Microsoft Skype for Business 2019

  Gwarancja legalności

  Microsoft Skype for Business 2019

  Microsoft Skype dla firm 2019 to zaawansowane narzędzie do komunikacji biznesowej, które umożliwia organizacjom prowadzenie rozmów głosowych, wideokonferencji, spotkań online oraz wiadomości błyskawicznych w ramach jednej, łatwo dostępnej platformy. Ta wersja Skype'a dla firm, będąca częścią pakietu Microsoft Office 2019, wprowadza szereg ulepszeń i nowych funkcji zaprojektowanych z myślą o potrzebach współczesnych przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości.

  149,90 zł
  Cena zawiera podatek VATWysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w trzech krokach

  1. cart-shopping-duotone.svg

  Kup licencje w naszym sklepie

  2. download-duotone.svg

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji

  3. laptop-arrow-down-duotone.svg

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Jest to pojedyncza aplikacja, której nie można łączyć z innymi pojedynczymi aplikacjami i pakietami Microsoft Office.

  Office 2019 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8 / 8.1. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10.

  Wprowadzenie

  Microsoft Skype dla firm 2019 to zaawansowane narzędzie do komunikacji biznesowej, które umożliwia organizacjom prowadzenie rozmów głosowych, wideokonferencji, spotkań online oraz wiadomości błyskawicznych w ramach jednej, łatwo dostępnej platformy. Ta wersja Skype'a dla firm, będąca częścią pakietu Microsoft Office 2019, wprowadza szereg ulepszeń i nowych funkcji zaprojektowanych z myślą o potrzebach współczesnych przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości.

  Kluczowe funkcje i korzyści

  • Komunikacja w czasie rzeczywistym: Skype dla firm 2019 oferuje wysokiej jakości połączenia głosowe i wideo, umożliwiając użytkownikom prowadzenie płynnych rozmów indywidualnych lub grupowych, niezależnie od ich lokalizacji.
  • Zaawansowane spotkania online: Platforma umożliwia organizowanie i prowadzenie spotkań online z udziałem do 250 osób. Uczestnicy mogą dzielić się ekranami, współpracować nad dokumentami w czasie rzeczywistym oraz korzystać z tablicy do rysowania i prezentacji.
  • Integracja z pakietem Office: Skype dla firm 2019 jest ściśle zintegrowany z aplikacjami pakietu Office, co umożliwia bezproblemową współpracę na dokumentach, prezentacjach i arkuszach kalkulacyjnych bez opuszczania aplikacji Skype.
  • Bezpieczeństwo i zgodność: Rozwiązanie oferuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, w tym szyfrowanie rozmów i danych, co zapewnia ochronę informacji firmowych i osobistych.
  • Dostosowanie i zarządzanie: Administratorzy IT mają do dyspozycji potężne narzędzia do zarządzania użytkownikami, politykami bezpieczeństwa oraz konfiguracją systemu, co pozwala na dostosowanie Skype'a dla firm do specyficznych potrzeb organizacji.

  Dla kogo jest Skype dla firm 2019?

  Skype dla firm 2019 jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw szukających efektywnej i bezpiecznej platformy do komunikacji biznesowej. Niezależnie od tego, czy jest to mała firma, czy duża korporacja, Skype dla firm zapewnia narzędzia niezbędne do wspierania współpracy i komunikacji w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu.

  Podsumowanie

  Microsoft Skype dla firm 2019 to kompleksowe rozwiązanie umożliwiające efektywną komunikację i współpracę w organizacji. Dzięki zaawansowanym funkcjom spotkań online, integracji z pakietem Office oraz narzędziom zapewniającym bezpieczeństwo danych, Skype dla firm stanowi kluczowy element infrastruktury IT współczesnych przedsiębiorstw.

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  Pobieranie oprogramowania
  Plik image
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna
  Architektura
  32/64 bit
  ElementWymagania
  System operacyjny serweraWindows Server 2016 Standard lub Datacenter, Windows Server 2019 Standard lub Datacenter
  Procesor64-bitowy procesor, czterordzeniowy 2,5 GHz lub szybszy. Wymagane wsparcie dla zestawu instrukcji AMD64 lub Intel EM64T. Wsparcie dla NX i DEP. Wsparcie dla CMPXCHG16b, LAHF/SAHF i PrefetchW.
  Pamięć RAMMinimum 32 GB RAM
  Miejsce na dysku twardymMinimum 80 GB wolnego miejsca na dysku twardym dla systemu operacyjnego, plików baz danych oraz logów. Dodatkowe miejsce może być wymagane do przechowywania danych użytkownika.
  Sieć1 Gbps Ethernet (1 Gbps lub szybsze jest zalecane)
  OprogramowanieMicrosoft .NET Framework 4.7 lub nowszy, Windows PowerShell 4.0 lub nowszy

  Dostawa i aktywacja kluczy oprogramowania po zakupie na Kluczesoft.pl przebiega w sposób szybki i bezproblemowy, zapewniając klientom natychmiastowy dostęp do zakupionych produktów. Oto, jak wygląda ten proces:

  Dostawa Kluczy Oprogramowania

  • Natychmiastowa Dostawa na E-mail: Po zakończeniu procesu zakupu i zaksięgowaniu płatności, klucz produktu wraz z instrukcjami aktywacji jest wysyłany bezpośrednio na adres e-mail klienta. Dzięki temu klienci mogą rozpocząć korzystanie z zakupionego oprogramowania niemal natychmiast po zakupie.
  • Dostęp przez Konto Klienta: Dodatkowo, klucze oprogramowania oraz wszystkie powiązane informacje są dostępne w sekcji "Moje zamówienia" w koncie klienta na stronie Kluczesoft.pl. Umożliwia to łatwy dostęp do kluczy i instrukcji aktywacji w dowolnym momencie.

  Aktywacja Oprogramowania

  • Instrukcje Aktywacji: Razem z kluczem produktu, klienci otrzymują szczegółowe instrukcje dotyczące sposobu aktywacji oprogramowania. Instrukcje te są zazwyczaj proste i przejrzyste, co ułatwia szybką i bezproblemową aktywację.

  • Wsparcie Techniczne: W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów z aktywacją, Kluczesoft.pl oferuje wsparcie techniczne. Klienci mogą skontaktować się z obsługą klienta poprzez e-mail, telefon, lub czat na żywo, aby otrzymać pomoc.

  Korzyści

  • Szybkość i Wygoda: Proces dostawy i aktywacji kluczy oprogramowania jest zaprojektowany tak, aby maksymalizować wygodę klienta, umożliwiając natychmiastowy dostęp do zakupionych produktów.

  • Bezpieczeństwo: Każdy klucz produktu jest unikalny i zapewnia pełną legalność oraz bezpieczeństwo użytkowania oprogramowania.

  Dzięki prostemu i szybkiemu procesowi dostawy oraz aktywacji, Kluczesoft.pl gwarantuje swoim klientom wysoką satysfakcję z zakupów oraz bezproblemowe korzystanie z zakupionego oprogramowania.

  O nas

  Kluczesoft.pl jest wiodącym polskim sklepem internetowym, który specjalizuje się w sprzedaży oryginalnych i w pełni legalnych kluczy aktywacyjnych do szerokiej gamy oprogramowania. Nasza misja to zapewnienie zarówno indywidualnym użytkownikom, jak i przedsiębiorstwom, dostępu do najnowszego oprogramowania w sposób szybki, bezpieczny i w pełni zgodny z prawem.

  Nasze zalety:

  • Oryginalne Legalne Klucze Aktywacyjne: Oferujemy wyłącznie autentyczne klucze, które gwarantują bezproblemową aktywację i użytkowanie zakupionego oprogramowania.
  • Bezterminowa Licencja: Zakupione u nas licencje są bezterminowe, co oznacza, że po jednorazowym zakupie, oprogramowanie pozostaje z Państwem na zawsze.
  • Dostępność Oprogramowania: Większość oferowanego przez nas oprogramowania można ściągnąć bezpośrednio z oficjalnej strony Microsoft, co zapewnia łatwość dostępu oraz pewność pobierania oryginalnego i bezpiecznego software'u.
  • Wsparcie dla Wszystkich Wersji Językowych: Nasze klucze są kompatybilne z każdą wersją językową oprogramowania, co pozwala na wygodne korzystanie z produktów w preferowanym języku.
  • Wsparcie i Aktualizacje: Zapewniamy pełne wsparcie techniczne oraz dostęp do aktualizacji systemu i sterowników, co gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo pracy na zakupionym oprogramowaniu.
  • Klucze dla Wersji 32 i 64 Bitowych: Nasze klucze są przeznaczone dla wersji 32 i 64 bitowych, co zapewnia szeroką kompatybilność z różnymi konfiguracjami systemów.

  Po zakupie otrzymujesz:

  • Klucz w formie 25-ciu znaków alfanumerycznych,
  • Licencja elektroniczna bez fizycznego nośnika i naklejki,
  • Fakturę potwierdzającą legalność zakupionego oprogramowania.

  Dla kogo jest nasza oferta?

  Nasza oferta skierowana jest zarówno do użytkowników domowych, jak i firm poszukujących niezawodnych rozwiązań informatycznych. Niezależnie od skali działalności czy indywidualnych potrzeb, Kluczesoft.pl dostarcza produkty, które wspierają zarówno codzienną pracę, jak i specjalistyczne projekty.

  Profesjonalne wsparcie techniczne

  Rozumiemy, że wsparcie techniczne jest kluczowe dla pełnego zadowolenia z zakupionego oprogramowania. Dlatego też oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne, które służy pomocą na każdym etapie – od wyboru odpowiedniego produktu, przez proces zakupu, aż po wsparcie po zakupie.

  Gwarancja Legalnosci

  W Kluczesoft.pl, jednym z naszych głównych priorytetów jest zapewnienie pełnej legalności oferowanego oprogramowania. Jako renomowany sklep internetowy z kluczami do oprogramowania w Polsce, działający w ramach przepisów Unii Europejskiej, świadomie podążamy za wytycznymi i orzecznictwem prawnym dotyczącym sprzedaży oprogramowania cyfrowego. W tym kontekście, szczególnie istotne jest odniesienie do sprawy UsedSoft przeciwko Oracle, która miała znaczący wpływ na rynek oprogramowania w Europie.

  Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych zadowolonych klientów i do dołączenia do grona osób, które zaufały Kluczesoft.pl. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Państwa na każdym kroku – od momentu wyboru odpowiedniego oprogramowania, przez proces zakupu, aż po wsparcie techniczne po zakupie. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że dokładamy dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszych usług.

  Recenzje produktów / Pytania i odpowiedzi

  Średnia ocena

  0.0
  0 Przejrzeć
  ★★★★★ Doskonały 0
  ★★★★☆ Dobry 0
  ★★★☆☆ Średni 0
  ★★☆☆☆ Słaby 0
  ★☆☆☆☆ Straszny 0

  • Recenzje (0)
  • Pytania i Odpowiedzi (0)

  Microsoft Skype for Business 2019

  149,90 zł