Microsoft Windows Server 2022 Standard 16 Core
  Microsoft Windows Server 2022 Standard 16 Core

  Microsoft Windows Server 2022 Standard 16 Core

  2 990,00 zł
  Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w 3 krokach

  1.svg2.svg3.svg

  Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Windows Server 2022 to najnowsza wersja oprogramowania serwerowego dla nowoczesnych przedsiębiorców, którzy chcą korzystać z wygody chmury i bezpieczeństwa pracy w tradycyjnym stylu. Windows Server 2022 wspiera obsługę większej ilości dostępnej pamięci, większą liczbę użytkowników, zarządzanie przez Windows Admin Center oraz zaawansowane wielowarstwowe zabezpieczenia.

  Co nowego w Windows Server 2022

  System Windows Server 2022 zawiera wiele wspaniałych nowych funkcji, które sprawiają, że jest to najbardziej zaawansowany Windows Server do tej pory. Nowe funkcje systemu Windows Server 2022 obejmują następujące ulepszenia:

  • Podniesione bezpieczeństwo
  • Nowe Centrum Administracyjne Systemu (Windows Admin Center)
  • Ulepszenie współdziałania aplikacji (wprowadzono elastyczną platformę aplikacji)
  • Lepsze zarządzanie przestrzenią dyskową
  • Zwiększono zabezpieczenie połączeń sieciowych
  • Skuteczniejsza wirtualizacja

  Dla kogo jest Windows Server 2022

  Nowa wersja Windows Server szczególnie ucieszy wszystkich przedsiębiorców, którzy nie chcą przenosić całości oprogramowania do rozwiązań chmurowych i szukają możliwości chmury hybrydowej o wysokim poziomie zabezpieczeń połączeń sieciowych. Ze względu na kończące się wsparcie nowa wersja jest atrakcyjna dla przesiadających się z systemu Windows Server 2012.

  Wymagania sprzętowe Windows Server 2022

  Aby wykorzystać nowoczesne funkcje i możliwości systemu Windows Server 2022 zaleca się instalować oprogramowanie na komputerze wyposażonym w:

  • Procesor 64-bitowy z zegarem co najmniej 1.4 GHz
  • Pamięć operacyjną 2 GB
  • Dysk twardy o pojemności 32 GB

  System operacyjny nastawiony na bezpieczeństwo

  Funkcje zabezpieczeń Windows Server obejmują zabezpieczenia uproszczone, ochronę zaawansowaną i ochronę prewencyjną. W przypadku serwerów z zabezpieczonym rdzeniem firma Microsoft współpracuje z partnerami produkcyjnymi, aby zapewnić, że sprzęt serwerowy OEM ma zarówno funkcje zabezpieczeń sprzętu, jak i oprogramowania układowego niezbędne do włączenia funkcji modelu z zabezpieczonym rdzeniem. W ramach uproszczonej implementacji reguł sieciowych firma Microsoft udostępniła to jako część pulpitu nawigacyjnego zabezpieczeń, który można znaleźć w Centrum administracyjnym systemu Windows.

  Lepsze zabezpieczenie połączeń

  Oprócz funkcji serwera Secured-core w systemie Windows Server 2022 firma Microsoft wzmocniła również zabezpieczenia dzięki usługom łączności. Co obejmują te ulepszenia?

  • HTTPS i TLS 1.3 są domyślnie włączone
  • DNS-przez HTTPS
  • Szyfrowanie SMB kluczem AES-256
  • Szyfrowanie komunikacji wewnątrz klastra SMB
  • Szyfrowanie SMB Direct i RDMA

  Chmura hybrydowa

  Z każdym kolejnym systemem operacyjnym Windows Server łatwo było obserwować rozwój funkcji chmury hybrydowej i integrację z Microsoft Azure. Nowy Windows Server przyniósł znaczne postępy w obszarze integracji chmury hybrydowej.

