Microsoft Access 2019

Microsoft Access 2019

Twórz, analizuj i zarządzaj wewnętrznymi danymi firmy. Raporty o stanie są tworzone za pomocą kilku kliknięć przycisku. Nowe funkcje nie tylko poprawiły Office Access 2019: powstał nowy produkt!

149,90 zł
Cena zawiera podatek VAT ,Wysyłka w 1 minut!

Opis

Jest to pojedyncza aplikacja, której nie można łączyć z innymi pojedynczymi aplikacjami i pakietami Microsoft Office.

Office 2019 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8 / 8.1. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10.

Microsoft Access 2019 to kompletne narzędzie do profesjonalnego tworzenia i zarządzania bazami danych. Popularny program bazodanowy firmy Microsoft jest odpowiedni zarówno dla użytkowników prywatnych, jak i firm. Dzięki wielu darmowym szablonom możesz błyskawicznie tworzyć fantastyczne bazy danych do zarządzania projektem, zarządzania zadaniami i kontaktami lub zarządzania towarami firmy.

 

Ponadto dokumenty PDF i obrazy można łatwo wstawiać i zarządzać w bazach danych. Integracja rozszerzonych dokumentów Excel i baz danych SQL również nie stanowi problemu z pomocą Microsoft Access 2019. Dodatkowo z Microsoft Access 2019 możliwe jest tworzenie aplikacji bazodanowych na urządzenia mobilne, czyli można tworzyć bazy danych, do których inni uczestnicy projektu lub pracownicy mogą łatwo i szybko uzyskać dostęp za pośrednictwem inteligentnego połączenia SharePoint. Podsumowuj ważne informacje z baz danych w jasno sformatowanych raportach i przekonaj się profesjonalną wizualizacją informacji z bazy danych. Intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs użytkownika programu Microsoft Access 2019 zapewnia szybkie i łatwe wprowadzenie do skutecznego oprogramowania bazodanowego oraz umożliwia błyskawiczne tworzenie dużych baz danych i zarządzanie nimi.

 

Wraz z Microsoft Access 2019 otrzymujesz potężne narzędzie do tworzenia i zarządzania dużymi ilościami danych w przejrzystych bazach danych. Program bazy danych jest odpowiedni dla użytkowników prywatnych i biznesowych.

Szczegóły produktu

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
System operacyjny
Windows
Pobieranie oprogramowania
Plik image
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna