Microsoft Word 2019

  Gwarancja legalności

  Microsoft Word 2019

  Microsoft Word to dobrze znany wszystkim edytor tekstu. Za jego pomocą możesz szybko tworzyć, edytować oraz udostępniać prace. MS Word jest prostym i przyjemnym narzędziem, wchodzącym w skład pakietu Office.

  179,90 zł
  Cena zawiera podatek VATWysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w trzech krokach

  1. cart-shopping-duotone.svg

  Kup licencje w naszym sklepie

  2. download-duotone.svg

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji

  3. laptop-arrow-down-duotone.svg

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Jest to pojedyncza aplikacja, której nie można łączyć z innymi pojedynczymi aplikacjami i pakietami Microsoft Office.

  Office 2019 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8 / 8.1. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10 oraz Windows 11.

  Program, który jest standardowo częścią pakietu Microsoft Office, możesz teraz zakupić, jako pojedynczy produkt. Program Microsoft Word 2019 to nowa odsłona klasycznego edytora tekstu. Dzięki nowym funkcjonalnościom praca z dokumentami będzie jeszcze efektywniejsza i dostosowana do współczesnych standardów pracy — w tym działań online i dzielenia się dokumentami. Sprawdź, co nowego znajdziesz w dobrze znanym programie Word.

  Co otrzymujesz, kupując Microsoft Word 2019?

  • program Word 2019 dla 1 komputera PC

  • Wymagany system operacyjny Windows 11, Windows 10

  Jest to pojedyncza aplikacja, której nie można łączyć z innymi pojedynczymi aplikacjami i pakietami Microsoft Office.

  Nowe funkcje Microsoft Word 2019, które ułatwią Ci pracę z edytorem tekstu

  Microsoft Word 2019 wprowadził wiele ulepszeń do klasycznego programu, tak aby praca z nim była jeszcze prostsza i szybsza. Jedną z nich jest możliwość udostępniania dokumentu innym osobom w czasie rzeczywistym. Dzięki temu jesteś w stanie pracować nad danym projektem w grupie w czasie rzeczywistym. Udostępniając dokument, możesz też bez problemu kontrolować to, kto w danym momencie pracuje z dokumentem i precyzyjnie określić, w której części tekstu się znajduje.

  Przyjazne czytanie i pisanie

  Firma Microsoft zadbała o potrzeby użytkowników, wprowadzając do programu Word narzędzia do łatwiejszego czytania i pisania. Bez względu na to, w jakim języku chcesz się komunikować, program Word poprawi twoje zdolności przyswajania i rozumienia tekstu. Dodatkowo nie tylko dla użytkowników domowych, ale i instytucji edukacyjnych oraz przedsiębiorstw Word umożliwia swobodne dopasowanie odstępów w tekście, oraz kolorów stron. Pozwoli to odpocząć Twoim oczom i ułatwi przyswajanie informacji zawartych w tekście.

  Dodatkowo nowy Word posiada rozszerzenie do pisania odręcznego i rysowania. Jeżeli zatem posiadasz urządzenie z opcją pióra, nic nie stoi na przeszkodzie, aby klawiaturę zastąpić piórem. Masz do swojej dyspozycji podręczny zestaw pór i ołówków, więc to Ty decydujesz, czym chcesz pisać lub rysować w dokumencie. Bez problemu podkreślisz wybrany fragment tekstu, zamienisz rysunek na kształt lub wykonasz obliczenia.

  Word 2019 - opcja LaTeX

  Opcja LaTeX to z kolei dobra wiadomość dla wszystkich, którzy do tej pory mieli problemy z zapisywaniem równań w formacie linowym. W Microsoft Word 2019 nie stanowi to już żadnego problemu. Przy użyciu programu Word 2019 przełamiesz także barierę językową. Korzystając z opcji Recenzja na wstążce, możesz przetłumaczyć wyrazy, których nie jesteś pewien. Microsoft Translator umożliwi Ci swobodne pisanie w wybranym przez Ciebie języku.

  Twórz atrakcyjne dokumenty z programem Microsoft Word

  Twoje dokumenty Word nie muszą być nudne i monotonne! Dzięki bibliotece ikon i obrazów 3D możesz swobodnie tworzyć grafy, ikonografiki i wstawiać obrazy, które uatrakcyjnią i ułatwią zrozumienie danych zawartych w tworzonym przez Ciebie dokumencie!

  W Microsoft Word 2019 możesz także skalować grafikę wektorową (SVG) i ją dopasować do swoich potrzeb, zmieniając jej kolor lub dodając dostępne efekty. Chcesz dodać obiekt 3D? To również możliwe z wersją Word 2019. Bez problemu do swojego dokumentu możesz importować obraz 3D i obracać go o 360 stopni. Co więcej, czytelnicy dokumentu, również będą mieli taką możliwość.

  Ułatwienia dostępu w Microsoft Word

  Nowy Word 2019 wdrożył międzynarodowe standardy obsługi, które ułatwiają dostęp do dokumentów osobom niepełnosprawnym. Ułatwienia dostępu sprawdzisz i zmienisz za pomocą jednego przycisku. Dodatkowo w wersji 2019 firma Microsoft wprowadziła efekty dźwiękowe, które ułatwiają pracę z programem. Możesz włączyć lub wyłączyć podpowiedzi dźwiękowe, dostosowując program do własnych potrzeb.

  Proste wyszukiwanie i poruszanie się pomiędzy dokumentami

  Czytanie dokumentów Word jest podobnie przyjemne jak czytanie klasycznej książki. Dodatkowo, jeżeli do tej pory miałeś problemy z wyszukiwanie dokumentów, to firma Microsoft wprowadziła zmiany, które pomagają w szybkim odnajdywaniu zapisanych dokumentów oraz plików dołączonych do wiadomości e-mail. Microsoft Word oddaje do Twojej dyspozycji narzędzie Obok siebie, które umożliwi Ci przerzucanie stron tak jak w klasycznej książce. Możesz to robić przy pomocy ekranu dotykowego, poziomego pasku przewijania lub myszki. Wszystko to, aby ułatwić Ci pracę.

  Dlaczego warto pobrać Microsoft Word 2019?

  Microsoft Word 2019 to klasyczny program do edycji i tworzenia dokumentów tekstowych, bez którego trudno sobie wyobrazić pracę i naukę. Zakup pojedynczego programu jest dobrą opcją dla tych użytkowników, którzy nie potrzebują innych programów z pakietu Office 2019 lub nie chcą subskrybować Microsoft Office 365. Word 2019 dla użytkowników domowych daje wiele nowych funkcji niedostępnych we wcześniejszych wersjach, sprawiając, że praca z edytorem tekstu staje się jeszcze bardziej efektywna.

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  System operacyjny
  Windows
  Pobieranie oprogramowania
  Plik image
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna
  Architektura
  32/64 bit
  ElementWymagania
  System operacyjnyWindows 10, Windows Server 2019
  Procesor1,6 GHz lub szybszy, 2 rdzenie
  Pamięć RAM2 GB RAM (32-bit); 4 GB RAM (64-bit)
  Miejsce na dysku twardym4 GB dostępnego miejsca na dysku
  GrafikaRozdzielczość 1280 x 768; DirectX 10 do akceleracji sprzętowej grafiki
  Wymagania dotyczące .NETNiektóre funkcje mogą wymagać .NET 3.5 lub 4.6 i nowszych
  Funkcjonalność internetowaWymaga połączenia z Internetem
  Dodatkowe wymaganiaKonto Microsoft i aktywacja produktu przez Internet

  Dostawa i aktywacja kluczy oprogramowania po zakupie na Kluczesoft.pl przebiega w sposób szybki i bezproblemowy, zapewniając klientom natychmiastowy dostęp do zakupionych produktów. Oto, jak wygląda ten proces:

  Dostawa Kluczy Oprogramowania

  • Natychmiastowa Dostawa na E-mail: Po zakończeniu procesu zakupu i zaksięgowaniu płatności, klucz produktu wraz z instrukcjami aktywacji jest wysyłany bezpośrednio na adres e-mail klienta. Dzięki temu klienci mogą rozpocząć korzystanie z zakupionego oprogramowania niemal natychmiast po zakupie.
  • Dostęp przez Konto Klienta: Dodatkowo, klucze oprogramowania oraz wszystkie powiązane informacje są dostępne w sekcji "Moje zamówienia" w koncie klienta na stronie Kluczesoft.pl. Umożliwia to łatwy dostęp do kluczy i instrukcji aktywacji w dowolnym momencie.

  Aktywacja Oprogramowania

  • Instrukcje Aktywacji: Razem z kluczem produktu, klienci otrzymują szczegółowe instrukcje dotyczące sposobu aktywacji oprogramowania. Instrukcje te są zazwyczaj proste i przejrzyste, co ułatwia szybką i bezproblemową aktywację.

  • Wsparcie Techniczne: W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów z aktywacją, Kluczesoft.pl oferuje wsparcie techniczne. Klienci mogą skontaktować się z obsługą klienta poprzez e-mail, telefon, lub czat na żywo, aby otrzymać pomoc.

  Korzyści

  • Szybkość i Wygoda: Proces dostawy i aktywacji kluczy oprogramowania jest zaprojektowany tak, aby maksymalizować wygodę klienta, umożliwiając natychmiastowy dostęp do zakupionych produktów.

  • Bezpieczeństwo: Każdy klucz produktu jest unikalny i zapewnia pełną legalność oraz bezpieczeństwo użytkowania oprogramowania.

  Dzięki prostemu i szybkiemu procesowi dostawy oraz aktywacji, Kluczesoft.pl gwarantuje swoim klientom wysoką satysfakcję z zakupów oraz bezproblemowe korzystanie z zakupionego oprogramowania.

  O nas

  Kluczesoft.pl jest wiodącym polskim sklepem internetowym, który specjalizuje się w sprzedaży oryginalnych i w pełni legalnych kluczy aktywacyjnych do szerokiej gamy oprogramowania. Nasza misja to zapewnienie zarówno indywidualnym użytkownikom, jak i przedsiębiorstwom, dostępu do najnowszego oprogramowania w sposób szybki, bezpieczny i w pełni zgodny z prawem.

  Nasze zalety:

  • Oryginalne Legalne Klucze Aktywacyjne: Oferujemy wyłącznie autentyczne klucze, które gwarantują bezproblemową aktywację i użytkowanie zakupionego oprogramowania.
  • Bezterminowa Licencja: Zakupione u nas licencje są bezterminowe, co oznacza, że po jednorazowym zakupie, oprogramowanie pozostaje z Państwem na zawsze.
  • Dostępność Oprogramowania: Większość oferowanego przez nas oprogramowania można ściągnąć bezpośrednio z oficjalnej strony Microsoft, co zapewnia łatwość dostępu oraz pewność pobierania oryginalnego i bezpiecznego software'u.
  • Wsparcie dla Wszystkich Wersji Językowych: Nasze klucze są kompatybilne z każdą wersją językową oprogramowania, co pozwala na wygodne korzystanie z produktów w preferowanym języku.
  • Wsparcie i Aktualizacje: Zapewniamy pełne wsparcie techniczne oraz dostęp do aktualizacji systemu i sterowników, co gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo pracy na zakupionym oprogramowaniu.
  • Klucze dla Wersji 32 i 64 Bitowych: Nasze klucze są przeznaczone dla wersji 32 i 64 bitowych, co zapewnia szeroką kompatybilność z różnymi konfiguracjami systemów.

  Po zakupie otrzymujesz:

  • Klucz w formie 25-ciu znaków alfanumerycznych,
  • Licencja elektroniczna bez fizycznego nośnika i naklejki,
  • Fakturę potwierdzającą legalność zakupionego oprogramowania.

  Dla kogo jest nasza oferta?

  Nasza oferta skierowana jest zarówno do użytkowników domowych, jak i firm poszukujących niezawodnych rozwiązań informatycznych. Niezależnie od skali działalności czy indywidualnych potrzeb, Kluczesoft.pl dostarcza produkty, które wspierają zarówno codzienną pracę, jak i specjalistyczne projekty.

  Profesjonalne wsparcie techniczne

  Rozumiemy, że wsparcie techniczne jest kluczowe dla pełnego zadowolenia z zakupionego oprogramowania. Dlatego też oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne, które służy pomocą na każdym etapie – od wyboru odpowiedniego produktu, przez proces zakupu, aż po wsparcie po zakupie.

  Gwarancja Legalnosci

  W Kluczesoft.pl, jednym z naszych głównych priorytetów jest zapewnienie pełnej legalności oferowanego oprogramowania. Jako renomowany sklep internetowy z kluczami do oprogramowania w Polsce, działający w ramach przepisów Unii Europejskiej, świadomie podążamy za wytycznymi i orzecznictwem prawnym dotyczącym sprzedaży oprogramowania cyfrowego. W tym kontekście, szczególnie istotne jest odniesienie do sprawy UsedSoft przeciwko Oracle, która miała znaczący wpływ na rynek oprogramowania w Europie.

  Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych zadowolonych klientów i do dołączenia do grona osób, które zaufały Kluczesoft.pl. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Państwa na każdym kroku – od momentu wyboru odpowiedniego oprogramowania, przez proces zakupu, aż po wsparcie techniczne po zakupie. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że dokładamy dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszych usług.

  Recenzje produktów / Pytania i odpowiedzi

  Średnia ocena

  0.0
  0 Przejrzeć
  ★★★★★ Doskonały 0
  ★★★★☆ Dobry 0
  ★★★☆☆ Średni 0
  ★★☆☆☆ Słaby 0
  ★☆☆☆☆ Straszny 0

  • Recenzje (0)
  • Pytania i Odpowiedzi (0)

  Microsoft Word 2019

  179,90 zł