Microsoft Project Professional 2019

Microsoft Project Professional 2019

Dzięki Microsoft Project 2019 planujesz, kontrolujesz i monitorujesz własne projekty. Oprogramowanie do zarządzania projektami pomaga zarządzać wszystkimi połączonymi procesami.

490,00 zł
Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

Proste zamówienie w 3 krokach

1.svg 2.svg 3.svg

Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

Blisko
 

Pakiet Project Professional 2019 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10 oraz Windows 11.

Najnowsze narzędzie do zarządzania projektami idealnie sprawdzi się w większych firmach i organizacjach. Wyposażono je w zaawansowane funkcje analityczne, dzięki którym możesz skutecznie planować, kontrolować i monitorować wszystkie prowadzone w Twojej firmy projekty.

Łatwość zarządzania projektami

Dzięki Microsoft Project możesz kontrolować, planować i realizować projekty realizowane przez swój zespół. Szablony i narzędzia planowania w programie Microsoft Project zwiększają wydajność pracy menedżerów projektów i zespołów.

Szybkie szacowanie kosztów projektu

Jedną z najmocniejszych cech Microsoft Project jest budżetowanie, które umożliwia menedżerom oszacowanie kosztów projektu. Interaktywne pulpity nawigacyjne i funkcje raportowania promują przejrzystość i budują zaufanie między zespołem a klientem.

Praca w chmurze i w sieci naziemnej

Jedną z oczekiwanych funkcji nowego systemu zarządzania rozległymi projektami jest zdolność oprogramowania do wdrożenia zarówno w chmurze, jak i na miejscu. Dzięki temu łatwiej jest umożliwić dobre funkcjonowanie zdalnych zespołów.

Dostajesz, czego potrzebowałeś

Nowa wersja programu pokazuje, że jej projektanci dbają o Twoją wygodę. Teraz możesz komunikować się przez Skype, współdzielić projekty przez MS SharePoint i Project Server, dzięki czemu poprawiają się możliwości uzyskania zamierzonych wyników bez rozpraszania się i utraty koncentracji.

Zintegrowane szablony

Wprowadzenie wielu typowych narzędzi do planowania i najczęściej używanych szablonów sprawia, że Microsoft Project pomaga zwiększyć produktywność zespołów i pozwala na łatwe zarządzanie zasobami narzędzia.

Wiele projektów to już nie problem

Dzięki ulepszonemu zarządzaniu portfelem zawsze możesz analizować szczegóły projektów i zachować pełny przegląd sytuacji. Dzięki temu możliwe jest sprawne prowadzenie żmudnych projektów, które często składają się z wielu pojedynczych drobnych zadań.

Komunikacja bez żadnej zwłoki

Zintegrowanie obsługi komunikatorów internetowych pozwala na bieżącą współpracę przy pracy zdalnej, dzięki czemu rośnie efektywność realizacji zadań wykonywanych przez zespół. Wszystkie zasoby projekty mogą być teraz przedstawiane w skonsolidowanym widoku.

Przejrzyste zarządzanie zasobami

Dzięki wysokiemu poziomowi integracji narzędzi, planowanie i analiza są teraz jeszcze łatwiej dostępne. Planowanie międzyprojektowe zyskuje dzięki możliwości tworzenia puli zasobów i przypisywaniu ich do poszczególnych zadań.

Najważniejsze nowości w Microsoft Project Professional 2019

Nowy, przejrzysty, a przez to bardziej atrakcyjny interfejs i sposób wyświetlania danych na pulpicie to nie jedyne nowości programu. W poniższych punktach możesz szybko sprawdzić, jakie nowe funkcje i ciekawe możliwości znajdziesz po zainstalowaniu zakupionego oprogramowania.

Połączenie zadań za pomocą menu rozwijanego

Użytkownicy nie muszą już pamiętać identyfikatora zadania, z którym chcą się połączyć. Muszą po prostu przejść do kolumny Poprzednicy, wybrać strzałkę w dół i znaleźć listę zadań.

Nowe pole: "Zbiorcza nazwa zadania" dla lepszego wykorzystania zasobów

Użytkownicy nie będą już mylić się z identyfikacją, które zadanie jest na liście. Na przykład posiadanie wielu zadań w projekcie o tej samej nazwie, ale w różnych fazach, utrudnia zidentyfikowanie konkretnego zadania. Dzięki nowej funkcji można dodać pole nazwy podsumowania zadania, które pokazuje fazy tych zadań.

Etykiety na osi czasu ułatwiające śledzenie postępów

Microsoft Project Professional 2019 znacznie ułatwił komunikację i śledzenie postępów. Umożliwił użytkownikom etykietowanie pasków osi czasu, a postęp zadania wyświetlany jest tuż obok. Kiedy zespoły prezentują postęp swojego projektu, może pokazać, czy został on ukończony.

Ulepszenia ułatwień dostępu

To jedno z najważniejszych ulepszeń. Ponieważ Project obsługuje Microsoft Active Accessibility (MSAA), MS Project 2019 pomaga promować interakcję produktów technologii wspomagających z oprogramowaniem. Przykładem jest oprogramowanie czytnika ekranu dla osób niedowidzących.

Przycisk Zoom

Za jego pomocą można dopasować skalowanie wyświetlania elementów, aby były lepiej widoczne w powiększonym oknie. Można również powiększyć przyciski na wstążce. Alternatywą dla tego przycisku może być także lupa ekranowa.

Wymagania sprzętowe MS Project Professional

Aby wydajnie i wygodnie pracować i móc wykorzystywać wszystkie funkcje, jakich dostarcza nowe oprogramowanie, komputer, na którym będzie zainstalowane, powinien spełniać poniższe wymagania:

  • System operacyjny: Windows 10, Windows Server 2019
  • Procesor dwurdzeniowy 1.6 GHz
  • Minimum 2 GB RAM (4 GB dla wersji 64 bit)

Szybkie pobranie i instalacja

Po zakupie klucza licencyjnego otrzymasz link do pobrania wersji instalacyjnej pakietu oraz instrukcję instalacji i konfiguracji.

Pakiet Project Professional 2019 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10.

Licencja bezterminowa

Zakupiony klucz licencyjny pozwala na korzystanie z oprogramowania bez żadnego ograniczenia czasowego. Nie oznacza to, że producent oprogramowania będzie prowadził wsparcie techniczne tak długo.

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
System operacyjny
Windows
Pobieranie oprogramowania
Plik image
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna

Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl