lub domowego. Aplikacja Excel przypadnie do gustu miłośnikom staromodnych papierowych arkuszy. To łatwe w użyciu oprogramowanie nawet dla tych, którzy nie mają doświadczenia z komputerami. Arkusze kalkulacyjne wykonane za pomocą pióra i papieru nie zaspokajają już potrzeb firm i większości użytkowników domowych. Excel daje możliwość automatyzacji za pomocą wbudowanych formuł, wykonywania złożonych obliczeń i wizualizacji danych do dalszej analizy. Już czas skorzystać z cyfrowej wygody.

  Dlaczego warto mieć Microsoft Excel 2019 na PC?

  Dla większości użytkowników słowa "arkusze kalkulacyjne" i "Excel" oznaczają to samo. Teraz ten wspaniały program firmy Microsoft został zaktualizowany, aby zapewnić nowym i starym użytkownikom niespotykane wcześniej ulepszenia i innowacje. Zaktualizowane funkcje i wykresy oraz ulepszone udostępnianie zapewniają lepsze wrażenia dla każdego użytkownika. Dzięki temu nowy Microsoft Excel 2019 jest idealny dla każdego biznesmena i naukowca, który chce stworzyć potrzebny mu arkusz w prosty sposób.

  Jakie ulepszenia i nowe funkcje pojawiły się w wersji 2019

  Możesz cieszyć się zintegrowanym środowiskiem z innymi aplikacjami pakietu Office. Microsoft Excel współpracuje bezbłędnie z produktami z rodziny Office, co oznacza, że ​​zawsze możesz z łatwością eksportować lub importować dane. Możesz użyć danych z Excela w prezentacji PowerPoint lub zaimportować wykres z Excela do Worda, aby lepiej zilustrować statystyki. Żadna konkurująca rodzina produktów nie jest w stanie osiągnąć poziomu integracji zapewnianego przez pakiet Microsoft Office.

  Microsoft Excel 2019 i narzędzie Power Query

  Ułatwiono importowanie danych z zewnętrznych źródeł danych (takich jak system księgowy), a następnie czyszczenie i przekształcanie danych przed umieszczeniem ich w programie Microsoft Excel. Niektóre z możliwości przekształcania obejmują:

  • grupowanie danych,
  • zmiany nazw nagłówków kolumn,
  • transponowanie danych,
  • odwracanie wierszy,
  • wykrywanie typów danych,
  • zastępowanie wartości
  • dzielenie kolumn,
  • scalanie kolumn,
  • wywoływanie funkcji niestandardowych,
  • tworzenie kolumn warunkowych,
  • analizowanie danych.

  Łatwiejszy dostęp do arkuszy kalkulacyjnych

  Microsoft Excel 2019 łączy się teraz lepiej z Microsoft Flow, co pozwala tworzyć zautomatyzowane przepływy pracy, w których dane są pobierane z innych aplikacji, a następnie przechowywane lub przetwarzane w programie Excel. Przepływ danych można dodatkowo zaprogramować, aby automatycznie wysyłać lub udostępniać te dane aplikacjom innych firm. 

  Obrazy 3D w arkuszach Microsoft Excel 2019

  Microsoft Excel 2019 zawiera teraz setki obrazów 3D, które są dostępne w opcji Modele 3D na karcie Wstaw. Kategorie obrazów obejmują zwierzęta, elektronikę, gadżety, dinozaury, geologię, przestrzeń kosmiczną, dioramy, litery, biologię i inne. 

  Microsoft Excel 2019 i funkcje niestandardowe

  Aplikacja Excel 2019 umożliwia teraz użytkownikom tworzenie własnych funkcji niestandardowych za pomocą JavaScript. Poprzednie wersje programu Excel umożliwiały już użytkownikom tworzenie funkcji zdefiniowanych przez użytkownika przy użyciu wbudowanego języka programowania programu Excel — Visual Basic for Applications; Jednak odkąd JavaScript stał się powszechnie używaną platformą do takich celów, Microsoft dodał tę nową funkcję, aby umożliwić większą kompatybilność z rozwiązaniami innych firm. Firma Microsoft włączyła swój pakiet aplikacji Power BI do programu Excel. Aby uzyskać dostęp do tych nowych niestandardowych wizualizacji, na karcie Dodatki programu Excel wybierz opcję Pobierz dodatki, aby wyświetlić okno dialogowe Dodatki pakietu Office. 

  Arkusze kalkulacyjne z obsługą grafik SVG

  Excel 2019 obsługuje teraz skalowalną grafikę wektorową (SVG), co oznacza, że ​​obrazy graficzne nie będą pikselowane po zwiększeniu rozmiaru obrazu. Ta technologia dotyczy tylko rysunków i obrazów graficznych; nie ma zastosowania do zdjęć, filmów ani animacji. Jeśli potrzebujesz aplikacji, która pomoże Ci w zarządzaniu finansami lub usprawni zarządzanie biznesem, Microsoft Excel 2019 jest idealnym kandydatem. Oferuje wiele funkcji, które z pewnością ułatwią Ci życie.

  Możesz wykonywać działania z zakresu dowolnych obliczeń i równań. Możesz wstawiać różne wykresy, aby wizualizować swoje statystyki dla odbiorców w innych krajach. Oprócz obliczeń i finansów program Microsoft Excel 2019 jest niezwykle przydatny do tworzenia wykresów i wizualizowania danych, które pomagają identyfikować trendy, sortować i analizować dane. To sprawia, że ​​aplikacja jest idealna nawet dla użytkownika domowego, ale nadal zapewnia duże możliwości dla firm.

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  System operacyjny
  Windows
  Pobieranie oprogramowania
  Plik image
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna
  Architektura
  32/64 bit
  ElementWymagania
  System operacyjnyWindows 10, Windows Server 2019
  Procesor1,6 GHz lub szybszy, 2 rdzenie
  Pamięć RAM2 GB RAM (32-bit); 4 GB RAM (64-bit)
  Miejsce na dysku twardym4 GB dostępnego miejsca na dysku
  GrafikaRozdzielczość 1280 x 768; DirectX 10 do akceleracji sprzętowej grafiki
  Wymagania dotyczące .NETNiektóre funkcje mogą wymagać .NET 3.5 lub 4.6 i nowszych
  Funkcjonalność dotykowaDo korzystania z funkcji dotykowych wymagane jest urządzenie dotykowe
  InnePołączenie internetowe jest wymagane do aktywacji produktu i niektórych funkcji

  Dostawa i aktywacja kluczy oprogramowania po zakupie na Kluczesoft.pl przebiega w sposób szybki i bezproblemowy, zapewniając klientom natychmiastowy dostęp do zakupionych produktów. Oto, jak wygląda ten proces:

  Dostawa Kluczy Oprogramowania

  • Natychmiastowa Dostawa na E-mail: Po zakończeniu procesu zakupu i zaksięgowaniu płatności, klucz produktu wraz z instrukcjami aktywacji jest wysyłany bezpośrednio na adres e-mail klienta. Dzięki temu klienci mogą rozpocząć korzystanie z zakupionego oprogramowania niemal natychmiast po zakupie.
  • Dostęp przez Konto Klienta: Dodatkowo, klucze oprogramowania oraz wszystkie powiązane informacje są dostępne w sekcji "Moje zamówienia" w koncie klienta na stronie Kluczesoft.pl. Umożliwia to łatwy dostęp do kluczy i instrukcji aktywacji w dowolnym momencie.

  Aktywacja Oprogramowania

  • Instrukcje Aktywacji: Razem z kluczem produktu, klienci otrzymują szczegółowe instrukcje dotyczące sposobu aktywacji oprogramowania. Instrukcje te są zazwyczaj proste i przejrzyste, co ułatwia szybką i bezproblemową aktywację.

  • Wsparcie Techniczne: W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów z aktywacją, Kluczesoft.pl oferuje wsparcie techniczne. Klienci mogą skontaktować się z obsługą klienta poprzez e-mail, telefon, lub czat na żywo, aby otrzymać pomoc.

  Korzyści

  • Szybkość i Wygoda: Proces dostawy i aktywacji kluczy oprogramowania jest zaprojektowany tak, aby maksymalizować wygodę klienta, umożliwiając natychmiastowy dostęp do zakupionych produktów.

  • Bezpieczeństwo: Każdy klucz produktu jest unikalny i zapewnia pełną legalność oraz bezpieczeństwo użytkowania oprogramowania.

  Dzięki prostemu i szybkiemu procesowi dostawy oraz aktywacji, Kluczesoft.pl gwarantuje swoim klientom wysoką satysfakcję z zakupów oraz bezproblemowe korzystanie z zakupionego oprogramowania.

  O nas

  Kluczesoft.pl jest wiodącym polskim sklepem internetowym, który specjalizuje się w sprzedaży oryginalnych i w pełni legalnych kluczy aktywacyjnych do szerokiej gamy oprogramowania. Nasza misja to zapewnienie zarówno indywidualnym użytkownikom, jak i przedsiębiorstwom, dostępu do najnowszego oprogramowania w sposób szybki, bezpieczny i w pełni zgodny z prawem.

  Nasze zalety:

  • Oryginalne Legalne Klucze Aktywacyjne: Oferujemy wyłącznie autentyczne klucze, które gwarantują bezproblemową aktywację i użytkowanie zakupionego oprogramowania.
  • Bezterminowa Licencja: Zakupione u nas licencje są bezterminowe, co oznacza, że po jednorazowym zakupie, oprogramowanie pozostaje z Państwem na zawsze.
  • Dostępność Oprogramowania: Większość oferowanego przez nas oprogramowania można ściągnąć bezpośrednio z oficjalnej strony Microsoft, co zapewnia łatwość dostępu oraz pewność pobierania oryginalnego i bezpiecznego software'u.
  • Wsparcie dla Wszystkich Wersji Językowych: Nasze klucze są kompatybilne z każdą wersją językową oprogramowania, co pozwala na wygodne korzystanie z produktów w preferowanym języku.
  • Wsparcie i Aktualizacje: Zapewniamy pełne wsparcie techniczne oraz dostęp do aktualizacji systemu i sterowników, co gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo pracy na zakupionym oprogramowaniu.
  • Klucze dla Wersji 32 i 64 Bitowych: Nasze klucze są przeznaczone dla wersji 32 i 64 bitowych, co zapewnia szeroką kompatybilność z różnymi konfiguracjami systemów.

  Po zakupie otrzymujesz:

  • Klucz w formie 25-ciu znaków alfanumerycznych,
  • Licencja elektroniczna bez fizycznego nośnika i naklejki,
  • Fakturę potwierdzającą legalność zakupionego oprogramowania.

  Dla kogo jest nasza oferta?

  Nasza oferta skierowana jest zarówno do użytkowników domowych, jak i firm poszukujących niezawodnych rozwiązań informatycznych. Niezależnie od skali działalności czy indywidualnych potrzeb, Kluczesoft.pl dostarcza produkty, które wspierają zarówno codzienną pracę, jak i specjalistyczne projekty.

  Profesjonalne wsparcie techniczne

  Rozumiemy, że wsparcie techniczne jest kluczowe dla pełnego zadowolenia z zakupionego oprogramowania. Dlatego też oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne, które służy pomocą na każdym etapie – od wyboru odpowiedniego produktu, przez proces zakupu, aż po wsparcie po zakupie.

  Gwarancja Legalnosci

  W Kluczesoft.pl, jednym z naszych głównych priorytetów jest zapewnienie pełnej legalności oferowanego oprogramowania. Jako renomowany sklep internetowy z kluczami do oprogramowania w Polsce, działający w ramach przepisów Unii Europejskiej, świadomie podążamy za wytycznymi i orzecznictwem prawnym dotyczącym sprzedaży oprogramowania cyfrowego. W tym kontekście, szczególnie istotne jest odniesienie do sprawy UsedSoft przeciwko Oracle, która miała znaczący wpływ na rynek oprogramowania w Europie.

  Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych zadowolonych klientów i do dołączenia do grona osób, które zaufały Kluczesoft.pl. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Państwa na każdym kroku – od momentu wyboru odpowiedniego oprogramowania, przez proces zakupu, aż po wsparcie techniczne po zakupie. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że dokładamy dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszych usług.

  Recenzje produktów / Pytania i odpowiedzi

  Średnia ocena

  0.0
  0 Przejrzeć
  ★★★★★ Doskonały 0
  ★★★★☆ Dobry 0
  ★★★☆☆ Średni 0
  ★★☆☆☆ Słaby 0
  ★☆☆☆☆ Straszny 0

  • Recenzje (0)
  • Pytania i Odpowiedzi (0)