Microsoft Windows 8.1 Pro

Microsoft Windows 8.1 Pro

Nowy system Windows zapewnia najlepszą pracę i rozrywkę. Windows 8.1 Pro zawiera wszystko, co w Windows 8.1, a także zaawansowane funkcje, które pomagają w łatwym połączeniu z sieciami firmowymi, zarządzać urządzeniami, zapewniać dostęp z jednego komputera do drugiego, szyfrować dane i wiele więcej.

99,90 zł
Cena zawiera podatek VAT ,Wysyłka w 1 minut!

Opis

Po zakupie, otrzymanym kluczem można aktywować zainstalowaną już wersję Windows lub dokonać czystej nowej instalacji, na komputerze bez systemu operacyjnego (wymagany jest pendrive lub inny nośnik, np. CD o pojemności 4 GB).

Podczas instalacji mamy możliwość wyboru zainstalowania wersji 32 oraz 64 Bit.

Opis

Windows 8.1 Professional to najpotężniejsza wersja najnowszego oficjalnego systemu operacyjnego Microsoft.

Pomimo zimnego odbioru, kiedy pojawił się Windows 8, czas minął, a ten system operacyjny bardzo się zmienił. Możemy teraz zapewnić, że Windows 8.1 jest szybkim, bezpiecznym i użytecznym systemem operacyjnym. Polecany jest do domu i do biura. Czytaj dalej, aby poznać wszystkie nowe funkcje nowego systemu operacyjnego Microsoft.

NAJWAŻNIEJSZE

 • Powrót do przycisku Start

 • Poprawiona wydajność

 • Integracja z chmurą (SkyDrive)

 • Ulepszona personalizacja

Historia

Windows 8.1 Pro to aktualizacja poprzedniego systemu Windows 8. Zostały one opublikowane publicznie odpowiednio w październiku 2013 i październiku 2012.

Windows 8.1 był znany jako Windows Blue (jako nazwa kodowa) przed wydaniem. Jeśli chodzi o wewnętrzną nazwę osi czasu podaną przez Microsoft, mówimy o Windows 6.2

Nowy interfejs

Jeśli spojrzymy na poprzednie wersje, Windows 8.1 wprowadza poprawiony interfejs Metro. Ogólnie rzecz biorąc, mamy przed sobą bardzo atrakcyjny i intuicyjny system operacyjny.

Microsoft wybrał tę samą zasadę dla tabletów, notebooków i komputerów PC. Typ menu kafelków na ekranie powitalnym umożliwia przypinanie, tak jak w poprzednich wersjach systemu Windows. Ponadto można animować niektóre ikony aplikacji lub wyłączać ich animacje, zmieniać ich rozmiar lub tworzyć nowe grupy ikon.

Poprawiona użyteczność

Jeśli porównamy Windows 8.1 z Windows 8, jedna rzecz wyróżnia się od reszty. Tradycyjne menu startowe. Microsoft postanowił zachować zarówno kafelki, jak i typy menu startowego, ponieważ są one bardzo popularne wśród użytkowników. Rozwiązanie najczęstszego problemu z tym oprogramowaniem.

Jeśli spojrzymy na łatwość obsługi, możemy stwierdzić, że interfejs świeci w pozostałej części menu. W szczególności jeśli chodzi o ustawienia i personalizację rozdziałów.

Wreszcie system Windows 8.1 oferuje nowy sposób rozpoznawania gestów w celu zarządzania systemem Windows. W połączeniu z nowymi możliwościami sortowania ich na ekranie w nowy sposób.

Maksymalne bezpieczeństwo

 • Security Essentials: Microsoft oferuje nam bezpłatne oprogramowanie antywirusowe i anty-malware o nazwie Windows Defender dla tej wersji systemu Windows.

 • ASLR (ulepszone): Randomizacja układu przestrzeni adresowej jest mechanizmem bezpieczeństwa służącym do wzmacniania aplikacji i pamięci dedykowanej przed atakami typu pamięci.

 • DEP (ulepszone): Zapobieganie wykonywaniu danych zapewnia, że złośliwe aplikacje zawierające infekcje nie będą miały dostępu do dużej ilości zapisywalnej pamięci.

 • Uwierzytelnianie wieloskładnikowe: Microsoft opracował ofertę, która oferuje większe zaufanie do procesów uwierzytelniania. W tym biometryczne odciski palców i ich zastosowanie w innych obszarach.

 • Ulepszone szyfrowanie: Windows 8.1 (a także wersja RT) obsługuje teraz szyfrowanie Bitlocker na dwa sposoby: TPM i ochrona UEFI - ta ostatnia jest podejściem sprzętowym.

 • BitLocker To Go: Bitlockerów można używać na zewnętrznych dyskach twardych dzięki profesjonalnej wersji systemu Windows 8.1.

 • Zdalne usuwanie danych: Windows 8.1 Professional udostępnia tę funkcję, która, jak sugeruje nazwa, pozwala firmom przenosić dane z urządzeń pracowniczych bez dotykania plików roboczych.

Kompatybilność systemu

Windows 8.1, a także słynny Windows 7, utrzymują połączenie między starym a nowym. Umożliwia nam uruchamianie starszych lub obecnie nieobsługiwanych aplikacji dla starszych systemów, takich jak Windows XP. Ta funkcja nosi nazwę „Trybu zgodności”.

Szczegóły produktu

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
Pobieranie oprogramowania
Plik image
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna