Microsoft SQL Server 2017 Standard 24 Core

Microsoft SQL Server 2017 Standard 24 Core

Microsoft SQL Server 2017 Standard jest popularnym oprogramowaniem do obsługi baz danych. Wersja Standard została stworzona z myślą o mniejszych firmach, które nie potrzebują zaawansowanych funkcji zarządzania danymi. Program pozwala zarządzać danymi biznesowymi dla aplikacji bez strategicznego znaczenia. Wersja ta obejmuje zaawansowane zabezpieczenia oraz rozbudowane opcje programistyczne. W odróżnieniu od poprzednich edycji, 2017 działa także w środowisku Linux. SQL Server 2017 to narzędzie niezbędne w Twojej firmie.

1 999,00 zł
Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

Proste zamówienie w 3 krokach

1.svg 2.svg 3.svg

Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

Blisko
 

Microsoft SQL Server 2017 osiąga najwyższy poziom wydajności i bezpieczeństwa w branży - w opracowywanym przez instytut NIST zestawieniu jest od siedmiu lat wskazywane jako najbezpieczniejsze środowisko do pracy z bazami danych. SQL Server 2017 ma teraz wbudowane wiele warstw zabezpieczeń danych - technologia Always Encrypted oraz zabezpieczenia na poziomie wiersza, dynamicznego maskowania danych, niewidocznego szyfrowania danych (TDE) i niezawodnej funkcji inspekcji.

 

SQL Server 2017 oferuje o wiele większą elastyczność niż poprzednie wersje w zakresie opcji wdrażania, ponieważ w tej wersji zapewniono obsługę Windows i Linuxa oraz kontenerów Docker. Skalowanie i zarządzanie bazami danych staje się jeszcze prostsze dzięki możliwości uruchamiania aplikacji SQL Server na maszynach wirtualnych Azure lub Azure SQL Database. A identyczny interfejs we wdrożeniach lokalnych i chmurowych pozwala tworzyć rozwiązania hybrydowe.

 

Microsoft SQL Server 2017 Standard to w pełni funckjonalna baza danych dla aplikacji typu mid-tier i data marts. Edycja Standard oferuje rozbudowane możliwości programistyczne, innowacje w zakresie zabezpieczeń oraz większą wydajność aplikacji i składnic danych warstwy pośredniej. Z łatwością można uaktualnić tę wersję do edycji Enterprise bez konieczności zmiany kodu.

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)

Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl