Kup teraz Microsoft Windows 8.1 Pro - tanie, legalne...
  Kup teraz Microsoft Windows 8.1 Pro - tanie, legalne...

  Microsoft Windows 8.1 Pro

  System Windows zapewnia najlepszą pracę i rozrywkę. Windows 8.1 Pro zawiera wszystko, co w Windows 8.1, a także zaawansowane funkcje, które pomagają w łatwym połączeniu z sieciami firmowymi, zarządzać urządzeniami, zapewniać dostęp z jednego komputera do drugiego, szyfrować dane i wiele więcej.

  84,90 zł
  Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w 3 krokach

  1.svg2.svg3.svg

  Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Po zakupie, otrzymanym kluczem można aktywować zainstalowaną już wersję Windows 8.1 Pro lub dokonać czystej, nowej instalacji, włącznie z formatowaniem dysku na komputerze bez systemu operacyjnego (wymagany jest pendrive lub inny nośnik, np. CD o pojemności 4 GB).

  Podczas instalacji mamy możliwość wyboru zainstalowania wersji 32 oraz 64 Bit.

  Opis

  Windows 8.1 Professional to najpotężniejsza wersja najnowszego oficjalnego systemu operacyjnego Microsoft.

  Pomimo zimnego odbioru, kiedy pojawił się Windows 8, czas minął, a ten system operacyjny bardzo się zmienił. Możemy teraz zapewnić, że Windows 8.1 jest szybkim, bezpiecznym i użytecznym systemem operacyjnym. Polecany jest do domu i do biura. Czytaj dalej, aby poznać wszystkie nowe funkcje nowego systemu operacyjnego Microsoft.

  NAJWAŻNIEJSZE

  • Powrót do przycisku Start

  • Poprawiona wydajność

  • Integracja z chmurą (SkyDrive)

  • Ulepszona personalizacja

  Historia

  Microsoft Windows 8.1 Pro to nowa, ulepszona wersja znanego już systemu operacyjnego Windows 7. Wzbogacona o dodatkowe funkcje oraz możliwość korzystania z oprogramowania w starszej wersji wizualnej, bez konieczności używania pulpitu z kafelków, znanego z poprzedniej wersji Windowsa. Sam wybierasz, z której wersji wolisz korzystać i która jest dla ciebie wygodniejsza, zrobisz to jednym kliknięciem.

  Windows 8.1 był znany jako Windows Blue (jako nazwa kodowa) przed wydaniem. Jeśli chodzi o wewnętrzną nazwę osi czasu podaną przez Microsoft, mówimy o Windows 6.2

  Nowy interfejs

  Jeśli spojrzymy na poprzednie wersje, Windows 8.1 wprowadza poprawiony interfejs Metro. Ogólnie rzecz biorąc, mamy przed sobą bardzo atrakcyjny i intuicyjny system operacyjny.

  Microsoft wybrał tę samą zasadę dla tabletów, notebooków i komputerów PC. Typ menu kafelków na ekranie powitalnym umożliwia przypinanie, tak jak w poprzednich wersjach systemu Windows. Ponadto można animować niektóre ikony aplikacji lub wyłączać ich animacje, zmieniać ich rozmiar lub tworzyć nowe grupy ikon.

  Poprawiona użyteczność

  Jeśli porównamy Windows 8.1 z Windows 8, jedna rzecz wyróżnia się od reszty. Tradycyjne menu startowe. Microsoft postanowił zachować zarówno kafelki, jak i typy menu startowego, ponieważ są one bardzo popularne wśród użytkowników. Rozwiązanie najczęstszego problemu z tym oprogramowaniem.

  Jeśli spojrzymy na łatwość obsługi, możemy stwierdzić, że interfejs świeci w pozostałej części menu. W szczególności jeśli chodzi o ustawienia i personalizację rozdziałów.

  Wreszcie system Windows 8.1 oferuje nowy sposób rozpoznawania gestów w celu zarządzania systemem Windows. W połączeniu z nowymi możliwościami sortowania ich na ekranie w nowy sposób.

  Maksymalne bezpieczeństwo

  • Security Essentials: Microsoft oferuje nam bezpłatne oprogramowanie antywirusowe i anty-malware o nazwie Windows Defender dla tej wersji systemu Windows.

