Microsoft Word 2019
  Microsoft Word 2019

  Microsoft Word 2019

  Microsoft Word to dobrze znany wszystkim edytor tekstu. Za jego pomocą możesz szybko tworzyć, edytować oraz udostępniać prace. MS Word jest prostym i przyjemnym narzędziem, wchodzącym w skład pakietu Office.

  Obecnie brak na stanie
  179,90 zł
  Cena zawiera podatek VAT

  Proste zamówienie w 3 krokach

  1.svg2.svg3.svg

  Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Czy chcesz otrzymać powiadomienie, gdy produkt będzie ponownie dostępny?
   
  Wyślemy Ci wiadomość e-mail, gdy produkt będzie dostępny. Twój adres e-mail nie zostanie nikomu udostępniony.
  Blisko

   

  Jest to pojedyncza aplikacja, której nie można łączyć z innymi pojedynczymi aplikacjami i pakietami Microsoft Office.

  Office 2019 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8 / 8.1. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10 oraz Windows 11.

  Program, który jest standardowo częścią pakietu Microsoft Office, możesz teraz zakupić, jako pojedynczy produkt. Program Microsoft Word 2019 to nowa odsłona klasycznego edytora tekstu. Dzięki nowym funkcjonalnościom praca z dokumentami będzie jeszcze efektywniejsza i dostosowana do współczesnych standardów pracy — w tym działań online i dzielenia się dokumentami. Sprawdź, co nowego znajdziesz w dobrze znanym programie Word.

  Co otrzymujesz, kupując Microsoft Word 2019?

  • program Word 2019 dla 1 komputera PC

  • Wymagany system operacyjny Windows 11, Windows 10

  Jest to pojedyncza aplikacja, której nie można łączyć z innymi pojedynczymi aplikacjami i pakietami Microsoft Office.

  Nowe funkcje Microsoft Word 2019, które ułatwią Ci pracę z edytorem tekstu

  Microsoft Word 2019 wprowadził wiele ulepszeń do klasycznego programu, tak aby praca z nim była jeszcze prostsza i szybsza. Jedną z nich jest możliwość udostępniania dokumentu innym osobom w czasie rzeczywistym. Dzięki temu jesteś w stanie pracować nad danym projektem w grupie w czasie rzeczywistym. Udostępniając dokument, możesz też bez problemu kontrolować to, kto w danym momencie pracuje z dokumentem i precyzyjnie określić, w której części tekstu się znajduje.

  Przyjazne czytanie i pisanie

  Firma Microsoft zadbała o potrzeby użytkowników, wprowadzając do programu Word narzędzia do łatwiejszego czytania i pisania. Bez względu na to, w jakim języku chcesz się komunikować, program Word poprawi twoje zdolności przyswajania i rozumienia tekstu. Dodatkowo nie tylko dla użytkowników domowych, ale i instytucji edukacyjnych oraz przedsiębiorstw Word umożliwia swobodne dopasowanie odstępów w tekście, oraz kolorów stron. Pozwoli to odpocząć Twoim oczom i ułatwi przyswajanie informacji zawartych w tekście.

  Dodatkowo nowy Word posiada rozszerzenie do pisania odręcznego i rysowania. Jeżeli zatem posiadasz urządzenie z opcją pióra, nic nie stoi na przeszkodzie, aby klawiaturę zastąpić piórem. Masz do swojej dyspozycji podręczny zestaw pór i ołówków, więc to Ty decydujesz, czym chcesz pisać lub rysować w dokumencie. Bez problemu podkreślisz wybrany fragment tekstu, zamienisz rysunek na kształt lub wykonasz obliczenia.

  Word 2019 - opcja LaTeX

  Opcja LaTeX to z kolei dobra wiadomość dla wszystkich, którzy do tej pory mieli problemy z zapisywaniem równań w formacie linowym. W Microsoft Word 2019 nie stanowi to już żadnego problemu. Przy użyciu programu Word 2019 przełamiesz także barierę językową. Korzystając z opcji Recenzja na wstążce, możesz przetłumaczyć wyrazy, których nie jesteś pewien. Microsoft Translator umożliwi Ci swobodne pisanie w wybranym przez Ciebie języku.

  Twórz atrakcyjne dokumenty z programem Microsoft Word

  Twoje dokumenty Word nie muszą być nudne i monotonne! Dzięki bibliotece ikon i obrazów 3D możesz swobodnie tworzyć grafy, ikonografiki i wstawiać obrazy, które uatrakcyjnią i ułatwią zrozumienie danych zawartych w tworzonym przez Ciebie dokumencie!

  W Microsoft Word 2019 możesz także skalować grafikę wektorową (SVG) i ją dopasować do swoich potrzeb, zmieniając jej kolor lub dodając dostępne efekty. Chcesz dodać obiekt 3D? To również możliwe z wersją Word 2019. Bez problemu do swojego dokumentu możesz importować obraz 3D i obracać go o 360 stopni. Co więcej, czytelnicy dokumentu, również będą mieli taką możliwość.

  Ułatwienia dostępu w Microsoft Word

  Nowy Word 2019 wdrożył międzynarodowe standardy obsługi, które ułatwiają dostęp do dokumentów osobom niepełnosprawnym. Ułatwienia dostępu sprawdzisz i zmienisz za pomocą jednego przycisku. Dodatkowo w wersji 2019 firma Microsoft wprowadziła efekty dźwiękowe, które ułatwiają pracę z programem. Możesz włączyć lub wyłączyć podpowiedzi dźwiękowe, dostosowując program do własnych potrzeb.

  Proste wyszukiwanie i poruszanie się pomiędzy dokumentami

  Czytanie dokumentów Word jest podobnie przyjemne jak czytanie klasycznej książki. Dodatkowo, jeżeli do tej pory miałeś problemy z wyszukiwanie dokumentów, to firma Microsoft wprowadziła zmiany, które pomagają w szybkim odnajdywaniu zapisanych dokumentów oraz plików dołączonych do wiadomości e-mail. Microsoft Word oddaje do Twojej dyspozycji narzędzie Obok siebie, które umożliwi Ci przerzucanie stron tak jak w klasycznej książce. Możesz to robić przy pomocy ekranu dotykowego, poziomego pasku przewijania lub myszki. Wszystko to, aby ułatwić Ci pracę.

  Dlaczego warto pobrać Microsoft Word 2019?

  Microsoft Word 2019 to klasyczny program do edycji i tworzenia dokumentów tekstowych, bez którego trudno sobie wyobrazić pracę i naukę. Zakup pojedynczego programu jest dobrą opcją dla tych użytkowników, którzy nie potrzebują innych programów z pakietu Office 2019 lub nie chcą subskrybować Microsoft Office 365. Word 2019 dla użytkowników domowych daje wiele nowych funkcji niedostępnych we wcześniejszych wersjach, sprawiając, że praca z edytorem tekstu staje się jeszcze bardziej efektywna.

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  System operacyjny
  Windows
  Pobieranie oprogramowania
  Plik image
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna

  Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl