Microsoft Office 2016 dla...

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów zawiera:
word.png
Word
excel.png
Excel
powerpoint.png
Powerpoint
onenote.png
OneNote
Stała i pełna wersja oprogramowania.
Klucz do aktywacji i plik do ściągania.
Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.
Działa z:os_windows.pngWindows
279,90 zł
Cena zawiera podatek VAT ,Wysyłka w 1 minut!

Opis

Microsoft Office 2016 działa z Windows 7, 8, 10 oraz 11.

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów 
W ostatnich dziesięcioleciach nastąpił szybki rozwój technologii. To sprawia, że codzienne życie staje się niezwykle łatwe dla większości ludzi. Jednocześnie jednak, tworzy to również rosnącą zależność od oprogramowania. Na przykład studenci polegają na programach do pisania i projektowania prezentacji. Tutaj często wydaje się dużą część swoich oszczędności. A to nie jest nawet konieczne. W sklepie z oprogramowaniem można pobrać wersję Microsoft Office 2016 Home and Student, znacznie tańszą niż inni dostawcy.

Dlatego decyzja powinna zostać przekazana do Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów
Microsoft Office 2016 Home and Student jest wersją pakietu Microsoft Office zaprojektowaną specjalnie dla osób prywatnych i studentów. Zakup obejmuje następujące programy: Word 2016, Excel 2016, PowerPoint 2016 i OneNote 2016 - te programy pozwalają na wykonywanie wszystkich zadań, które pociąga za sobą codzienne życie. Liczne darmowe szablony ułatwiają pracę. Na przykład, nie musisz tworzyć własnych zaproszeń, planów lekcji czy aplikacji. Zamiast tego wystarczy wybrać odpowiedni przykład i dostosować go do swoich potrzeb.

Praca jest również dziecinną zabawą. Jeśli korzystałeś już z poprzednich wersji poszczególnych programów, z łatwością zapoznasz się z nową wersją. Interfejs został tylko dostosowany do systemu Windows 10 i ulepszony, dzięki czemu jest łatwy w użyciu z ekranem dotykowym. Przejrzyste ikony i logiczne sortowanie zostały zadbane tak, aby Microsoft Office 2016 Home and Student mógł być używany intuicyjnie nawet przez początkujących.

Jednak Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów wyróżnia się również w innych dziedzinach. Dotyczy to również faktu, że poszczególne programy są stale rozwijane. Zauważysz to w regularnych i całkowicie darmowych aktualizacjach. Z jednej strony zapewniają one, że zawsze jesteś na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Z drugiej strony, aktualizacje oferują również wysoki standard bezpieczeństwa, który jest zorientowany na bieżące zmiany.

Nawet jeśli potrzebujesz Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów w krótkim czasie, jesteśmy właściwym wyborem. Natychmiast po otrzymaniu płatności otrzymasz e-mail zawierający klucz do bezpośredniego pobrania na stronie https://setup.office.com . Pozwoli to na natychmiastową instalację i rozpoczęcie pracy. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, w każdej chwili możesz skontaktować się z naszym kompetentnym zespołem wsparcia technicznego. Jeśli zauważysz, że masz problemy z instalacją Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail w ciągu pierwszych 30 dni po zakupie i odebrać pieniądze, jeśli licencja nadal nie jest używana.

Szczegóły produktu

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
System operacyjny
Windows
Pobieranie oprogramowania
Na oficjalnej stronie Microsoft
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna