Microsoft Office 2016 dla...

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac

Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac zawiera:
word.png
Word
excel.png
Excel
powerpoint.png
Powerpoint
outlook.png
Outlook
onenote.png
OneNote
Stała i pełna wersja oprogramowania.
Klucz do aktywacji i plik do ściągania.
Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.
Działa z:os_windows.pngMac
389,90 zł
Cena zawiera podatek VAT ,Wysyłka w 1 minut!

Opis

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac działa tylko z systemem MAC, nie jest kompatybilny z systemem Windows.

Wymagany jest system macOS w wersji 10.10 lub nowszej.

Świadczenie pomocy technicznej dla pakietu Office 2016 dla komputerów Mac zakończyło się 13 października 2020 r. Możesz mieć pewność, że wszystkie aplikacje pakietu Office 2016 będą nadal działać — nie znikną one z Twojego komputera Mac, ani nie utracisz żadnych danych. Jednak pakiet Office może wyświetlać prośbę o aktualizację do nowszej wersji.

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac ułatwia współpracę z innymi. Udostępniać dokumenty, udostępniać je współpracownikom lub wspólnie je edytować.

Zrobione dla ciebie.

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac zawiera aplikacje biurowe, których potrzebujesz, aby stać się wzorem do naśladowania w życiu osobistym i zawodowym: Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook. Aplikacje dla komputerów Mac są wyposażone w wiele nowych funkcji i pomocnych kreatorów, które ułatwiają korzystanie z pakietu Office, dając Ci więcej czasu na skupienie się na tym, co naprawdę ważne.

Stworzone dla zespołów

Nowe funkcje ułatwiają współpracę. Możesz zezwolić innym na otwieranie i edytowanie dokumentów Word, PowerPoint i OneNote, zarządzanie listą uprawnień i śledzenie wszystkich zmian w czasie rzeczywistym. Fajnie jest pracować w zespole!

Made for the go on the go

Zapisywanie, udostępnianie i uzyskiwanie dostępu do dokumentów pakietu Office, zdjęć i innych treści na dysku OneDrive za pomocą wszystkich urządzeń. Gwarantuje to, że będziesz mógł wykonać swoją pracę w podróży.

Nowe funkcje

Zmieniona taśma menu umożliwia szybki dostęp do często używanych funkcji we wszystkich aplikacjach.

Za pomocą szablonów projektu i formatu można nadać dokumentom niezbędne cechy.

Projekty biurowe pozwalają na dostosowanie wyglądu i wrażenia z biura.

Nowy panel nawigacyjny ułatwia śledzenie dłuższych dokumentów.

Obsługuje rozdzielczość wyświetlacza siatkówki dla ostrego jak brzytwa tekstu i obrazu.

Nowy widok pełnoekranowy daje wyraźniejszy widok, dzięki czemu można skupić się na pracy.

Po prostu kontynuuj pracę tam, gdzie ją zakończyłeś.

Przechowuj pliki na dysku OneDrive i uzyskuj do nich dostęp o każdej porze, w dowolnym miejscu i na wszystkich Twoich urządzeniach.

Microsoft Home & Business 2016 for Mac:

Word

Przetwarzanie tekstu: Udostępniaj dokumenty i współpracuj z innymi w czasie rzeczywistym. Korzystaj z funkcji inteligentnego wyszukiwania, aby znaleźć informacje w sieci bez opuszczania programu Word. 

Excel

Arkusz kalkulacyjny: Sześć nowych typów wykresów upraszcza wizualizację złożonych danych. Funkcja "Zalecane schematy" ułatwia prezentację danych. Funkcja prognozowania umożliwia wgląd w rozwój sytuacji w przyszłości.

PowerPoint

Program do prezentacji: Liczne nowe funkcje ułatwiają wyrównywanie obiektów i wybieranie kolorów. Lepsze rozwiązywanie konfliktów ułatwia rozwiązywanie problemów, które mogą pojawić się podczas wspólnej pracy. 

OneNote

Notebook cyfrowy: Dodawaj strony internetowe i linki do notatek, dodawaj zdjęcia i filmy, integruj tabele, pliki linków i uzyskuj dostęp do notatek z dowolnego urządzenia z zainstalowanym programem OneNote. W przypadku urządzeń czułych na dotyk można malować, kasować i pisać za pomocą opuszków palców lub pióra. 

Outlook

Zarządzanie pocztą elektroniczną, kontaktami i zadaniami: Zarządzanie pocztą elektroniczną, kalendarzami, kontaktami i zadaniami nigdy nie było łatwiejsze. Nowy Outlook for Mac obsługuje powiadomienia typu push, dzięki czemu skrzynka odbiorcza jest zawsze aktualna. Rozszerzony widok rozmowy automatycznie organizuje skrzynkę odbiorczą w oparciu o tematy dyskusji, dzięki czemu nigdy więcej nie będziesz musiał szukać powiązanych wiadomości.

W skrócie.

Praca z najnowszymi wersjami sprawdzonych aplikacji biurowych Word, Excel, PowerPoint i OneNote. 

Zainstaluj biuro na 1 komputerze Mac.

Zapisz swoje dokumenty online: Uzyskaj 15 GB bezpłatnej pamięci masowej online na dysku OneDrive.

Wyłączne zastosowanie handlowe

Szczegóły produktu

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
System operacyjny
Mac OS
Pobieranie oprogramowania
Na oficjalnej stronie Microsoft
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna