Microsoft Outlook 2019

  Gwarancja legalności

  Microsoft Outlook 2019

  Microsoft Outlook 2019 to najnowsza wersja klasycznego programu do zarządzania pocztą elektroniczną, kalendarzem, kontaktami i zadaniami, zaprojektowana z myślą o potrzebach nowoczesnych profesjonalistów i organizacji. Jako integralny składnik pakietu Microsoft Office 2019, Outlook oferuje szereg ulepszeń i nowych funkcji, które ułatwiają komunikację, organizację pracy oraz współpracę.

  179,90 zł
  Cena zawiera podatek VATWysyłka w 1 minutę!

  Polecamy również

  Proste zamówienie w trzech krokach

  1. cart-shopping-duotone.svg

  Kup licencje w naszym sklepie

  2. download-duotone.svg

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji

  3. laptop-arrow-down-duotone.svg

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Jest to pojedyncza aplikacja, której nie można łączyć z innymi pojedynczymi aplikacjami i pakietami Microsoft Office.

  Office 2019 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8 / 8.1. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10 oraz Windows 11.

  Wprowadzenie

  Microsoft Outlook 2019 to najnowsza wersja klasycznego programu do zarządzania pocztą elektroniczną, kalendarzem, kontaktami i zadaniami, zaprojektowana z myślą o potrzebach nowoczesnych profesjonalistów i organizacji. Jako integralny składnik pakietu Microsoft Office 2019, Outlook oferuje szereg ulepszeń i nowych funkcji, które ułatwiają komunikację, organizację pracy oraz współpracę.

  Kluczowe funkcje i korzyści

  • Zintegrowane zarządzanie pocztą e-mail: Outlook 2019 pozwala na efektywne zarządzanie wieloma kontami e-mail z różnych usług w jednym miejscu. Ulepszony interfejs oraz inteligentne skrzynki odbiorcze pomagają w utrzymaniu porządku i skupieniu na najważniejszych wiadomościach.
  • Zaawansowane narzędzia kalendarza: Planowanie spotkań, wydarzeń i terminów jest prostsze dzięki intuicyjnemu kalendarzowi. Możliwość udostępniania kalendarzy ułatwia koordynację z innymi użytkownikami i pomaga w organizacji wspólnych spotkań.
  • Zarządzanie kontaktami: Outlook 2019 umożliwia łatwe zarządzanie kontaktami biznesowymi i osobistymi. Możesz przechowywać szczegółowe informacje o kontaktach, grupować je oraz szybko wyszukiwać potrzebne dane.
  • Lista zadań i notatki: Organizacja codziennych zadań i projektów jest bardziej efektywna dzięki wbudowanej liście zadań i możliwości tworzenia notatek. Możesz ustalać priorytety, terminy wykonania oraz śledzić postępy w realizacji zadań.
  • Bezpieczeństwo i prywatność: Outlook 2019 zapewnia zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, w tym ochronę przed phishingiem i złośliwym oprogramowaniem. Dzięki temu Twoje dane i korespondencja są bezpieczne.

  Dla kogo jest Microsoft Outlook 2019?

  Outlook 2019 jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów, firm oraz wszelkich organizacji poszukujących niezawodnego i wszechstronnego narzędzia do zarządzania komunikacją i organizacją pracy. Niezależnie od tego, czy pracujesz zdalnie, w biurze, czy zarządzasz zespołem, Outlook 2019 dostarcza narzędzi niezbędnych do efektywnego zarządzania czasem i zadaniami.

  Podsumowanie

  Microsoft Outlook 2019 to potężne narzędzie, które przekształca sposób zarządzania komunikacją e-mailową, kalendarzem i zadaniami. Dzięki nowym funkcjom oraz ulepszeniom, użytkownicy mogą cieszyć się większą produktywnością, lepszą organizacją pracy oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa danych. Zapraszamy do zakupu licencji na kluczesoft.pl i dołączenia do grona zadowolonych użytkowników Outlook 2019.

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  System operacyjny
  Windows
  Pobieranie oprogramowania
  Plik image
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna
  Architektura
  32/64 bit
  ElementWymagania
  System operacyjnyWindows 10, Windows Server 2019
  Procesor1,6 GHz lub szybszy, 2 rdzenie. Professional Plus: 2,0 GHz lub szybszy zalecany dla Skype for Business.
  Pamięć RAM2 GB RAM (32-bit); 4 GB RAM (64-bit)
  Miejsce na dysku twardym4 GB dostępnego miejsca na dysku
  GrafikaRozdzielczość 1280 x 768; DirectX 10 do akceleracji sprzętowej grafiki
  Wymagania dotyczące .NETNiektóre funkcje mogą wymagać .NET 3.5 lub 4.6 i nowszych

  Dostawa i aktywacja kluczy oprogramowania po zakupie na Kluczesoft.pl przebiega w sposób szybki i bezproblemowy, zapewniając klientom natychmiastowy dostęp do zakupionych produktów. Oto, jak wygląda ten proces:

  Dostawa Kluczy Oprogramowania

  • Natychmiastowa Dostawa na E-mail: Po zakończeniu procesu zakupu i zaksięgowaniu płatności, klucz produktu wraz z instrukcjami aktywacji jest wysyłany bezpośrednio na adres e-mail klienta. Dzięki temu klienci mogą rozpocząć korzystanie z zakupionego oprogramowania niemal natychmiast po zakupie.
  • Dostęp przez Konto Klienta: Dodatkowo, klucze oprogramowania oraz wszystkie powiązane informacje są dostępne w sekcji "Moje zamówienia" w koncie klienta na stronie Kluczesoft.pl. Umożliwia to łatwy dostęp do kluczy i instrukcji aktywacji w dowolnym momencie.

  Aktywacja Oprogramowania

  • Instrukcje Aktywacji: Razem z kluczem produktu, klienci otrzymują szczegółowe instrukcje dotyczące sposobu aktywacji oprogramowania. Instrukcje te są zazwyczaj proste i przejrzyste, co ułatwia szybką i bezproblemową aktywację.

  • Wsparcie Techniczne: W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów z aktywacją, Kluczesoft.pl oferuje wsparcie techniczne. Klienci mogą skontaktować się z obsługą klienta poprzez e-mail, telefon, lub czat na żywo, aby otrzymać pomoc.

  Korzyści

  • Szybkość i Wygoda: Proces dostawy i aktywacji kluczy oprogramowania jest zaprojektowany tak, aby maksymalizować wygodę klienta, umożliwiając natychmiastowy dostęp do zakupionych produktów.

  • Bezpieczeństwo: Każdy klucz produktu jest unikalny i zapewnia pełną legalność oraz bezpieczeństwo użytkowania oprogramowania.

  Dzięki prostemu i szybkiemu procesowi dostawy oraz aktywacji, Kluczesoft.pl gwarantuje swoim klientom wysoką satysfakcję z zakupów oraz bezproblemowe korzystanie z zakupionego oprogramowania.

  O nas

  Kluczesoft.pl jest wiodącym polskim sklepem internetowym, który specjalizuje się w sprzedaży oryginalnych i w pełni legalnych kluczy aktywacyjnych do szerokiej gamy oprogramowania. Nasza misja to zapewnienie zarówno indywidualnym użytkownikom, jak i przedsiębiorstwom, dostępu do najnowszego oprogramowania w sposób szybki, bezpieczny i w pełni zgodny z prawem.

  Nasze zalety:

  • Oryginalne Legalne Klucze Aktywacyjne: Oferujemy wyłącznie autentyczne klucze, które gwarantują bezproblemową aktywację i użytkowanie zakupionego oprogramowania.
  • Bezterminowa Licencja: Zakupione u nas licencje są bezterminowe, co oznacza, że po jednorazowym zakupie, oprogramowanie pozostaje z Państwem na zawsze.
  • Dostępność Oprogramowania: Większość oferowanego przez nas oprogramowania można ściągnąć bezpośrednio z oficjalnej strony Microsoft, co zapewnia łatwość dostępu oraz pewność pobierania oryginalnego i bezpiecznego software'u.
  • Wsparcie dla Wszystkich Wersji Językowych: Nasze klucze są kompatybilne z każdą wersją językową oprogramowania, co pozwala na wygodne korzystanie z produktów w preferowanym języku.
  • Wsparcie i Aktualizacje: Zapewniamy pełne wsparcie techniczne oraz dostęp do aktualizacji systemu i sterowników, co gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo pracy na zakupionym oprogramowaniu.
  • Klucze dla Wersji 32 i 64 Bitowych: Nasze klucze są przeznaczone dla wersji 32 i 64 bitowych, co zapewnia szeroką kompatybilność z różnymi konfiguracjami systemów.

  Po zakupie otrzymujesz:

  • Klucz w formie 25-ciu znaków alfanumerycznych,
  • Licencja elektroniczna bez fizycznego nośnika i naklejki,
  • Fakturę potwierdzającą legalność zakupionego oprogramowania.

  Dla kogo jest nasza oferta?

  Nasza oferta skierowana jest zarówno do użytkowników domowych, jak i firm poszukujących niezawodnych rozwiązań informatycznych. Niezależnie od skali działalności czy indywidualnych potrzeb, Kluczesoft.pl dostarcza produkty, które wspierają zarówno codzienną pracę, jak i specjalistyczne projekty.

  Profesjonalne wsparcie techniczne

  Rozumiemy, że wsparcie techniczne jest kluczowe dla pełnego zadowolenia z zakupionego oprogramowania. Dlatego też oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne, które służy pomocą na każdym etapie – od wyboru odpowiedniego produktu, przez proces zakupu, aż po wsparcie po zakupie.

  Gwarancja Legalnosci

  W Kluczesoft.pl, jednym z naszych głównych priorytetów jest zapewnienie pełnej legalności oferowanego oprogramowania. Jako renomowany sklep internetowy z kluczami do oprogramowania w Polsce, działający w ramach przepisów Unii Europejskiej, świadomie podążamy za wytycznymi i orzecznictwem prawnym dotyczącym sprzedaży oprogramowania cyfrowego. W tym kontekście, szczególnie istotne jest odniesienie do sprawy UsedSoft przeciwko Oracle, która miała znaczący wpływ na rynek oprogramowania w Europie.

  Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych zadowolonych klientów i do dołączenia do grona osób, które zaufały Kluczesoft.pl. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Państwa na każdym kroku – od momentu wyboru odpowiedniego oprogramowania, przez proces zakupu, aż po wsparcie techniczne po zakupie. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że dokładamy dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszych usług.

  Recenzje produktów / Pytania i odpowiedzi

  Średnia ocena

  0.0
  0 Przejrzeć
  ★★★★★ Doskonały 0
  ★★★★☆ Dobry 0
  ★★★☆☆ Średni 0
  ★★☆☆☆ Słaby 0
  ★☆☆☆☆ Straszny 0

  • Recenzje (0)
  • Pytania i Odpowiedzi (0)

  Microsoft Outlook 2019

  179,90 zł