Microsoft Visio Professional 2021 - tanie, legalne wersje cyfrowe oprogramowania

  Gwarancja legalności

  Microsoft Visio Professional 2021

  Pokaż złożone pomysły w przejrzystych wizualizacjach. Pracuj zespołowo, aby łatwo tworzyć i udostępniać diagramy powiązane z danymi i ożywiać swoje pomysły. Szybki start dzięki gotowym szablonom i tysiącom konfigurowalnych kształtów. Współpracuj z innymi i płynnie udostępniaj diagramy. Połącz diagramy z danymi w czasie rzeczywistym, aby uzyskać cenne informacje i szybko podejmować decyzje.

  590,00 zł
  Cena zawiera podatek VATWysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w trzech krokach

  1. cart-shopping-duotone.svg

  Kup licencje w naszym sklepie

  2. download-duotone.svg

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji

  3. laptop-arrow-down-duotone.svg

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Potrzebujesz przejrzystego narzędzia do projektowania złożonych procesów, ilustrowania diagramów, schematów przepływu pracy, historii i projekcji sprzedaży oraz relacji biznesowych? Microsoft Visio 2021 Professional sprawdzi się w tej roli idealnie. Uaktualniona, rozszerzona i jeszcze bardziej bezpieczna wersja posiada zestaw narzędzi, dzięki którym możesz zaplanować wszystko od zarysu koncepcji po szczegóły wykończenia projektu i stworzenie czytelnych prezentacji wizualnych dla dowolnego projektu.

  Dlaczego warto kupić Microsoft Visio 2021 Professional?

  Dzięki Microsoft Visio 2021 Professional możesz komunikować się i udostępniać swoje pomysły za pomocą złożonych schematów blokowych, osi czasu, map, struktury organizacyjnej, architektury IT lub danych dotyczących sprzedaży oraz postępów firmy. Możesz używać przeglądarki z usługami Visio i łączyć kształty programu Visio z wieloma źródłami danych, w tym Microsoft Excel, Microsoft Excel Services, Active Directory, Microsoft SQL Server, Microsoft SQL Azure oraz listami Microsoft SharePoint i usługami łączności biznesowej. W miarę odświeżania danych diagramy są natychmiast odświeżane w przeglądarce. Oznacza to, że możesz jednocześnie pracować razem jako zespół na tym samym diagramie i łatwo wyświetlać komentarze w usługach Visio.

   

  Równie ważną funkcją wersji Microsoft Visio 2021 Professional jest wyższe niż w wersji Standard bezpieczeństwo przechowywanych i współdzielonych przy współpracy danych.

  Microsoft Visio Professional 2021 jest proste w obsłudze i potężne w działaniu

  Microsoft Visio Professional 2021 jest niezwykle łatwe w użyciu dla wszystkich – od specjalistów IT po klientów z zupełnie podstawowym poziomem przygotowania. Znane z innych programów funkcje, takie jak przeciąganie i upuszczanie, wyrównywanie pozycji zasobów lub tekstu oraz automatyczne łączenie kształtów i innych elementów sprawiają, że tworzenie diagramów jest znacznie wydajniejsze i szybsze. Nadaj swojej pracy bardziej profesjonalny, atrakcyjny wizualnie wygląd dzięki gotowym szablonom, efektom i kształtom. Aby uzyskać dostęp do swoich danych w dowolnym miejscu, użyj aplikacji Visio Online, która umożliwia wyświetlanie wszystkich danych z dowolnego miejsca i zawsze, gdy ich potrzebujesz.

  Podnieś produktywność dzięki Microsoft Visio Professional 2021

  Wszechstronne szablony i tysiące kształtów w programie Microsoft Visio 2021 Professional zwiększają produktywność zespołów planujących pracę całego przedsiębiorstwa. Użyj wizualnych wskazówek, aby przedstawić metadane osadzone w kształtach programu Visio. Zmienne metadane, takie jak zmiany wymiarów, wizualizacja aktualizuje automatycznie. Masz możliwość importowania plików DWG i dodawania kształtów do importowanych projektów AutoCAD oraz upraszczania lub ulepszania zaawansowanych wizualizacji w locie.

   

  Microsoft Viso 2021 Professional oferuje zaawansowane narzędzia, jeszcze lepiej dopasowane do Twoich wymagań funkcje, nowe szablony i wzorce oraz innowacyjne sposoby na uchwycenie Twoich koncepcji. Uprość i przekaż złożone informacje za pomocą diagramów połączonych z danymi, które tworzysz za pomocą kilku kliknięć. Microsoft Visio 2021 Professional sprawia, że ​​tworzenie diagramów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Przechwyć schemat blokowy, który stworzyłeś na tablicy, mapuj sieć IT, buduj schemat organizacyjny, rozplanuj proces biznesowy lub rysuj plany pięter – Visio pomaga pracować tak, aby Twój zespół osiągał najlepsze wyniki.

  Dodatkowe korzyści z przejścia na Microsoft Visio 2021 Professional

  Jeszcze bardziej elastyczne możliwości edycyjne

  Zmieniaj kształty w istniejących diagramach bez utraty układu i połączeń kształtów, co ułatwia dostosowanie wyglądu diagramu bez utraty już wykonanej pracy.

  Obsługa wiele źródeł danych

  Microsoft Visio 2021 Professional obsługuje skoroszyty Microsoft Excel, bazy danych Microsoft Access, listy Microsoft SharePoint Foundation, bazy danych Microsoft SQL Server, katalogi Microsoft Exchange Server, informacje Azure Active Directory i inne źródła danych OLEDB lub ODBC.

  Wskaźniki obecności w czasie rzeczywistym

  Zobacz, gdzie współautorzy pracują w kanwie dzięki prostemu wskaźnikowi obecności plików zapisanych w chmurze.

  Diagramy oparte na danych

  Automatycznie generuj schematy organizacyjne ze źródeł danych, takich jak Excel, Exchange lub Azure Active Directory.

  Prawdziwie zespołowa praca

  Zobacz, kto pracuje nad którą częścią diagramu, otrzymuj powiadomienia o zmianach i wybierz, kiedy scalić te zmiany z plikiem głównym.

  Wsparcie formatu AutoCAD

  Możliwość importowania plików DWG, w tym obsługa rozszerzonego formatu plików.

  Wymagania systemowe

   Wolne miejsce na dysku twardym – 4 GB

   Procesor – 1,6 GHz 2 rdzenie

   Pamięć operacyjna – 2 GB (32 bit) lub 4 GB (64 bit)

   System operacyjny – Windows 10 i nowsze lub Microsoft Windows Server 2019 i nowsze

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  System operacyjny
  Windows
  Pobieranie oprogramowania
  Plik image
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna

  Dostawa i aktywacja kluczy oprogramowania po zakupie na Kluczesoft.pl przebiega w sposób szybki i bezproblemowy, zapewniając klientom natychmiastowy dostęp do zakupionych produktów. Oto, jak wygląda ten proces:

  Dostawa Kluczy Oprogramowania

  • Natychmiastowa Dostawa na E-mail: Po zakończeniu procesu zakupu i zaksięgowaniu płatności, klucz produktu wraz z instrukcjami aktywacji jest wysyłany bezpośrednio na adres e-mail klienta. Dzięki temu klienci mogą rozpocząć korzystanie z zakupionego oprogramowania niemal natychmiast po zakupie.
  • Dostęp przez Konto Klienta: Dodatkowo, klucze oprogramowania oraz wszystkie powiązane informacje są dostępne w sekcji "Moje zamówienia" w koncie klienta na stronie Kluczesoft.pl. Umożliwia to łatwy dostęp do kluczy i instrukcji aktywacji w dowolnym momencie.

  Aktywacja Oprogramowania

  • Instrukcje Aktywacji: Razem z kluczem produktu, klienci otrzymują szczegółowe instrukcje dotyczące sposobu aktywacji oprogramowania. Instrukcje te są zazwyczaj proste i przejrzyste, co ułatwia szybką i bezproblemową aktywację.

  • Wsparcie Techniczne: W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów z aktywacją, Kluczesoft.pl oferuje wsparcie techniczne. Klienci mogą skontaktować się z obsługą klienta poprzez e-mail, telefon, lub czat na żywo, aby otrzymać pomoc.

  Korzyści

  • Szybkość i Wygoda: Proces dostawy i aktywacji kluczy oprogramowania jest zaprojektowany tak, aby maksymalizować wygodę klienta, umożliwiając natychmiastowy dostęp do zakupionych produktów.

  • Bezpieczeństwo: Każdy klucz produktu jest unikalny i zapewnia pełną legalność oraz bezpieczeństwo użytkowania oprogramowania.

  Dzięki prostemu i szybkiemu procesowi dostawy oraz aktywacji, Kluczesoft.pl gwarantuje swoim klientom wysoką satysfakcję z zakupów oraz bezproblemowe korzystanie z zakupionego oprogramowania.

  O nas

  Kluczesoft.pl jest wiodącym polskim sklepem internetowym, który specjalizuje się w sprzedaży oryginalnych i w pełni legalnych kluczy aktywacyjnych do szerokiej gamy oprogramowania. Nasza misja to zapewnienie zarówno indywidualnym użytkownikom, jak i przedsiębiorstwom, dostępu do najnowszego oprogramowania w sposób szybki, bezpieczny i w pełni zgodny z prawem.

  Nasze zalety:

  • Oryginalne Legalne Klucze Aktywacyjne: Oferujemy wyłącznie autentyczne klucze, które gwarantują bezproblemową aktywację i użytkowanie zakupionego oprogramowania.
  • Bezterminowa Licencja: Zakupione u nas licencje są bezterminowe, co oznacza, że po jednorazowym zakupie, oprogramowanie pozostaje z Państwem na zawsze.
  • Dostępność Oprogramowania: Większość oferowanego przez nas oprogramowania można ściągnąć bezpośrednio z oficjalnej strony Microsoft, co zapewnia łatwość dostępu oraz pewność pobierania oryginalnego i bezpiecznego software'u.
  • Wsparcie dla Wszystkich Wersji Językowych: Nasze klucze są kompatybilne z każdą wersją językową oprogramowania, co pozwala na wygodne korzystanie z produktów w preferowanym języku.
  • Wsparcie i Aktualizacje: Zapewniamy pełne wsparcie techniczne oraz dostęp do aktualizacji systemu i sterowników, co gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo pracy na zakupionym oprogramowaniu.
  • Klucze dla Wersji 32 i 64 Bitowych: Nasze klucze są przeznaczone dla wersji 32 i 64 bitowych, co zapewnia szeroką kompatybilność z różnymi konfiguracjami systemów.

  Po zakupie otrzymujesz:

  • Klucz w formie 25-ciu znaków alfanumerycznych,
  • Licencja elektroniczna bez fizycznego nośnika i naklejki,
  • Fakturę potwierdzającą legalność zakupionego oprogramowania.

  Dla kogo jest nasza oferta?

  Nasza oferta skierowana jest zarówno do użytkowników domowych, jak i firm poszukujących niezawodnych rozwiązań informatycznych. Niezależnie od skali działalności czy indywidualnych potrzeb, Kluczesoft.pl dostarcza produkty, które wspierają zarówno codzienną pracę, jak i specjalistyczne projekty.

  Profesjonalne wsparcie techniczne

  Rozumiemy, że wsparcie techniczne jest kluczowe dla pełnego zadowolenia z zakupionego oprogramowania. Dlatego też oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne, które służy pomocą na każdym etapie – od wyboru odpowiedniego produktu, przez proces zakupu, aż po wsparcie po zakupie.

  Gwarancja Legalnosci

  W Kluczesoft.pl, jednym z naszych głównych priorytetów jest zapewnienie pełnej legalności oferowanego oprogramowania. Jako renomowany sklep internetowy z kluczami do oprogramowania w Polsce, działający w ramach przepisów Unii Europejskiej, świadomie podążamy za wytycznymi i orzecznictwem prawnym dotyczącym sprzedaży oprogramowania cyfrowego. W tym kontekście, szczególnie istotne jest odniesienie do sprawy UsedSoft przeciwko Oracle, która miała znaczący wpływ na rynek oprogramowania w Europie.

  Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych zadowolonych klientów i do dołączenia do grona osób, które zaufały Kluczesoft.pl. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Państwa na każdym kroku – od momentu wyboru odpowiedniego oprogramowania, przez proces zakupu, aż po wsparcie techniczne po zakupie. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że dokładamy dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszych usług.

  Recenzje produktów / Pytania i odpowiedzi

  Średnia ocena

  0.0
  0 Przejrzeć
  ★★★★★ Doskonały 0
  ★★★★☆ Dobry 0
  ★★★☆☆ Średni 0
  ★★☆☆☆ Słaby 0
  ★☆☆☆☆ Straszny 0

  • Recenzje (0)
  • Pytania i Odpowiedzi (0)

  Microsoft Visio Professional 2021

  590,00 zł