Microsoft Office 2016 dla...

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac

Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac zawiera:
word.png
Word
excel.png
Excel
powerpoint.png
Powerpoint
outlook.png
Outlook
onenote.png
OneNote
Stała i pełna wersja oprogramowania.
Klucz do aktywacji i plik do ściągania.
Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.
Działa z:os_windows.pngMac
389,90 zł
Cena zawiera podatek VAT ,Wysyłka w 1 minut!

Opis

Świadczenie pomocy technicznej dla pakietu Office 2016 dla komputerów Mac zakończyło się 13 października 2020 r. Możesz mieć pewność, że wszystkie aplikacje pakietu Office 2016 będą nadal działać — nie znikną one z Twojego komputera Mac, ani nie utracisz żadnych danych. Jednak pakiet Office może wyświetlać prośbę o aktualizację do nowszej wersji.

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac ułatwia współpracę z innymi. Udostępniać dokumenty, udostępniać je współpracownikom lub wspólnie je edytować.

Zrobione dla ciebie.

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac zawiera aplikacje biurowe, których potrzebujesz, aby stać się wzorem do naśladowania w życiu osobistym i zawodowym: Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook. Aplikacje dla komputerów Mac są wyposażone w wiele nowych funkcji i pomocnych kreatorów, które ułatwiają korzystanie z pakietu Office, dając Ci więcej czasu na skupienie się na tym, co naprawdę ważne.

Stworzone dla zespołów

Nowe funkcje ułatwiają współpracę. Możesz zezwolić innym na otwieranie i edytowanie dokumentów Word, PowerPoint i OneNote, zarządzanie listą uprawnień i śledzenie wszystkich zmian w czasie rzeczywistym. Fajnie jest pracować w zespole!

Made for the go on the go

Zapisywanie, udostępnianie i uzyskiwanie dostępu do dokumentów pakietu Office, zdjęć i innych treści na dysku OneDrive za pomocą wszystkich urządzeń. Gwarantuje to, że będziesz mógł wykonać swoją pracę w podróży.

Nowe funkcje

Zmieniona taśma menu umożliwia szybki dostęp do często używanych funkcji we wszystkich aplikacjach.

Za pomocą szablonów projektu i formatu można nadać dokumentom niezbędne cechy.

Projekty biurowe pozwalają na dostosowanie wyglądu i wrażenia z biura.

Nowy panel nawigacyjny ułatwia śledzenie dłuższych dokumentów.

Obsługuje rozdzielczość wyświetlacza siatkówki dla ostrego jak brzytwa tekstu i obrazu.

Nowy widok pełnoekranowy daje wyraźniejszy widok, dzięki czemu można skupić się na pracy.

Po prostu kontynuuj pracę tam, gdzie ją zakończyłeś.

Przechowuj pliki na dysku OneDrive i uzyskuj do nich dostęp o każdej porze, w dowolnym miejscu i na wszystkich Twoich urządzeniach.

Microsoft Home & Business 2016 for Mac:

Word

Przetwarzanie tekstu: Udostępniaj dokumenty i współpracuj z innymi w czasie rzeczywistym. Korzystaj z funkcji inteligentnego wyszukiwania, aby znaleźć informacje w sieci bez opuszczania programu Word. 

Excel

Arkusz kalkulacyjny: Sześć nowych typów wykresów upraszcza wizualizację złożonych danych. Funkcja "Zalecane schematy" ułatwia prezentację danych. Funkcja prognozowania umożliwia wgląd w rozwój sytuacji w przyszłości.

PowerPoint

Program do prezentacji: Liczne nowe funkcje ułatwiają wyrównywanie obiektów i wybieranie kolorów. Lepsze rozwiązywanie konfliktów ułatwia rozwiązywanie problemów, które mogą pojawić się podczas wspólnej pracy. 

OneNote

Notebook cyfrowy: Dodawaj strony internetowe i linki do notatek, dodawaj zdjęcia i filmy, integruj tabele, pliki linków i uzyskuj dostęp do notatek z dowolnego urządzenia z zainstalowanym programem OneNote. W przypadku urządzeń czułych na dotyk można malować, kasować i pisać za pomocą opuszków palców lub pióra. 

Outlook

Zarządzanie pocztą elektroniczną, kontaktami i zadaniami: Zarządzanie pocztą elektroniczną, kalendarzami, kontaktami i zadaniami nigdy nie było łatwiejsze. Nowy Outlook for Mac obsługuje powiadomienia typu push, dzięki czemu skrzynka odbiorcza jest zawsze aktualna. Rozszerzony widok rozmowy automatycznie organizuje skrzynkę odbiorczą w oparciu o tematy dyskusji, dzięki czemu nigdy więcej nie będziesz musiał szukać powiązanych wiadomości.

W skrócie.

Praca z najnowszymi wersjami sprawdzonych aplikacji biurowych Word, Excel, PowerPoint i OneNote. 

Zainstaluj biuro na 1 komputerze Mac.

Zapisz swoje dokumenty online: Uzyskaj 15 GB bezpłatnej pamięci masowej online na dysku OneDrive.

Wyłączne zastosowanie handlowe

Szczegóły produktu

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
System operacyjny
Mac OS
Pobieranie oprogramowania
Na oficjalnej stronie Microsoft
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna