Microsoft Windows 8.1 Pro

Microsoft Windows 8.1 Pro

Nowy system Windows zapewnia najlepszą pracę i rozrywkę. Windows 8.1 Pro zawiera wszystko, co w Windows 8.1, a także zaawansowane funkcje, które pomagają w łatwym połączeniu z sieciami firmowymi, zarządzać urządzeniami, zapewniać dostęp z jednego komputera do drugiego, szyfrować dane i wiele więcej.

149,90 zł
Cena zawiera podatek VAT ,Wysyłka w 1 minut!

Opis

Opis

Windows 8.1 Professional to najpotężniejsza wersja najnowszego oficjalnego systemu operacyjnego Microsoft.

Pomimo zimnego odbioru, kiedy pojawił się Windows 8, czas minął, a ten system operacyjny bardzo się zmienił. Możemy teraz zapewnić, że Windows 8.1 jest szybkim, bezpiecznym i użytecznym systemem operacyjnym. Polecany jest do domu i do biura. Czytaj dalej, aby poznać wszystkie nowe funkcje nowego systemu operacyjnego Microsoft.

NAJWAŻNIEJSZE

 • Powrót do przycisku Start

 • Poprawiona wydajność

 • Integracja z chmurą (SkyDrive)

 • Ulepszona personalizacja

Historia

Windows 8.1 Pro to aktualizacja poprzedniego systemu Windows 8. Zostały one opublikowane publicznie odpowiednio w październiku 2013 i październiku 2012.

Windows 8.1 był znany jako Windows Blue (jako nazwa kodowa) przed wydaniem. Jeśli chodzi o wewnętrzną nazwę osi czasu podaną przez Microsoft, mówimy o Windows 6.2

Nowy interfejs

Jeśli spojrzymy na poprzednie wersje, Windows 8.1 wprowadza poprawiony interfejs Metro. Ogólnie rzecz biorąc, mamy przed sobą bardzo atrakcyjny i intuicyjny system operacyjny.

Microsoft wybrał tę samą zasadę dla tabletów, notebooków i komputerów PC. Typ menu kafelków na ekranie powitalnym umożliwia przypinanie, tak jak w poprzednich wersjach systemu Windows. Ponadto można animować niektóre ikony aplikacji lub wyłączać ich animacje, zmieniać ich rozmiar lub tworzyć nowe grupy ikon.

Poprawiona użyteczność

Jeśli porównamy Windows 8.1 z Windows 8, jedna rzecz wyróżnia się od reszty. Tradycyjne menu startowe. Microsoft postanowił zachować zarówno kafelki, jak i typy menu startowego, ponieważ są one bardzo popularne wśród użytkowników. Rozwiązanie najczęstszego problemu z tym oprogramowaniem.

Jeśli spojrzymy na łatwość obsługi, możemy stwierdzić, że interfejs świeci w pozostałej części menu. W szczególności jeśli chodzi o ustawienia i personalizację rozdziałów.

Wreszcie system Windows 8.1 oferuje nowy sposób rozpoznawania gestów w celu zarządzania systemem Windows. W połączeniu z nowymi możliwościami sortowania ich na ekranie w nowy sposób.

Maksymalne bezpieczeństwo

 • Security Essentials: Microsoft oferuje nam bezpłatne oprogramowanie antywirusowe i anty-malware o nazwie Windows Defender dla tej wersji systemu Windows.

 • ASLR (ulepszone): Randomizacja układu przestrzeni adresowej jest mechanizmem bezpieczeństwa służącym do wzmacniania aplikacji i pamięci dedykowanej przed atakami typu pamięci.

 • DEP (ulepszone): Zapobieganie wykonywaniu danych zapewnia, że złośliwe aplikacje zawierające infekcje nie będą miały dostępu do dużej ilości zapisywalnej pamięci.

 • Uwierzytelnianie wieloskładnikowe: Microsoft opracował ofertę, która oferuje większe zaufanie do procesów uwierzytelniania. W tym biometryczne odciski palców i ich zastosowanie w innych obszarach.

 • Ulepszone szyfrowanie: Windows 8.1 (a także wersja RT) obsługuje teraz szyfrowanie Bitlocker na dwa sposoby: TPM i ochrona UEFI - ta ostatnia jest podejściem sprzętowym.

 • BitLocker To Go: Bitlockerów można używać na zewnętrznych dyskach twardych dzięki profesjonalnej wersji systemu Windows 8.1.

 • Zdalne usuwanie danych: Windows 8.1 Professional udostępnia tę funkcję, która, jak sugeruje nazwa, pozwala firmom przenosić dane z urządzeń pracowniczych bez dotykania plików roboczych.

Kompatybilność systemu

Windows 8.1, a także słynny Windows 7, utrzymują połączenie między starym a nowym. Umożliwia nam uruchamianie starszych lub obecnie nieobsługiwanych aplikacji dla starszych systemów, takich jak Windows XP. Ta funkcja nosi nazwę „Trybu zgodności”.

Szczegóły produktu

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
ilość urządzeń
1
System operacyjny
Windows
ściąganie oprogramowania
Na oficjalnej stronie
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna