Microsoft Office 2021 dla Użytkowników Domowych...

Microsoft Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac

Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac zawiera:
word.png
Word
excel.png
Excel
powerpoint.png
Powerpoint
outlook.png
Outlook
teams.png
Teams
onenote.png
OneNote
Stała i pełna wersja oprogramowania.
Klucz do aktywacji i plik do ściągania.
Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.
Działa z:os_windows.pngMac
699,90 zł
Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

Proste zamówienie w 3 krokach

1.svg 2.svg 3.svg

Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

Blisko
 

Microsoft Office 2021 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac działa tylko z systemem MAC, nie jest kompatybilny z systemem Windows.

Wymagany jest system macOS w wersji 10.15 lub nowszej.

Microsoft Office 2021 zostało wydane z myślą o użytkownikach domowych i małych firmach. Dlatego Office 2021 bez problemu sprosta wymaganiom oprogramowania biurowego, które można zainstalować na jednym komputerze PC lub Mac. Program Microsoft Office 2021 to jeszcze lepsze i sprawniejsze wykorzystanie popularnych narzędzi biurowych, takich jak Word, Excel, Outlook czy PowerPoint. Dzięki wprowadzeniu nowych funkcji do programów praca z nimi jest intuicyjna, szybka i niezawodna. Aplikacje online i dostęp do chmury w usłudze OneDrive zapewniają ochronę Twoich plików przed trwałą utratą danych.

Co otrzymasz po zakupie Microsoft Office 2021?

  • klucz produktu do aktywacji i plik do ściągnięcia
  • pełną wersję oprogramowania
  • klasyczne aplikacje, w tym Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote oraz Teams
  • program na komputery PC z systemem Windows 10 oraz MacOS
  • wersja językowa: polska
  • szczegółowe instrukcje

Co nowego w Office 2021?

Programy pakietu Office 2021 zaskoczą Cię nowymi funkcjami, które wpłyną na efektywność Twojej pracy. Tryb ciemny, ulepszenia wydajności, Microsfot Teams czy też funkcja XMATCH, to tylko niektóre udogodnienia zastosowane w nowym wydaniu doskonale znanego Office'a. Dzięki wprowadzeniu funkcji błyskawicznego wyszukiwania, w kilka chwil znajdziesz poszukiwane informacje. Program do tworzenia dokumentów tekstowych, prezentacji multimedialnych oraz arkuszy kalkulacyjnych w nowym wydaniu ułatwi Ci współpracę i dzielenie się efektami pracy nad danym projektem.

Co kupujesz, czyli aplikacje i usługi Microsoft Office 2021

Pakiet Office 2021 Dla Użytkowników Domowych i Małych Firm dla Mac pozwoli Ci na korzystanie z klasycznych i dobrze znanych aplikacji w nowej odsłonie. Nowe funkcjonalności ułatwią Ci, m.in. współtworzenie dokumentów w czasie rzeczywistym ze znajomymi i współpracownikami. Nowe narzędzia do obsługi pisma odręcznego, do tłumaczenia i edytowania, ruchome grafiki i wiele więcej.

Microsoft Word 2021

W programach Word 2021 najistotniejszym udogodnieniem jest wprowadzenie trybu ciemnego, który zmniejsza obciążenie oczu. Nowy Word umożliwia także poprawienie zrozumienia poprzez koncentrację na wierszach. Komentowanie i udostępnianie w czasie rzeczywistym w znacznym stopniu poprawia jakość pracy nad zadaniami i wspólnymi projektami.

Office Excel 2021

Microsoft Office 2021 wprowadził nową funkcję, X.WYSZUKAJ, która pozwoli Ci przeszukać arkusz kalkulacyjny tabelę lub zakres danych i znaleźć to, czego szukasz. Co jeszcze nowego znajdziesz w Excel 2021? Między innymi tablice dynamiczne oraz 6 nowych funkcji, które przyspieszą obliczenia: FILTRUJ, SORTUJ, WEDŁUG, UNIKATOWE, SEKWENCJA ORAZ LOSOWA.TABLICA.

Funkcja LET przypisze nazwy wynikom obliczeń, co pozwali Ci przechowywać w formule pośrednie obliczenia lub definiujące nazwy. Nowa funkcja X.DOPASUJ, pozwala natomiast na wyszukanie odpowiednich elementów w tablicy, a następnie zwrócenie ich względnej pozycji.

Office PowerPoint 2021

Tworzenie prezentacji nigdy nie było tak proste. Nowe funkcje pozwalają już nie tylko na tworzenie klasycznych prezentacji. Nagrywając pokaz slajdów, możesz nagrać również osobę prowadzącą, pismo odręczne, a nawet laserowy wskaźnik!

Nowością jest też wyczekiwana przez użytkowników możliwość odtwarzania pisma odręcznego. Dzięki tej opcji możesz uzyskać efekt rysunku bezpośrednio w prezentacji. Masz także możliwość przesłać bezpośrednio z poziomu prezentacji link do slajdu, nad którym chcesz popracować ze swoim znajomym lub współpracownikiem.

Office Outlook 2021

W nowym Outlooku 2021 bez problemu przetłumaczysz wiadomości e-maila z 70 języków przy okazji, wyświetlając transkrypcję. Chcesz szybko znaleźć ważną wiadomość e-mail? Nic prostszego! Użyj funkcji błyskawicznego wyszukiwania, aby w kilka sekund znaleźć to, czego szukasz.

Czym różni się Microsoft 365 od Office 2021?

Microsoft 365 to usługa subskrypcji klasycznego pakietu office. Dzięki temu zawsze masz dostęp do najnowszych usług wydanych przez producenta. W Microsoft 365 możesz wybrać pakiet, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Subskrypcja Microsoft 365, w zależności od wybranego planu daje Ci dostęp do programów: Word, PowrPoint, Excel, OneNote, Outlook, Microsoft Teams, Access.

Usługa Microsoft w chmurze dostarcza rozwiązania do użytku domowego, małych firm, dużych przedsiębiorstw oraz instytucji edukacyjnych. Na platformie Microsoft 365 możesz wykonywać swoje zadania z dowolnego miejsca na świecie i na dowolnym urządzeniu. A dzięki Microsoft Teams możesz jeszcze łatwiej organizować spotkania online i pracować nad projektami. Platforma Microsoft 365 w wersji business standard pozwala także obsługę wielu funkcji biurowych, a maksymalna liczba użytkowników to aż 300 osób.

Dla porównania Pakiet Office 2021 jest dostępny do jednorazowego zakupu. Kupując pakiet, otrzymujesz dostęp do programów tylko dla jednego komputera PC lub Mac. Program nie podlega także uaktualnieniom.

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
System operacyjny
Mac OS
Pobieranie oprogramowania
Na oficjalnej stronie Microsoft
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna

Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl