Microsoft Project Professional 2019 - tanie, legalne wersje cyfrowe oprogramowania

  Gwarancja legalności

  Microsoft Project Professional 2019

  Dzięki Microsoft Project 2019 planujesz, kontrolujesz i monitorujesz własne projekty. Oprogramowanie do zarządzania projektami pomaga zarządzać wszystkimi połączonymi procesami.

  490,00 zł
  Cena zawiera podatek VATWysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w trzech krokach

  1. cart-shopping-duotone.svg

  Kup licencje w naszym sklepie

  2. download-duotone.svg

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji

  3. laptop-arrow-down-duotone.svg

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Pakiet Project Professional 2019 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10 oraz Windows 11.

  Najnowsze narzędzie do zarządzania projektami idealnie sprawdzi się w większych firmach i organizacjach. Wyposażono je w zaawansowane funkcje analityczne, dzięki którym możesz skutecznie planować, kontrolować i monitorować wszystkie prowadzone w Twojej firmy projekty.

  Łatwość zarządzania projektami

  Dzięki Microsoft Project możesz kontrolować, planować i realizować projekty realizowane przez swój zespół. Szablony i narzędzia planowania w programie Microsoft Project zwiększają wydajność pracy menedżerów projektów i zespołów.

  Szybkie szacowanie kosztów projektu

  Jedną z najmocniejszych cech Microsoft Project jest budżetowanie, które umożliwia menedżerom oszacowanie kosztów projektu. Interaktywne pulpity nawigacyjne i funkcje raportowania promują przejrzystość i budują zaufanie między zespołem a klientem.

  Praca w chmurze i w sieci naziemnej

  Jedną z oczekiwanych funkcji nowego systemu zarządzania rozległymi projektami jest zdolność oprogramowania do wdrożenia zarówno w chmurze, jak i na miejscu. Dzięki temu łatwiej jest umożliwić dobre funkcjonowanie zdalnych zespołów.

  Dostajesz, czego potrzebowałeś

  Nowa wersja programu pokazuje, że jej projektanci dbają o Twoją wygodę. Teraz możesz komunikować się przez Skype, współdzielić projekty przez MS SharePoint i Project Server, dzięki czemu poprawiają się możliwości uzyskania zamierzonych wyników bez rozpraszania się i utraty koncentracji.

  Zintegrowane szablony

  Wprowadzenie wielu typowych narzędzi do planowania i najczęściej używanych szablonów sprawia, że Microsoft Project pomaga zwiększyć produktywność zespołów i pozwala na łatwe zarządzanie zasobami narzędzia.

  Wiele projektów to już nie problem

  Dzięki ulepszonemu zarządzaniu portfelem zawsze możesz analizować szczegóły projektów i zachować pełny przegląd sytuacji. Dzięki temu możliwe jest sprawne prowadzenie żmudnych projektów, które często składają się z wielu pojedynczych drobnych zadań.

  Komunikacja bez żadnej zwłoki

  Zintegrowanie obsługi komunikatorów internetowych pozwala na bieżącą współpracę przy pracy zdalnej, dzięki czemu rośnie efektywność realizacji zadań wykonywanych przez zespół. Wszystkie zasoby projekty mogą być teraz przedstawiane w skonsolidowanym widoku.

  Przejrzyste zarządzanie zasobami

  Dzięki wysokiemu poziomowi integracji narzędzi, planowanie i analiza są teraz jeszcze łatwiej dostępne. Planowanie międzyprojektowe zyskuje dzięki możliwości tworzenia puli zasobów i przypisywaniu ich do poszczególnych zadań.

  Najważniejsze nowości w Microsoft Project Professional 2019

  Nowy, przejrzysty, a przez to bardziej atrakcyjny interfejs i sposób wyświetlania danych na pulpicie to nie jedyne nowości programu. W poniższych punktach możesz szybko sprawdzić, jakie nowe funkcje i ciekawe możliwości znajdziesz po zainstalowaniu zakupionego oprogramowania.

  Połączenie zadań za pomocą menu rozwijanego

  Użytkownicy nie muszą już pamiętać identyfikatora zadania, z którym chcą się połączyć. Muszą po prostu przejść do kolumny Poprzednicy, wybrać strzałkę w dół i znaleźć listę zadań.

  Nowe pole: "Zbiorcza nazwa zadania" dla lepszego wykorzystania zasobów

  Użytkownicy nie będą już mylić się z identyfikacją, które zadanie jest na liście. Na przykład posiadanie wielu zadań w projekcie o tej samej nazwie, ale w różnych fazach, utrudnia zidentyfikowanie konkretnego zadania. Dzięki nowej funkcji można dodać pole nazwy podsumowania zadania, które pokazuje fazy tych zadań.

  Etykiety na osi czasu ułatwiające śledzenie postępów

  Microsoft Project Professional 2019 znacznie ułatwił komunikację i śledzenie postępów. Umożliwił użytkownikom etykietowanie pasków osi czasu, a postęp zadania wyświetlany jest tuż obok. Kiedy zespoły prezentują postęp swojego projektu, może pokazać, czy został on ukończony.

  Ulepszenia ułatwień dostępu

  To jedno z najważniejszych ulepszeń. Ponieważ Project obsługuje Microsoft Active Accessibility (MSAA), MS Project 2019 pomaga promować interakcję produktów technologii wspomagających z oprogramowaniem. Przykładem jest oprogramowanie czytnika ekranu dla osób niedowidzących.

  Przycisk Zoom

  Za jego pomocą można dopasować skalowanie wyświetlania elementów, aby były lepiej widoczne w powiększonym oknie. Można również powiększyć przyciski na wstążce. Alternatywą dla tego przycisku może być także lupa ekranowa.

  Wymagania sprzętowe MS Project Professional

  Aby wydajnie i wygodnie pracować i móc wykorzystywać wszystkie funkcje, jakich dostarcza nowe oprogramowanie, komputer, na którym będzie zainstalowane, powinien spełniać poniższe wymagania:

  • System operacyjny: Windows 10, Windows Server 2019
  • Procesor dwurdzeniowy 1.6 GHz
  • Minimum 2 GB RAM (4 GB dla wersji 64 bit)

  Szybkie pobranie i instalacja

  Po zakupie klucza licencyjnego otrzymasz link do pobrania wersji instalacyjnej pakietu oraz instrukcję instalacji i konfiguracji.

  Pakiet Project Professional 2019 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10.

  Licencja bezterminowa

  Zakupiony klucz licencyjny pozwala na korzystanie z oprogramowania bez żadnego ograniczenia czasowego. Nie oznacza to, że producent oprogramowania będzie prowadził wsparcie techniczne tak długo.

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  System operacyjny
  Windows
  Pobieranie oprogramowania
  Plik image
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna
  Architektura
  32/64 bit
  ElementWymagania
  System operacyjnyWindows 10, Windows Server 2019
  Procesor1.6 gigaherca (GHz) lub szybszy, 2 rdzenie
  Pamięć RAM2 gigabajty (GB) RAM dla 32-bit lub 4 GB dla 64-bit
  Miejsce na dysku twardym4 GB dostępnego miejsca na dysku
  Karta graficznaDirectX 10 lub nowszy z WDDM 2.0 sterownikiem, jeśli wymagane są efekty graficzne i funkcje sprzętowej akceleracji grafiki
  Wyświetlacz1280 x 768 rozdzielczość ekranu
  .NET versionWymagany jest .NET 3.5, 4.6 lub nowsze wersje
  Dodatkowe wymaganiaFunkcjonalność internetowa wymaga połączenia z internetem. Wymagane są urządzenia dotykowe do korzystania z dowolnych funkcji dotykowych. Ale wszystkie funkcje są dostępne za pomocą klawiatury, myszy lub innego standardowego lub dostępnego urządzenia wejściowego.

  Dostawa i aktywacja kluczy oprogramowania po zakupie na Kluczesoft.pl przebiega w sposób szybki i bezproblemowy, zapewniając klientom natychmiastowy dostęp do zakupionych produktów. Oto, jak wygląda ten proces:

  Dostawa Kluczy Oprogramowania

  • Natychmiastowa Dostawa na E-mail: Po zakończeniu procesu zakupu i zaksięgowaniu płatności, klucz produktu wraz z instrukcjami aktywacji jest wysyłany bezpośrednio na adres e-mail klienta. Dzięki temu klienci mogą rozpocząć korzystanie z zakupionego oprogramowania niemal natychmiast po zakupie.
  • Dostęp przez Konto Klienta: Dodatkowo, klucze oprogramowania oraz wszystkie powiązane informacje są dostępne w sekcji "Moje zamówienia" w koncie klienta na stronie Kluczesoft.pl. Umożliwia to łatwy dostęp do kluczy i instrukcji aktywacji w dowolnym momencie.

  Aktywacja Oprogramowania

  • Instrukcje Aktywacji: Razem z kluczem produktu, klienci otrzymują szczegółowe instrukcje dotyczące sposobu aktywacji oprogramowania. Instrukcje te są zazwyczaj proste i przejrzyste, co ułatwia szybką i bezproblemową aktywację.

  • Wsparcie Techniczne: W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów z aktywacją, Kluczesoft.pl oferuje wsparcie techniczne. Klienci mogą skontaktować się z obsługą klienta poprzez e-mail, telefon, lub czat na żywo, aby otrzymać pomoc.

  Korzyści

  • Szybkość i Wygoda: Proces dostawy i aktywacji kluczy oprogramowania jest zaprojektowany tak, aby maksymalizować wygodę klienta, umożliwiając natychmiastowy dostęp do zakupionych produktów.

  • Bezpieczeństwo: Każdy klucz produktu jest unikalny i zapewnia pełną legalność oraz bezpieczeństwo użytkowania oprogramowania.

  Dzięki prostemu i szybkiemu procesowi dostawy oraz aktywacji, Kluczesoft.pl gwarantuje swoim klientom wysoką satysfakcję z zakupów oraz bezproblemowe korzystanie z zakupionego oprogramowania.

  O nas

  Kluczesoft.pl jest wiodącym polskim sklepem internetowym, który specjalizuje się w sprzedaży oryginalnych i w pełni legalnych kluczy aktywacyjnych do szerokiej gamy oprogramowania. Nasza misja to zapewnienie zarówno indywidualnym użytkownikom, jak i przedsiębiorstwom, dostępu do najnowszego oprogramowania w sposób szybki, bezpieczny i w pełni zgodny z prawem.

  Nasze zalety:

  • Oryginalne Legalne Klucze Aktywacyjne: Oferujemy wyłącznie autentyczne klucze, które gwarantują bezproblemową aktywację i użytkowanie zakupionego oprogramowania.
  • Bezterminowa Licencja: Zakupione u nas licencje są bezterminowe, co oznacza, że po jednorazowym zakupie, oprogramowanie pozostaje z Państwem na zawsze.
  • Dostępność Oprogramowania: Większość oferowanego przez nas oprogramowania można ściągnąć bezpośrednio z oficjalnej strony Microsoft, co zapewnia łatwość dostępu oraz pewność pobierania oryginalnego i bezpiecznego software'u.
  • Wsparcie dla Wszystkich Wersji Językowych: Nasze klucze są kompatybilne z każdą wersją językową oprogramowania, co pozwala na wygodne korzystanie z produktów w preferowanym języku.
  • Wsparcie i Aktualizacje: Zapewniamy pełne wsparcie techniczne oraz dostęp do aktualizacji systemu i sterowników, co gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo pracy na zakupionym oprogramowaniu.
  • Klucze dla Wersji 32 i 64 Bitowych: Nasze klucze są przeznaczone dla wersji 32 i 64 bitowych, co zapewnia szeroką kompatybilność z różnymi konfiguracjami systemów.

  Po zakupie otrzymujesz:

  • Klucz w formie 25-ciu znaków alfanumerycznych,
  • Licencja elektroniczna bez fizycznego nośnika i naklejki,
  • Fakturę potwierdzającą legalność zakupionego oprogramowania.

  Dla kogo jest nasza oferta?

  Nasza oferta skierowana jest zarówno do użytkowników domowych, jak i firm poszukujących niezawodnych rozwiązań informatycznych. Niezależnie od skali działalności czy indywidualnych potrzeb, Kluczesoft.pl dostarcza produkty, które wspierają zarówno codzienną pracę, jak i specjalistyczne projekty.

  Profesjonalne wsparcie techniczne

  Rozumiemy, że wsparcie techniczne jest kluczowe dla pełnego zadowolenia z zakupionego oprogramowania. Dlatego też oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne, które służy pomocą na każdym etapie – od wyboru odpowiedniego produktu, przez proces zakupu, aż po wsparcie po zakupie.

  Gwarancja Legalnosci

  W Kluczesoft.pl, jednym z naszych głównych priorytetów jest zapewnienie pełnej legalności oferowanego oprogramowania. Jako renomowany sklep internetowy z kluczami do oprogramowania w Polsce, działający w ramach przepisów Unii Europejskiej, świadomie podążamy za wytycznymi i orzecznictwem prawnym dotyczącym sprzedaży oprogramowania cyfrowego. W tym kontekście, szczególnie istotne jest odniesienie do sprawy UsedSoft przeciwko Oracle, która miała znaczący wpływ na rynek oprogramowania w Europie.

  Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych zadowolonych klientów i do dołączenia do grona osób, które zaufały Kluczesoft.pl. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Państwa na każdym kroku – od momentu wyboru odpowiedniego oprogramowania, przez proces zakupu, aż po wsparcie techniczne po zakupie. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że dokładamy dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszych usług.

  Recenzje produktów / Pytania i odpowiedzi

  Średnia ocena

  0.0
  0 Przejrzeć
  ★★★★★ Doskonały 0
  ★★★★☆ Dobry 0
  ★★★☆☆ Średni 0
  ★★☆☆☆ Słaby 0
  ★☆☆☆☆ Straszny 0

  • Recenzje (0)
  • Pytania i Odpowiedzi (0)

  Microsoft Project Professional 2019

  490,00 zł