Microsoft Access 2019

  Gwarancja legalności

  Microsoft Access 2019

  Twórz, analizuj i zarządzaj wewnętrznymi danymi firmy. Raporty o stanie są tworzone za pomocą kilku kliknięć przycisku. Nowe funkcje nie tylko poprawiły Office Access 2019: powstał nowy produkt!

  99,90 zł
  Cena zawiera podatek VATWysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w trzech krokach

  1. cart-shopping-duotone.svg

  Kup licencje w naszym sklepie

  2. download-duotone.svg

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji

  3. laptop-arrow-down-duotone.svg

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Jest to pojedyncza aplikacja, której nie można łączyć z innymi pojedynczymi aplikacjami i pakietami Microsoft Office.

  Office 2019 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8 / 8.1. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10 oraz Windows 11.

  Microsoft Access 2019 to najnowsza wersja systemu zarządzania bazami danych. To nie tylko kolejna wersja, ale wyposażony w nowe funkcje i ułatwienia nowy, wspaniały produkt. Tutaj możesz go kupić jako samodzielną aplikację pracującą na komputerze z systemem Windows 10 lub 11.

  Dla kogo przeznaczony jest Microsoft Access 2019

  Microsoft Access odnosi sukces tam, gdzie zawodzi oprogramowanie do arkuszy kalkulacyjnych. Zaawansowane funkcje i łatwy w użyciu interfejs graficzny sprawiają, że aplikacja przewyższa konkurencję. Jego narzędzia obsługi baz danych umożliwiają łatwe zarządzanie i analizowanie dużych ilości informacji. Możesz także zarządzać powiązanymi danymi łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej. Bazy danych sprawdzą się, gdy potrzebujesz funkcji, których brakuje w aplikacjach do obsługi arkuszy kalkulacyjnych. Skorzystaj z Microsoft Access i ułatw sobie pracę.

  Dlaczego warto kupić Microsoft Access 2019?

  Potrzebujesz Microsoft Access, jeśli bazy danych to Twoja codzienność. Śledzenie i obsługa informacji może być trudnym zadaniem do wykonania w przypadku baz danych o znacznych rozmiarach. Na pierwszy rzut oka program Access ma podobne możliwości do aplikacji arkuszy kalkulacyjnych. Możesz jednak tworzyć znacznie lepsze wykresy i inne wizualne reprezentacje swoich danych.

  Access zapewnia bezpieczny sposób przechowywania baz danych. Masz możliwość szyfrowania i ochrony każdej bazy danych hasłem. Poleganie na bazie danych Access to najbezpieczniejszy sposób przeglądania informacji i zarządzania nimi. Standaryzowany format pozwala lepiej przyjrzeć się wglądowi w dane, co pomaga podejmować lepsze decyzje, raporty i analizy.

  Funkcje Microsoft Access 2019

  Nowa wersja Access 2019 to wiele nowych funkcji możliwości. Poniżej znajdziesz najważniejsze z nich:

  Wizualizacja baz danych

  Wygląd jest tak samo ważny, jak same dane. Access 2019 daje możliwość wizualizowania bazy danych i lepszego ich zrozumienia. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu nowych wykresów dodanych w tej wersji. Wykresy umożliwiają tworzenie wizualnej reprezentacji danych, bez względu na ich rozmiar. Analizuj wszystko, od sprzedaży i wydajności strony internetowej po wyniki kampanii marketingowej.

  Wykres kolumnowy bazy danych

  Wykres kolumnowy porównuje różne dane w czasie. Możesz użyć tego formatu do określenia informacji, takich jak przychody lub liczba klientów. Wykresy kolumnowe wyświetlają kategorie wzdłuż osi poziomej, a wartości na osi pionowej. Program Access obsługuje trzy typy wykresów kolumnowych, z których każdy spełnia inne zadanie.

  Wykres liniowy

  Wykres liniowy przedstawia trendy lub postęp w czasie. Użyj go, aby pokazać wiele alternatywnych kategorii informacji. Powinieneś go wykorzystać podczas tworzenia wykresu ciągłego zestawu danych.

  Wykres słupkowy

  Wykres słupkowy jest poziomym wykresem kolumnowym. Włącz go do swojego pliku, aby uniknąć bałaganu. To dobre rozwiązanie, jeśli etykieta bazy danych jest zbyt długa. Na wykresie słupkowym kategorie są zorganizowane na osi pionowej, a wartości na osi poziomej. Wykresy słupkowe odwracają tradycyjne rozmieszczenie wymiarów osi i wartości.

  Inne wykresy

  Masz również dostęp do wykresów kołowych i wykresów kombi. Użyj każdego z tych wykresów dla różnych rodzajów zestawów danych. Cokolwiek potrzebujesz do wizualnego wyeksponowania, będziesz w stanie zrobić to skutecznie. Stwórz atrakcyjną grafikę przedstawiającą wszystkie informacje, które masz na jednym wykresie.

  Potężna baza danych

  Korzystanie z bazy danych jest przydatne, gdy musisz przechowywać kluczowe informacje w jednym miejscu. Utrzymywanie tylko jednej wersji jednostki zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia błędów. Utworzenie raportu w programie Access pomaga zachować dokładny obraz bazy danych. Oszczędź sobie i swojemu zespołowi ogromnej ilości pracy i stresu. Zmiany w programie Access są natychmiastowe, dzięki czemu praca jest płynna. Koniec z ręczną zmianą każdego wystąpienia fragmentu danych.

  Obsługa baz danych dBASE

  Firma Microsoft przywróciła obsługę plików dBASE w programie Access. Oznacza to, że ponownie możliwe jest importowanie i łączenie z danymi przechowywanymi w plikach dBASE. Masz również możliwość eksportu danych do plików dBASE.

  Obsługa tzw. dużej liczby

  „Duża liczba” to typ danych przechowujący niepieniężną wartość liczbową. Służy do lepszego i szybszego obliczania i obsługi dużych liczb. W programie Access 2019 możesz wybrać duże liczby jako typ danych pól. Masz również wsparcie dla importowania i łączenia odpowiednich typów danych.

  Sortowanie arkuszy właściwości

  Sortowanie według formularzy i raportów pomoże Ci znaleźć właściwość, którą chcesz umieścić w arkuszu. Upewnij się, że pamiętasz nazwę, której szukasz. Sortowanie listy za pomocą nowego narzędzia ułatwia znalezienie wszystkiego.

  Bardziej dostępny niż kiedykolwiek wcześniej

  Narzędzie do sprawdzania ułatwień dostępu jednym kliknięciem znajdziesz w programie Access 2019. Pomaga to rozwiązać problemy z ułatwieniami dostępu. Teraz Twój plik jest łatwo czytelny i edytowalny dla osób niepełnosprawnych.

  Wymagania sprzętowe

  Aby Microsoft Access wydajnie pracował na Twoim komputerze, musi on być wyposażony w:

  • Procesor : 1.6 GHz 2 rdzenie
  • 4 GB RAM
  • Wolne miejsce na dysku 4.0 GB
  • Wyświetlacz minimum 1280 x 768
  • System operacyjny Windows 10, Windows Server 2019
  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  System operacyjny
  Windows
  Pobieranie oprogramowania
  Plik image
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna
  Architektura
  32/64 bit
  ElementWymagania
  System operacyjnyWindows 10, Windows Server 2019
  Procesor1,6 GHz lub szybszy, 2 rdzenie
  Pamięć RAM2 GB RAM (32-bit); 4 GB RAM (64-bit)
  Miejsce na dysku twardym4 GB dostępnego miejsca na dysku
  GrafikaRozdzielczość 1280 x 768; DirectX 10 do akceleracji sprzętowej grafiki
  Wymagania dotyczące .NETNiektóre funkcje mogą wymagać .NET 3.5 lub 4.6 i nowszych

  Dostawa i aktywacja kluczy oprogramowania po zakupie na Kluczesoft.pl przebiega w sposób szybki i bezproblemowy, zapewniając klientom natychmiastowy dostęp do zakupionych produktów. Oto, jak wygląda ten proces:

  Dostawa Kluczy Oprogramowania

  • Natychmiastowa Dostawa na E-mail: Po zakończeniu procesu zakupu i zaksięgowaniu płatności, klucz produktu wraz z instrukcjami aktywacji jest wysyłany bezpośrednio na adres e-mail klienta. Dzięki temu klienci mogą rozpocząć korzystanie z zakupionego oprogramowania niemal natychmiast po zakupie.
  • Dostęp przez Konto Klienta: Dodatkowo, klucze oprogramowania oraz wszystkie powiązane informacje są dostępne w sekcji "Moje zamówienia" w koncie klienta na stronie Kluczesoft.pl. Umożliwia to łatwy dostęp do kluczy i instrukcji aktywacji w dowolnym momencie.

  Aktywacja Oprogramowania

  • Instrukcje Aktywacji: Razem z kluczem produktu, klienci otrzymują szczegółowe instrukcje dotyczące sposobu aktywacji oprogramowania. Instrukcje te są zazwyczaj proste i przejrzyste, co ułatwia szybką i bezproblemową aktywację.

  • Wsparcie Techniczne: W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów z aktywacją, Kluczesoft.pl oferuje wsparcie techniczne. Klienci mogą skontaktować się z obsługą klienta poprzez e-mail, telefon, lub czat na żywo, aby otrzymać pomoc.

  Korzyści

  • Szybkość i Wygoda: Proces dostawy i aktywacji kluczy oprogramowania jest zaprojektowany tak, aby maksymalizować wygodę klienta, umożliwiając natychmiastowy dostęp do zakupionych produktów.

  • Bezpieczeństwo: Każdy klucz produktu jest unikalny i zapewnia pełną legalność oraz bezpieczeństwo użytkowania oprogramowania.

  Dzięki prostemu i szybkiemu procesowi dostawy oraz aktywacji, Kluczesoft.pl gwarantuje swoim klientom wysoką satysfakcję z zakupów oraz bezproblemowe korzystanie z zakupionego oprogramowania.

  O nas

  Kluczesoft.pl jest wiodącym polskim sklepem internetowym, który specjalizuje się w sprzedaży oryginalnych i w pełni legalnych kluczy aktywacyjnych do szerokiej gamy oprogramowania. Nasza misja to zapewnienie zarówno indywidualnym użytkownikom, jak i przedsiębiorstwom, dostępu do najnowszego oprogramowania w sposób szybki, bezpieczny i w pełni zgodny z prawem.

  Nasze zalety:

  • Oryginalne Legalne Klucze Aktywacyjne: Oferujemy wyłącznie autentyczne klucze, które gwarantują bezproblemową aktywację i użytkowanie zakupionego oprogramowania.
  • Bezterminowa Licencja: Zakupione u nas licencje są bezterminowe, co oznacza, że po jednorazowym zakupie, oprogramowanie pozostaje z Państwem na zawsze.
  • Dostępność Oprogramowania: Większość oferowanego przez nas oprogramowania można ściągnąć bezpośrednio z oficjalnej strony Microsoft, co zapewnia łatwość dostępu oraz pewność pobierania oryginalnego i bezpiecznego software'u.
  • Wsparcie dla Wszystkich Wersji Językowych: Nasze klucze są kompatybilne z każdą wersją językową oprogramowania, co pozwala na wygodne korzystanie z produktów w preferowanym języku.
  • Wsparcie i Aktualizacje: Zapewniamy pełne wsparcie techniczne oraz dostęp do aktualizacji systemu i sterowników, co gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo pracy na zakupionym oprogramowaniu.
  • Klucze dla Wersji 32 i 64 Bitowych: Nasze klucze są przeznaczone dla wersji 32 i 64 bitowych, co zapewnia szeroką kompatybilność z różnymi konfiguracjami systemów.

  Po zakupie otrzymujesz:

  • Klucz w formie 25-ciu znaków alfanumerycznych,
  • Licencja elektroniczna bez fizycznego nośnika i naklejki,
  • Fakturę potwierdzającą legalność zakupionego oprogramowania.

  Dla kogo jest nasza oferta?

  Nasza oferta skierowana jest zarówno do użytkowników domowych, jak i firm poszukujących niezawodnych rozwiązań informatycznych. Niezależnie od skali działalności czy indywidualnych potrzeb, Kluczesoft.pl dostarcza produkty, które wspierają zarówno codzienną pracę, jak i specjalistyczne projekty.

  Profesjonalne wsparcie techniczne

  Rozumiemy, że wsparcie techniczne jest kluczowe dla pełnego zadowolenia z zakupionego oprogramowania. Dlatego też oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne, które służy pomocą na każdym etapie – od wyboru odpowiedniego produktu, przez proces zakupu, aż po wsparcie po zakupie.

  Gwarancja Legalnosci

  W Kluczesoft.pl, jednym z naszych głównych priorytetów jest zapewnienie pełnej legalności oferowanego oprogramowania. Jako renomowany sklep internetowy z kluczami do oprogramowania w Polsce, działający w ramach przepisów Unii Europejskiej, świadomie podążamy za wytycznymi i orzecznictwem prawnym dotyczącym sprzedaży oprogramowania cyfrowego. W tym kontekście, szczególnie istotne jest odniesienie do sprawy UsedSoft przeciwko Oracle, która miała znaczący wpływ na rynek oprogramowania w Europie.

  Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych zadowolonych klientów i do dołączenia do grona osób, które zaufały Kluczesoft.pl. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Państwa na każdym kroku – od momentu wyboru odpowiedniego oprogramowania, przez proces zakupu, aż po wsparcie techniczne po zakupie. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że dokładamy dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszych usług.

  Recenzje produktów / Pytania i odpowiedzi

  Średnia ocena

  0.0
  0 Przejrzeć
  ★★★★★ Doskonały 0
  ★★★★☆ Dobry 0
  ★★★☆☆ Średni 0
  ★★☆☆☆ Słaby 0
  ★☆☆☆☆ Straszny 0

  • Recenzje (0)
  • Pytania i Odpowiedzi (0)

  Microsoft Access 2019

  99,90 zł