Kup teraz Microsoft Windows Server 2019 Standard - tanie, legalne...
  Kup teraz Microsoft Windows Server 2019 Standard - tanie, legalne...

  Microsoft Windows Server 2019 Standard 16 Core

  Microsoft Windows Server 2019 Standard 16 Core to najnowszy, przygotowany do pracy w chmurze, serwerowy system operacyjny Microsoftu. Tworzenie i zarządzanie sieciami komputerów, przetwarzanie danych czy Webhosting, to tylko niektóre zastosowania systemu serwerowego.

  1 999,00 zł
  Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w 3 krokach

  1.svg2.svg3.svg

  Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Microsoft Windows Server 2019 Standard 16 Core wprowadza szereg nowych funkcji oraz aktualizacje i ulepszenia wydajności. Ta wersja serwerowego systemu operacyjnego firmy Microsoft wprowadza całą listę nowych i ulepszonych możliwości i funkcji. Microsoft Windows Server 2019 Standard 16 Core spodoba się właścicielom dużych firm i ich informatykom ze względu na ogromną liczbę scenariuszy funkcjonalnych, które może rozwiązać. W tym wydaniu Microsoft jeszcze bardziej koncentruje się na pogłębieniu relacji między systemem Microsoft Windows Server 2019 Standard 16 Core a swoją usługą w chmurze Microsoft Azure, co jest widoczne dzięki tak zwanej korzyści hybrydowej platformy Azure.

  Instalacja i konfiguracja

  Ponadto w systemie Windows 10 w wersji 1809 oraz Windows Server 2019 firma Microsoft wprowadziła możliwość pobrania obrazu ISO zawierającego wszystkie funkcje na żądanie (FOD), aby ułatwić instalację w przypadku odłączonych systemów. Obejmuje to większość systemów serwerowych znajdujących się w centrum danych i nie podłączonych bezpośrednio do Internetu. Są one zwykle instalowane za pomocą polecenia DISM z wiersza polecenia lub programu PowerShell. OpenSSH jest przykładem samodzielnego FOD, który jest dystrybuowany w jednym pliku .CAB.

  Kontenery w Microsoft Windows Server 2019 Standard 16 Core

  Jedna z najczęściej omawianych funkcji w systemie Microsoft Windows Server 2019 Standard 16 Core. Firma Microsoft nawiązała ścisłą współpracę z platformą Docker i wprowadza innowacje w ekosystemie kontenerów. Jedna z tych innowacji będzie wykorzystywać podsystem Windows dla systemu Linux (WSL) do uruchamiania kontenerów systemu Linux w przeciwieństwie do maszyny wirtualnej Hyper-V.

  Narzędzia do zarządzania

  Menedżer serwera daje dostęp zarówno do serwera lokalnego, jak i dowolnego innego serwera w Twojej domenie, jeśli masz odpowiednie uprawnienia. PowerShell oferuje mnóstwo dostępnych zasobów ułatwiających rozpoczęcie pracy, a także szeroką gamę skryptów tworzonych przez użytkowników, które pozwolą wykonać niemal każde zadanie.

  Centrum administracyjne systemu Windows (WAC)

  Windows Admin Center (WAC) można zainstalować na dowolnym komputerze i udostępnić publicznie serwer bramy, umożliwiając zarządzanie dosłownie z dowolnego miejsca. WAC używa modelu rozszerzalności do dodawania nowych możliwości. Niektóre funkcje, takie jak nowe narzędzie systemu nazw domen (DNS), które umożliwi zarządzanie właściwościami DNS z poziomu WAC, pozostają w wersji zapoznawczej.

  Ulepszenia bezpieczeństwa

  Windows Defender ATP Exploit Guard wprowadza nowy zestaw funkcji do bezpośredniego adresowania określonych wektorów ataków i blokowania znanych zachowań w atakach złośliwego oprogramowania. Należą do nich redukcja powierzchni ataku (ASR), ochrona sieci, kontrolowany dostęp do folderów i ochrona przed exploitami. Kontrola aplikacji w programie Windows Defender została wzbogacona o domyślne zasady integralności kodu (CI), aby ułatwić implementację.

  Dwuwęzłowe klastry S2D w Microsoft Windows Server 2019 Standard 16 Core

  Nowe funkcje systemu Windows Server 2019 obejmują użycie dysku USB podłączonego do przełącznika sieciowego do działania jako świadek kworum. Umożliwia to utworzenie dwuwęzłowego klastra S2D dla mniejszych wdrożeń. Kilka ukrytych ulepszeń usprawniających działanie klastra obejmuje międzydomenową migrację klastra, nową funkcjonalność infrastruktury klastra zarówno dla pamięci masowej, jak i sieci, aktualizację uwzględniającą klastry oraz wzmocnienie klastra w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

  Usługi hybrydowe platformy Azure

  W systemie Microsoft Windows Server 2019 Standard 16 Core jeszcze bardziej widoczne jest nastawienie na pracę hybrydową i współpracę z platformą Azure. Pojawiła się możliwość obsługi zupełnie nowych funkcji: 

  Karta sieciowa platformy Azure: funkcja, która jest kluczem do wielu innych możliwości związanych z łącznością z platformą Azure. 

  Azure File Sync umożliwia tworzenie scentralizowanego udziału plików na platformie Azure, który buforuje często używane pliki na lokalnym serwerze plików.

  Azure Backup – firma Microsoft udostępnia tę usługę, aby umożliwić tworzenie kopii zapasowych poza siedzibą na serwerach lokalnych. Wszystkie kopie zapasowe korzystają z funkcji migawek VSS systemu Windows w celu utworzenia obrazu spójnego z aplikacją. Kopia zapasowa poza siedzibą firmy jest jeszcze ważniejsza ze względu na zagrożenie ze strony oprogramowania ransomware i innego złośliwego oprogramowania.

  Azure Site Recovery daje możliwość przeniesienia istniejących fizycznych i wirtualnych maszyn do lokacji dodatkowej.

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  Pobieranie oprogramowania
  Plik image
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna

  Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl

  Najczęściej kupowane razem.

  Microsoft Windows Server...

  Microsoft Windows Server 2019 RDS 50 User CAL Remote Desktop Services 50 User

  Cena 1 249,00 zł

  Microsoft SQL Server 2019...

  Microsoft SQL Server 2019 Standard jest najnowszą wersją oprogramowania Microsoft, bazującą na mocnych stronach wersji SQL Server 2017 Standard. Dzięki aktualizacji obecna wersja daje możliwość optymalnego dostosowania do wymagań. Posiada wiele nowych funkcji oraz ulepszeń od swojej młodszej wersji. Doskonale radzi sobie z big data czy łącznością w...

  Cena 2 249,00 zł

  Microsoft Windows Server...

  Microsoft Windows Server 2019 50 User CAL

  Cena 1 249,00 zł