  Azure Arc

  Istnieje wiele różnych usług wprowadzających platformę Azure, które integrują się bezpośrednio z systemem Windows Server 2022. Ponadto firma Microsoft ułatwia integrację z platformą Azure za pomocą narzędzia do zarządzania serwerem hybrydowym. Zapewnia ono łatwy sposób zarządzania serwerami lokalnymi i integracji z usługami platformy Azure bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego i rozszerzeń Windows Admin Center.

  Windows Admin Center

  Centrum administracyjne systemu Windows dla systemu Windows Server 2022 nie jest domyślnie wbudowane w serwer 2022. Jest ono jednak dostępne do bezpłatnego pobrania z witryny Microsoft Evaluation. Chociaż ten system zarządzania nie jest nowy w systemie Windows Server 2022, jego rozwój od systemu Windows Server 2019 zwiększa niezawodność systemu Windows Server 2022.

  Zarządzanie dyskami — Storage Migration Service

  W możliwościach przechowywania systemu Windows Server wprowadzono wiele nowych ulepszeń. Jednym z kluczowych ulepszeń magazynu jest rozszerzona wersja usługi migracji magazynu. Dzięki nowej usłudze migracji pamięci masowej system Windows Server 2022 oferuje nowe możliwości.

  Wirtualizacja

  Jedną ze wspaniałych nowych funkcji wirtualizacji w systemie Windows Server jest możliwość używania procesorów AMD w wirtualizacji zagnieżdżonej. Wirtualizacja zagnieżdżona zapewnia możliwość uruchamiania Hyper-V wewnątrz maszyny wirtualnej Hyper-V.

  Jeszcze lepsza współpraca aplikacji

  Kontenery systemu Windows Server stanowią duży krok naprzód w zakresie uruchamiania nowoczesnych aplikacji w infrastrukturze kontenerowej. W systemie Windows Server 2022 rozmiar obrazu kontenera został zmniejszony o 40%.

  Połączenie Windows Server i SQL Server

  Teraz możliwe jest przeniesienie Windows Server i SQL server do Azure i optymalizacja całkowitego kosztu utrzymania obciążeń w chmurze.

  Podsumowanie korzyści

  To, co zachęca przedsiębiorców do oparcia swojego systemu sieciowego na Windows Server 2022 to:

  • Poprawione bezpieczeństwo systemu
  • Zwiększona funkcjonalność chmury hybrydowej
  • Poprawione zarządzanie systemem przechowywania danych
  • Poprawienie wyszukiwania przez funkcję search
  • Wydajniejsza wirtualizacja
  • Lepsza współpraca sieciowa
  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  Pobieranie oprogramowania
  Plik image
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna

  Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl

  Najczęściej kupowane razem.

  Microsoft Office 2021 Standard

  Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2021 Standard zawiera:WordExcelPowerpointOutlookPublisherOneNoteStała i pełna wersja oprogramowania. Klucz do aktywacji i plik do ściągania. Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.Działa z:Windows

  Cena 369,90 zł

  Microsoft Windows Server...

  Microsoft Windows Server 2022 RDS 50 User CAL Remote Desktop Services 50 User

  Cena 1 499,00 zł

  Microsoft Windows Server...

  Microsoft Windows Server 2022 RDS 50 Device CAL Remote Desktop Services 50 Device

  Cena 1 499,00 zł

  Microsoft SQL Server 2019...

  Microsoft SQL Server 2019 Standard jest najnowszą wersją oprogramowania Microsoft, bazującą na mocnych stronach wersji SQL Server 2017 Standard. Dzięki aktualizacji obecna wersja daje możliwość optymalnego dostosowania do wymagań. Posiada wiele nowych funkcji oraz ulepszeń od swojej młodszej wersji. Doskonale radzi sobie z big data czy łącznością w...

  Cena 2 249,00 zł

  Microsoft Windows Server...

  Microsoft Windows Server 2022 50 Device CAL

  Cena 1 499,00 zł