Microsoft Word 2019

Microsoft Word 2019

Microsoft Word to dobrze znany wszystkim edytor tekstu. Za jego pomocą możesz szybko tworzyć, edytować oraz udostępniać prace. MS Word jest prostym i przyjemnym narzędziem, wchodzącym w skład pakietu Office.

149,90 zł
Cena zawiera podatek VAT ,Wysyłka w 1 minut!

Opis

Jest to pojedyncza aplikacja, której nie można łączyć z innymi pojedynczymi aplikacjami i pakietami Microsoft Office.

Office 2019 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8 / 8.1. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10.

Konwertuj dokumenty na strony internetowe
Dzięki Microsoft Word 2019 możesz prezentować swoje biuletyny lub dokumenty większej grupie docelowej, po prostu konwertując dokument Word na format internetowy.

Tłumaczenie w czasie rzeczywistym za pomocą jednego kliknięcia
Z pomocą Microsoft Word 2019 możesz łatwo pracować w zespole na całym świecie. Jedno kliknięcie wystarczy, aby przetłumaczyć dokument na inny język.

Doskonałe dokumenty w 3D
Dzięki Microsoft Word 2019 możesz uwolnić swoją kreatywność. Możesz osadzać modele 3D bezpośrednio w recenzjach książek, prezentacjach lub jakimkolwiek innym dokumencie.

Tekst zostanie przeczytany i poprawiony
Microsoft Word 2019 odczyta na głos Twoje teksty. Daje to możliwość znalezienia niepotrzebnych błędów. Możesz także skorzystać z narzędzi do nauki, aby poprawić swoje rozumienie tekstu.

Przeprowadź badania bezpośrednio w dokumencie
Łatwe znajdowanie znaczących źródeł za pomocą programu Microsoft Word 2019 bez utraty koncentracji na tekście. Możesz przeczytać interesujące artykuły, które pojawiają się w obszarze zadań.

Po prostu od „dobrego” do „bardzo dobrego”
Znajdź więcej niż tylko błędy ortograficzne i gramatyczne dzięki edytorowi Microsoft Word 2019. Inteligentne sugestie można łatwo znaleźć w przeglądzie edytora. Uzyskaj wskazówki, jak pisać dokumenty, e-maile i kopie internetowe.

Szczegóły produktu

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
System operacyjny
Windows
Pobieranie oprogramowania
Plik image
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna