Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych...

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac

Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac zawiera:
word.png
Word
excel.png
Excel
powerpoint.png
Powerpoint
outlook.png
Outlook
onenote.png
OneNote
Stała i pełna wersja oprogramowania.
Klucz do aktywacji i plik do ściągania.
Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.
Działa z:os_windows.pngMac
599,90 zł
Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

Proste zamówienie w 3 krokach

1.svg 2.svg 3.svg

Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

 

Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac działa tylko z systemem MAC, nie jest kompatybilny z systemem Windows.

Wymagany jest system macOS w wersji 10.15 lub nowszej.

Użytkownicy i miłośnicy komputerów Apple Mac mogą cieszyć się nowym pakietem ulubionych aplikacji pakietu Office dla użytkowników domowych i małych firm. Kolejna wersja lokalnie instalowanego pakietu wcale nie wymaga komputera z systemem Windows. W wersji 2019 wprowadzono wiele usprawnień i modyfikacji, które wprowadzają przede wszystkim tak istotne dla instytucji edukacyjnych ułatwienia użytkowania oraz zmiany w interfejsie programów, które są adresowane do wymagających użytkowników domowych i małych firm pracujących na komputerze pc lub mac. Pakiet Office tworzą znane i lubiane aplikacje:

 • edytor tekstu Word 2019,
 • arkusz kalkulacyjny Excel 2019,
 • program do obsługi poczty i kalendarza Outlook 2019
 • system do przygotowania i wyświetlania prezentacji PowerPoint 2019,
 • narzędzie do skutecznego notowania OneNote 2019.

Pakiet Office dla firm i użytkowników domowych — najważniejsze informacje

Oferowana tutaj wersja Office przeznaczona jest na komputery posiadające system operacyjny Mac OS. Office dla małych firm przeznaczony jest dla przedsiębiorców mających siedzibę swojej firmy w domu, którym komputer służy do prowadzenia działań marketingowych, sprzedaży, przygotowywania prezentacji handlowych i komunikowania się z klientami. Specjalnie dla takiego rodzaju użytkowania została przygotowana ta wersja pakietu. Użytkowników domowych w znacznie mniejszym stopniu interesują zaawansowane algorytmy i złożone systemy zarządzania przedsiębiorstwami. Oczekują możliwie prostego i wydajnego oprogramowania, które jest w stanie sprostać wszystkim ich potrzebom bez wydawania na nie fortuny.

Co nowego wprowadzono do klasycznych aplikacji pakietu Office w wersji 2019

Zmiana wyglądu i lepsza prezentacja na monitorach Retina stanowi tylko jeden z powodów wydania nowej wersji tak ważnego pakietu programów. Każda aplikacja zyskała kilka nowych funkcji i możliwości dopasowujących do wymagań nowoczesnego sposobu pracy osób prowadzących domowe przedsiębiorstwa. Oto najważniejsze usprawnienia:

 • Skalowalna grafika wektorowa dla programów Word, Excel, PowerPoint
 • Microsoft Translator w Word, Excel, PowerPoint
 • Możliwość tworzenia równań matematycznych dzięki funkcji LaTeX w programie Word
 • Tworzenie płynniejszych animacji i ruchu dzięki funkcji Morph w programie PowerPoint
 • Nowa funkcja nawigacji o nazwie Zoom dla programu PowerPoint
 • Obsługa pióra Surface do poruszania się po slajdach w programie PowerPoint
 • Ekscytujące nowe funkcje w Excelu
 • Bardziej zaawansowane funkcje pisania odręcznego dla całego pakietu Office 2019

Nowe możliwości graficzne i animacyjne

W pakiecie Office 2019 możesz teraz dodawać skalowalną grafikę wektorową (SVG) do dokumentów programów Excel, Word i PowerPoint. Ten typ grafiki można łatwo obracać, przesuwać, kolorować i zmieniać rozmiar bez pogorszenia jakości obrazu. Możesz również znaleźć wiele ikon na karcie Wstaw.

 • Nowy przycisk Ikona, za pomocą którego można uzyskać dostęp do różnych popularnych ikon SVG. Te ikony mogą służyć jako łatwy sposób na wymyślenie e-maili lub prezentacji lub po prostu jako sposób na dodanie trochę życia do nudnego dokumentu.
 • Do programu PowerPoint dodano nowe przejście o nazwie Morph. To potężne przejście pozwoli Ci płynnie przejść między jednym slajdem a następnym w prezentacji. Zasadniczo jest to prosty sposób na utworzenie dowolnej animacji w ciągu kilku sekund. PowerPoint zrobi to za Ciebie.
 • Zoom dodaje nową opcję dynamicznej nawigacji do prezentacji slajdów programu PowerPoint. Dzięki funkcji Zoom będziesz mieć miniatury wszystkich slajdów na jednej stronie. Następnie możesz kliknąć każdy slajd osobno, a mała animacja przejścia przeniesie Cię do tego slajdu.

Tworzenie profesjonalnych tekstów na jeszcze wyższym poziomie

Jednym z najczęstszych sposobów korzystania z pakietu Office przez użytkowników domowych i właścicieli małych firm jest tworzenie tekstów. Z pewnością ucieszą się z wprowadzenia nowych możliwości, które pozwolą im przygotowywać publikacje na jeszcze wyższym poziomie językowym i technicznym:

 • Microsoft Translator to nowa funkcja dodana do programów Word, Excel i PowerPoint. Aby uzyskać do niego dostęp, otwórz kartę Recenzja w dokumencie, a następnie kliknij nowe przyciski Tłumacz i Język. Stąd będziesz miał możliwość przetłumaczenia całego dokumentu lub przetłumaczenia wybranej części tekstu.
 • Microsoft Translator istnieje już od jakiegoś czasu, ale widzenie go zintegrowanego z pakietem Office jest doskonałe. Usługi tłumaczeniowe, takie jak Microsoft Translator, nie są doskonałe, ale z czasem stają się coraz dokładniejsze.
 • Dzięki zmianom wprowadzonym w jesiennej aktualizacji twórców systemu Windows 10 można teraz używać pióra Surface lub podobnego konkurencyjnego produktu do przeglądania slajdów w prezentacji PowerPoint. Twoje pióro cyfrowe może bezprzewodowo poruszać się po slajdach w odległości do 30 stóp.

Wymagania sprzętowe

Pakiet Office 2019 dla komputerów Mac jest obsługiwany w trzech najnowszych wersjach systemu macOS. Po wydaniu nowej wersji systemu macOS wymagania dotyczące systemu operacyjnego Office 2019 dla komputerów Mac stają się trzema najnowszymi w tym czasie wersjami.

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
System operacyjny
Mac OS
Pobieranie oprogramowania
Na oficjalnej stronie Microsoft
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna

Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl