Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych...

Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów zawiera:
word.png
Word
excel.png
Excel
powerpoint.png
Powerpoint
onenote.png
OneNote
Stała i pełna wersja oprogramowania.
Klucz do aktywacji i plik do ściągania.
Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.
Działa z:os_windows.pngWindows
279,90 zł
Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

Proste zamówienie w 3 krokach

1.svg 2.svg 3.svg

Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

 

Wszystkie najważniejsze programy do wygodnej pracy na komputerze zostały zebrane w pakiecie Microsoft Office 2016 dla użytkowników domowych i uczniów – możesz je już teraz kupić tutaj w bardzo atrakcyjnej cenie i ciągu najbliższych minut rozpocząć wygodną pracę.

Najważniejsze cechy i zalety

Zaprojektowany w sposób, który umożliwi Ci szybszą pracę, Microsoft Office 2016 dla użytkowników domowych i uczniów udostępnia teraz niesamowite nowe funkcje. Ułatwią Ci one komunikowanie się z innymi użytkownikami, a także tworzenie, współpracę i udostępnianie wyników swojej pracy. Spodoba Ci się intuicyjny, nowoczesny sposób obsługi i wbudowane narzędzia do współpracy, dzięki którym łatwiejsze jest eksportowanie i uzyskiwanie dostępu do dokumentów zapisanych w chmurze OneDrive.

 

Microsoft Office 2016 dla użytkowników domowych i uczniów jest następcą Microsoft Office 2013 kierowanego do tej samej grupy odbiorców. Pakiet programów jest kompatybilny z Windows 7 lub każdą nowszą wersją systemu operacyjnego Windows. Jeśli chcesz skorzystać z programów biurowych zawartych w pakiecie w celach zawodowych, w sklepie kluczesoft.pl znajdziesz odpowiedni pakiet Microsoft Office, który spełni Twoje wymagania.

Programy zawarte w pakiecie Microsoft Office 2016 dla użytkowników domowych i uczniów

Programy wchodzące w skład pakietu Microsoft Office stały się dla większości użytkowników komputerów przedstawicielami typów oprogramowania, które reprezentują. Kiedy już zakupisz, pobierzesz i zainstalujesz pakiet, w swoim komputerze znajdziesz:

Microsoft Word 2016

Tworzenie profesjonalnych dokumentów nigdy nie było łatwiejsze. Niezwykłe narzędzia sprawdzające zawarte w Microsoft Word umożliwiają łatwą edycję, strukturyzację i przeglądanie pracy. Word 2016 zapewnia zgodność z plikami PDF i innowacyjne metody udostępniania, dzięki czemu Twoja praca będzie tak wydajna, jak to tylko możliwe.

Microsoft Excel 2016

Organizuj i twórz kompleksowe arkusze kalkulacyjne lub skoroszyty w programie Excel. Rozbudowane opcje i funkcje programu Microsoft Excel umożliwiają zilustrowanie wzorców danych na szczegółowych wykresach i wykresach oraz przeprowadzanie dogłębnych analiz przy użyciu szerokiej gamy dostępnych formuł. Skorzystaj z nowych funkcji: Slicers, Formula Builders, Analysis Toolpak.

Microsoft PowerPoint 2016

Twórz spektakularne prezentacje i zainspiruj odbiorców za pomocą programu PowerPoint. Prezentuj kreatywnie, korzystając z szablonów i motywów programu PowerPoint, aby zaprojektować pokaz zgodny z Twoim wyobrażeniem. PowerPoint zawiera różne przejścia animacji i wiele nowych funkcji, które pozwolą Ci przedstawić swoje wizje dokładnie w taki sposób, jak zechcesz.

Microsoft OneNote 2016

Twój osobisty notatnik cyfrowy OneNote umożliwia pisanie lub rysowanie notatek oraz wstawianie klipów graficznych, audio lub wideo z Internetu. Program OneNote jest dostępny online i synchronizuje się z innymi urządzeniami. Dzięki temu możesz z niego korzystać w domu, w podróży i w każdym miejscu, w którym przyjdzie Ci do głowy nowy pomysł.

 

  • Możesz pracować we własnym stylu. OneDrive umożliwia zapisanie całej pracy i wznowienie od miejsca, w którym ją przerwałeś, z dowolnego miejsca.
  • Masz dostęp na dowolnym urządzeniu. Zoptymalizowany pod kątem urządzeń dotykowych, umożliwiający dostęp do dokumentów i pracę nad nimi na dowolnym urządzeniu.
  • Współpraca będzie od teraz znacznie łatwiejsza. Udostępnianie pracy zostało uproszczone do prostego kliknięcia przycisku, a współtworzenie w programach Word, PowerPoint i OneNote jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki ulepszonym funkcjom i funkcjom.
  • Wymiana danych jest szybka i intuicyjna. Pakiet Microsoft Office 2016 dla użytkowników domowych i uczniów zawiera nowe i ulepszone zintegrowane funkcje Bing, Cortana i Tell Me. Pozwala przeglądać Internet, przygotowywać się do spotkań i dowiedzieć się, jak wykonać to, co chcesz zrobić w programach Word, Excel i PowerPoint.

Wymagania systemowe

‣ Wymagany procesor: 1 GHz lub szybszy

‣ Zalecana pamięć: 2 GB RAM

‣ Wymagane 3 GB wolnego miejsca na dysku twardym

‣ Wymagany wyświetlacz: rozdzielczość ekranu 1024 x 768 lub wyższa

‣ Wymagana łączność: dostęp do Internetu

‣ System operacyjny: Windows 7 lub nowsze

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
System operacyjny
Windows
Pobieranie oprogramowania
Na oficjalnej stronie Microsoft
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna

Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl