Microsoft SQL Server 2017 Standard 24 Core
  Microsoft SQL Server 2017 Standard 24 Core

  Microsoft SQL Server 2017 Standard 24 Core

  Microsoft SQL Server 2017 Standard jest popularnym oprogramowaniem do obsługi baz danych. Wersja Standard została stworzona z myślą o mniejszych firmach, które nie potrzebują zaawansowanych funkcji zarządzania danymi. Program pozwala zarządzać danymi biznesowymi dla aplikacji bez strategicznego znaczenia. Wersja ta obejmuje zaawansowane zabezpieczenia oraz rozbudowane opcje programistyczne. W odróżnieniu od poprzednich edycji, 2017 działa także w środowisku Linux. SQL Server 2017 to narzędzie niezbędne w Twojej firmie.

  1 999,00 zł
  Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w 3 krokach

  1.svg2.svg3.svg

  Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Microsoft SQL Server 2017 osiąga najwyższy poziom wydajności i bezpieczeństwa w branży - w opracowywanym przez instytut NIST zestawieniu jest od siedmiu lat wskazywane jako najbezpieczniejsze środowisko do pracy z bazami danych. SQL Server 2017 ma teraz wbudowane wiele warstw zabezpieczeń danych - technologia Always Encrypted oraz zabezpieczenia na poziomie wiersza, dynamicznego maskowania danych, niewidocznego szyfrowania danych (TDE) i niezawodnej funkcji inspekcji.

   

  SQL Server 2017 oferuje o wiele większą elastyczność niż poprzednie wersje w zakresie opcji wdrażania, ponieważ w tej wersji zapewniono obsługę Windows i Linuxa oraz kontenerów Docker. Skalowanie i zarządzanie bazami danych staje się jeszcze prostsze dzięki możliwości uruchamiania aplikacji SQL Server na maszynach wirtualnych Azure lub Azure SQL Database. A identyczny interfejs we wdrożeniach lokalnych i chmurowych pozwala tworzyć rozwiązania hybrydowe.

   

  Microsoft SQL Server 2017 Standard to w pełni funckjonalna baza danych dla aplikacji typu mid-tier i data marts. Edycja Standard oferuje rozbudowane możliwości programistyczne, innowacje w zakresie zabezpieczeń oraz większą wydajność aplikacji i składnic danych warstwy pośredniej. Z łatwością można uaktualnić tę wersję do edycji Enterprise bez konieczności zmiany kodu.

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)

  Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl

  Najczęściej kupowane razem.

  Microsoft Windows Server...

  Windows Server 2016 z 16 rdzeniami to gotowy do pracy w chmurze system operacyjny, który obsługuje bieżące obciążenia, wprowadzając nowe technologie, które umożliwiają przejście do przetwarzania w chmurze. Poszczególne, zintegrowane poziomy bezpieczeństwa zapewniają ochronę systemu i wszystkich danych w nim zawartych.

  Cena 1 499,00 zł

  Microsoft Windows Server...

  Microsoft Windows Server 2016 50 RDS User CAL Remote Desktop Services 50 User

  Cena 999,00 zł

  Microsoft Windows Server...

  Microsoft Windows Server 2016 50 User CAL

  Cena 999,00 zł

  SQL Server 2017 Standard 50...

  SQL Server 2017 Standard 50 User CAL

  Cena 1 900,00 zł