  • ASLR (ulepszone): Randomizacja układu przestrzeni adresowej jest mechanizmem bezpieczeństwa służącym do wzmacniania aplikacji i pamięci dedykowanej przed atakami typu pamięci.

  • DEP (ulepszone): Zapobieganie wykonywaniu danych zapewnia, że złośliwe aplikacje zawierające infekcje nie będą miały dostępu do dużej ilości zapisywalnej pamięci.

  • Uwierzytelnianie wieloskładnikowe: Microsoft opracował ofertę, która oferuje większe zaufanie do procesów uwierzytelniania. W tym biometryczne odciski palców i ich zastosowanie w innych obszarach.

  • Ulepszone szyfrowanie: Windows 8.1 (a także wersja RT) obsługuje teraz szyfrowanie Bitlocker na dwa sposoby: TPM i ochrona UEFI - ta ostatnia jest podejściem sprzętowym.

  • BitLocker To Go: Bitlockerów można używać na zewnętrznych dyskach twardych dzięki profesjonalnej wersji systemu Windows 8.1.

  • Zdalne usuwanie danych: Windows 8.1 Professional udostępnia tę funkcję, która, jak sugeruje nazwa, pozwala firmom przenosić dane z urządzeń pracowniczych bez dotykania plików roboczych.

  Ważne funkcjonalności systemu Windows Office 8.1 PRO

  Ekran startowy

  Umieścisz na nim najważniejsze dla siebie sprawy i spersonalizujesz je wedle własnego uznania. Mogą być to np. komunikatory, do kontaktu z przyjaciółmi, skrzynka e-mail, żeby być zawsze w kontakcie z przełożonymi i współpracownikami, ulubione aplikacje czy zdjęcia. To Ty decydujesz, co chcesz mieć zawsze pod ręką.

  Windows Defender + Windows SmartScreen

  Niezbędne w ochronie twoich plików oraz komputera. Usługa Windows Defender razem z filtrem Windows SmartScreen zabezpieczą twój komputer przed wirusami, programami szpiegującymi, złośliwym oprogramowaniem oraz regularnie będą skanować go w poszukiwaniu potencjalnych zagrożeń.

  Kafelki

  Kontrowersyjny temat odnośnie nowszych wersji systemu Windows. Na pierwszy rzut oka wydające się strasznie skomplikowane, przy bliższym poznaniu zdecydowanie potrafią zyskać naszą sympatię i ułatwić korzystanie z komputera. Kafelki można personalizować, dostosowując ich rozmiar do wagi ich zawartości, dopasować odpowiednie kolory oraz układać je w dowolnej kolejności.

  OneDrive

  OneDrive jest bezpłatną przestrzenią dyskową wbudowaną w system Windows 8.1. Automatycznie zapisuje nasze pliki w postaci zdjęć, filmów, dokumentów itp. na swego rodzaju „chmurze”, do której możemy mieć zawsze dostęp po zalogowaniu, nawet z innego urządzenia, niż korzystamy na co dzień. Można traktować OneDrive również jako backup naszych plików, co może być pomocne jeśli obawiamy się o nasz komputer i na wszelki wypadek wolimy chronić nasze dane. OneDrive może być również używane do udostępniania naszych danych użytkownikom niekorzystającym z systemu Windows.

  Twój Windows

  Przydatna funkcja pozwalająca na kompatybilny dostęp do własnego konta Microsoft za pomocą zalogowania się na urządzeniu z systemem Windows 8.1. Co to oznacza? Po zalogowaniu na innym urządzeniu niż np. nasz komputer mamy dostęp do swojego pulpitu w tym samym układzie, z pełną zawartością oraz aplikacjami. Masz możliwość zapisywania, przeglądania oraz edycji swoich danych za pośrednictwem OneDrive. Super, prawda?

  Kompatybilność systemu

  Windows 8.1, a także słynny Windows 7, utrzymują połączenie między starym a nowym. Umożliwia nam uruchamianie starszych lub obecnie nieobsługiwanych aplikacji dla starszych systemów, takich jak Windows XP. Ta funkcja nosi nazwę „Trybu zgodności”.

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  Pobieranie oprogramowania
  Na oficjalnej stronie Microsoft
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna
  0885370629385

  Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl