Kup teraz Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych...
  Kup teraz Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych...

  Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac

  Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac zawiera:
  word.png
  Word
  excel.png
  Excel
  powerpoint.png
  Powerpoint
  outlook.png
  Outlook
  onenote.png
  OneNote
  Stała i pełna wersja oprogramowania.
  Klucz do aktywacji i plik do ściągania.
  Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.
  Działa z:os_windows.pngMac
  389,90 zł
  Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w 3 krokach

  1.svg2.svg3.svg

  Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac działa tylko z systemem MAC, nie jest kompatybilny z systemem Windows.

  Wymagany jest system macOS w wersji 10.10 lub nowszej.

  Świadczenie pomocy technicznej dla pakietu Office 2016 dla komputerów Mac zakończyło się 13 października 2020 r. Możesz mieć pewność, że wszystkie aplikacje pakietu Office 2016 będą nadal działać — nie znikną one z Twojego komputera Mac, ani nie utracisz żadnych danych. Jednak pakiet Office może wyświetlać prośbę o aktualizację do nowszej wersji.

  Dla wszystkich miłośników komputerów Mac – użytkowników domowych i przedsiębiorców prowadzących małe firmy, została przygotowana specjalna wersja pakietu Microsoft Office 2016 dla użytkowników domowych i małych firm dla MAC. To niezwykle popularne programy, które znasz i używasz od dawna i których możliwościom intuicyjnie ufasz. Pakiet został zaktualizowany i dopasowany tak, byś mógł jeszcze lepiej wykorzystać najnowsze funkcje swojego Maca.

  Nowe funkcje w pakiecie Microsoft Office 2016

  Nowa wersja oprogramowania Microsoft Office 2016 dla użytkowników domowych i małych firm dla Mac to nie dostosowanie programów do współpracy z komputerami firmy Apple. Każdy program zawarty w odświeżonym zestawie wyposażony został w nowe funkcje, które sprawiają, że praca z aplikacjami, które dla wielu użytkowników stały się symbolami edytora tekstu, arkusza kalkulacyjnego i programu do prezentacji, jest znacznie wygodniejsza. Teraz możesz pełnymi garściami czerpać z nowości technologicznych, które w ciągu ostatnich lat zupełnie zrewolucjonizowały styl pracy na komputerze i dzielenie się jej efektami zarówno w wymiarze prywatnym, jak i współpracy zawodowej. Zobacz, co ciekawego mają do zaoferowania programy, które pojawią się na Twoim komputerze po zainstalowaniu w nim pakietu MS Office 2016.

  Microsoft Word 2016

  Dzięki możliwości współtworzenia dokumentów w czasie rzeczywistym, zarówno Ty, jak i Twoi domownicy lub współpracownicy będziecie mogli natychmiast zobaczyć efekty przeniesienia swoich kreatywnych pomysłów do pamięci komputera. Możliwość równoległego zapisywania ich w chmurze OneDrive lub SharePoint sprawia, że nie musisz się obawiać o utratę nawet najbardziej ulotnej myśli.

  Microsoft Excel 2016

  Nowa wersja najpotężniejszego arkusza kalkulacyjnego dla Maca pozwala importować dane z baz danych i innych dokumentów, wstawiać tabele z wartościami liczbowymi i alfanumerycznymi i stosować wzory i równania matematyczne do wykonywania operacji. Teraz możesz filtrować wartości w tabeli i porządkować dane według różnych kryteriów. Masz do dyspozycji narzędzie do generowania wykresów w celu wizualnego przedstawienia informacji i obsługę makr dla zadań, które są wykonywane wielokrotnie. Dodane zostały funkcje pracy grupowej dla kilku użytkowników pracujących na tym samym pliku. Synchronizacja w chmurze przez OneDrive pozwala uzyskać dostęp do plików z dowolnego urządzenia.

  Microsoft PowerPoint 2016

  Najnowsza wersja programu pozostawiła funkcje znane z poprzednich wersji dodając do nich najnowsze rozwiązania w zakresie pracy grupowej i łączności. Dlatego oprócz korzystania z gotowych szablonów, które przyspieszają i ułatwiają pracę, funkcji formatowania tekstu, narzędzi do animacji czy funkcji dołączania wideo, audio i grafiki, warto wspomnieć o funkcjach takich jak:

  • Funkcja dodawania płynnych ruchów do treści poprzez powielanie slajdów przejścia.
  • Narzędzia do przesyłania prezentacji na drugi ekran z notatkami dla wykładowcy.
  • Synchronizacja z systemami przechowywania online, takimi jak OneDrive czy SharePoint.
  • Możliwość dodawania komentarzy lub odpowiedzi na nie tuż obok slajdu, nad którym pracujesz.

  Microsoft OneNote 2016

  Główną ideą Microsoft OneNote jest możliwość zarządzania notatkami tak, jakby były przechowywane w folderze. Umożliwia to udostępnianie notatek w Internecie do pracy zespołowej, po prostu wymagającej synchronizacji. Microsoft OneNote umożliwia dołączanie obrazów, rysunków odręcznych, nagranego dźwięku, a nawet wideo. Wszystkie te informacje są indeksowane i można je wyszukać.

  Microsoft Outlook 2016

  Wśród nowych funkcji Outlooka warto podkreślić:

  • Konwersacje: ta opcja umożliwia dostęp do wszystkich e-maili związanych z tym samym tematem w taki sposób, aby łatwiej było śledzić określony temat.
  • Widok kalendarza: dzięki tej atrakcyjnej funkcji możesz uzyskać dostęp do widoku wszystkich swoich e-maili uporządkowanych według daty.
  • Migracja poczty: za pomocą tego narzędzia możesz importować i przechowywać całą pocztę i kontakty z konta pocztowego.
  • Mój dzień: zarządzaj wszystkimi codziennymi zadaniami.

   

  To tylko wybrane funkcje pakietu Microsoft Office 2016 dla użytkowników domowych i małych firm dla Mac, które w połączeniu z oferowaną przez nas atrakcyjną ceną sprawiają, że nasi klienci tak chętnie decydują się na jego pobranie i instalację.

   

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  System operacyjny
  Mac OS
  Pobieranie oprogramowania
  Na oficjalnej stronie Microsoft
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna
  0889842096408

  Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl