Kup teraz Microsoft Project Professional 2019 - tanie, legalne...
  Kup teraz Microsoft Project Professional 2019 - tanie, legalne...

  Microsoft Project Professional 2019

  Dzięki Microsoft Project 2019 planujesz, kontrolujesz i monitorujesz własne projekty. Oprogramowanie do zarządzania projektami pomaga zarządzać wszystkimi połączonymi procesami.

  490,00 zł
  Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w 3 krokach

  1.svg2.svg3.svg

  Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Pakiet Project Professional 2019 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10 oraz Windows 11.

  Najnowsze narzędzie do zarządzania projektami idealnie sprawdzi się w większych firmach i organizacjach. Wyposażono je w zaawansowane funkcje analityczne, dzięki którym możesz skutecznie planować, kontrolować i monitorować wszystkie prowadzone w Twojej firmy projekty.

  Łatwość zarządzania projektami

  Dzięki Microsoft Project możesz kontrolować, planować i realizować projekty realizowane przez swój zespół. Szablony i narzędzia planowania w programie Microsoft Project zwiększają wydajność pracy menedżerów projektów i zespołów.

  Szybkie szacowanie kosztów projektu

  Jedną z najmocniejszych cech Microsoft Project jest budżetowanie, które umożliwia menedżerom oszacowanie kosztów projektu. Interaktywne pulpity nawigacyjne i funkcje raportowania promują przejrzystość i budują zaufanie między zespołem a klientem.

  Praca w chmurze i w sieci naziemnej

  Jedną z oczekiwanych funkcji nowego systemu zarządzania rozległymi projektami jest zdolność oprogramowania do wdrożenia zarówno w chmurze, jak i na miejscu. Dzięki temu łatwiej jest umożliwić dobre funkcjonowanie zdalnych zespołów.

  Dostajesz, czego potrzebowałeś

  Nowa wersja programu pokazuje, że jej projektanci dbają o Twoją wygodę. Teraz możesz komunikować się przez Skype, współdzielić projekty przez MS SharePoint i Project Server, dzięki czemu poprawiają się możliwości uzyskania zamierzonych wyników bez rozpraszania się i utraty koncentracji.

  Zintegrowane szablony

  Wprowadzenie wielu typowych narzędzi do planowania i najczęściej używanych szablonów sprawia, że Microsoft Project pomaga zwiększyć produktywność zespołów i pozwala na łatwe zarządzanie zasobami narzędzia.

  Wiele projektów to już nie problem

  Dzięki ulepszonemu zarządzaniu portfelem zawsze możesz analizować szczegóły projektów i zachować pełny przegląd sytuacji. Dzięki temu możliwe jest sprawne prowadzenie żmudnych projektów, które często składają się z wielu pojedynczych drobnych zadań.

  Komunikacja bez żadnej zwłoki

  Zintegrowanie obsługi komunikatorów internetowych pozwala na bieżącą współpracę przy pracy zdalnej, dzięki czemu rośnie efektywność realizacji zadań wykonywanych przez zespół. Wszystkie zasoby projekty mogą być teraz przedstawiane w skonsolidowanym widoku.

  Przejrzyste zarządzanie zasobami

  Dzięki wysokiemu poziomowi integracji narzędzi, planowanie i analiza są teraz jeszcze łatwiej dostępne. Planowanie międzyprojektowe zyskuje dzięki możliwości tworzenia puli zasobów i przypisywaniu ich do poszczególnych zadań.

  Najważniejsze nowości w Microsoft Project Professional 2019

  Nowy, przejrzysty, a przez to bardziej atrakcyjny interfejs i sposób wyświetlania danych na pulpicie to nie jedyne nowości programu. W poniższych punktach możesz szybko sprawdzić, jakie nowe funkcje i ciekawe możliwości znajdziesz po zainstalowaniu zakupionego oprogramowania.

  Połączenie zadań za pomocą menu rozwijanego

  Użytkownicy nie muszą już pamiętać identyfikatora zadania, z którym chcą się połączyć. Muszą po prostu przejść do kolumny Poprzednicy, wybrać strzałkę w dół i znaleźć listę zadań.

  Nowe pole: "Zbiorcza nazwa zadania" dla lepszego wykorzystania zasobów

  Użytkownicy nie będą już mylić się z identyfikacją, które zadanie jest na liście. Na przykład posiadanie wielu zadań w projekcie o tej samej nazwie, ale w różnych fazach, utrudnia zidentyfikowanie konkretnego zadania. Dzięki nowej funkcji można dodać pole nazwy podsumowania zadania, które pokazuje fazy tych zadań.

  Etykiety na osi czasu ułatwiające śledzenie postępów

  Microsoft Project Professional 2019 znacznie ułatwił komunikację i śledzenie postępów. Umożliwił użytkownikom etykietowanie pasków osi czasu, a postęp zadania wyświetlany jest tuż obok. Kiedy zespoły prezentują postęp swojego projektu, może pokazać, czy został on ukończony.

  Ulepszenia ułatwień dostępu

  To jedno z najważniejszych ulepszeń. Ponieważ Project obsługuje Microsoft Active Accessibility (MSAA), MS Project 2019 pomaga promować interakcję produktów technologii wspomagających z oprogramowaniem. Przykładem jest oprogramowanie czytnika ekranu dla osób niedowidzących.

  Przycisk Zoom

  Za jego pomocą można dopasować skalowanie wyświetlania elementów, aby były lepiej widoczne w powiększonym oknie. Można również powiększyć przyciski na wstążce. Alternatywą dla tego przycisku może być także lupa ekranowa.

  Wymagania sprzętowe MS Project Professional

  Aby wydajnie i wygodnie pracować i móc wykorzystywać wszystkie funkcje, jakich dostarcza nowe oprogramowanie, komputer, na którym będzie zainstalowane, powinien spełniać poniższe wymagania:

  • System operacyjny: Windows 10, Windows Server 2019
  • Procesor dwurdzeniowy 1.6 GHz
  • Minimum 2 GB RAM (4 GB dla wersji 64 bit)

  Szybkie pobranie i instalacja

  Po zakupie klucza licencyjnego otrzymasz link do pobrania wersji instalacyjnej pakietu oraz instrukcję instalacji i konfiguracji.

  Pakiet Project Professional 2019 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10.

  Licencja bezterminowa

  Zakupiony klucz licencyjny pozwala na korzystanie z oprogramowania bez żadnego ograniczenia czasowego. Nie oznacza to, że producent oprogramowania będzie prowadził wsparcie techniczne tak długo.

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  System operacyjny
  Windows
  Pobieranie oprogramowania
  Plik image
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna

  Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl