Microsoft Visio Professional 2021

Microsoft Visio Professional 2021

Pokaż złożone pomysły w przejrzystych wizualizacjach. Pracuj zespołowo, aby łatwo tworzyć i udostępniać diagramy powiązane z danymi i ożywiać swoje pomysły. Szybki start dzięki gotowym szablonom i tysiącom konfigurowalnych kształtów. Współpracuj z innymi i płynnie udostępniaj diagramy. Połącz diagramy z danymi w czasie rzeczywistym, aby uzyskać cenne informacje i szybko podejmować decyzje.

590,00 zł
Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

Proste zamówienie w 3 krokach

1.svg 2.svg 3.svg

Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

 

Potrzebujesz przejrzystego narzędzia do projektowania złożonych procesów, ilustrowania diagramów, schematów przepływu pracy, historii i projekcji sprzedaży oraz relacji biznesowych? Microsoft Visio 2021 Professional sprawdzi się w tej roli idealnie. Uaktualniona, rozszerzona i jeszcze bardziej bezpieczna wersja posiada zestaw narzędzi, dzięki którym możesz zaplanować wszystko od zarysu koncepcji po szczegóły wykończenia projektu i stworzenie czytelnych prezentacji wizualnych dla dowolnego projektu.

Dlaczego warto kupić Microsoft Visio 2021 Professional?

Dzięki Microsoft Visio 2021 Professional możesz komunikować się i udostępniać swoje pomysły za pomocą złożonych schematów blokowych, osi czasu, map, struktury organizacyjnej, architektury IT lub danych dotyczących sprzedaży oraz postępów firmy. Możesz używać przeglądarki z usługami Visio i łączyć kształty programu Visio z wieloma źródłami danych, w tym Microsoft Excel, Microsoft Excel Services, Active Directory, Microsoft SQL Server, Microsoft SQL Azure oraz listami Microsoft SharePoint i usługami łączności biznesowej. W miarę odświeżania danych diagramy są natychmiast odświeżane w przeglądarce. Oznacza to, że możesz jednocześnie pracować razem jako zespół na tym samym diagramie i łatwo wyświetlać komentarze w usługach Visio.

 

Równie ważną funkcją wersji Microsoft Visio 2021 Professional jest wyższe niż w wersji Standard bezpieczeństwo przechowywanych i współdzielonych przy współpracy danych.

Microsoft Visio Professional 2021 jest proste w obsłudze i potężne w działaniu

Microsoft Visio Professional 2021 jest niezwykle łatwe w użyciu dla wszystkich – od specjalistów IT po klientów z zupełnie podstawowym poziomem przygotowania. Znane z innych programów funkcje, takie jak przeciąganie i upuszczanie, wyrównywanie pozycji zasobów lub tekstu oraz automatyczne łączenie kształtów i innych elementów sprawiają, że tworzenie diagramów jest znacznie wydajniejsze i szybsze. Nadaj swojej pracy bardziej profesjonalny, atrakcyjny wizualnie wygląd dzięki gotowym szablonom, efektom i kształtom. Aby uzyskać dostęp do swoich danych w dowolnym miejscu, użyj aplikacji Visio Online, która umożliwia wyświetlanie wszystkich danych z dowolnego miejsca i zawsze, gdy ich potrzebujesz.

Podnieś produktywność dzięki Microsoft Visio Professional 2021

Wszechstronne szablony i tysiące kształtów w programie Microsoft Visio 2021 Professional zwiększają produktywność zespołów planujących pracę całego przedsiębiorstwa. Użyj wizualnych wskazówek, aby przedstawić metadane osadzone w kształtach programu Visio. Zmienne metadane, takie jak zmiany wymiarów, wizualizacja aktualizuje automatycznie. Masz możliwość importowania plików DWG i dodawania kształtów do importowanych projektów AutoCAD oraz upraszczania lub ulepszania zaawansowanych wizualizacji w locie.

 

Microsoft Viso 2021 Professional oferuje zaawansowane narzędzia, jeszcze lepiej dopasowane do Twoich wymagań funkcje, nowe szablony i wzorce oraz innowacyjne sposoby na uchwycenie Twoich koncepcji. Uprość i przekaż złożone informacje za pomocą diagramów połączonych z danymi, które tworzysz za pomocą kilku kliknięć. Microsoft Visio 2021 Professional sprawia, że ​​tworzenie diagramów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Przechwyć schemat blokowy, który stworzyłeś na tablicy, mapuj sieć IT, buduj schemat organizacyjny, rozplanuj proces biznesowy lub rysuj plany pięter – Visio pomaga pracować tak, aby Twój zespół osiągał najlepsze wyniki.

Dodatkowe korzyści z przejścia na Microsoft Visio 2021 Professional

Jeszcze bardziej elastyczne możliwości edycyjne

Zmieniaj kształty w istniejących diagramach bez utraty układu i połączeń kształtów, co ułatwia dostosowanie wyglądu diagramu bez utraty już wykonanej pracy.

Obsługa wiele źródeł danych

Microsoft Visio 2021 Professional obsługuje skoroszyty Microsoft Excel, bazy danych Microsoft Access, listy Microsoft SharePoint Foundation, bazy danych Microsoft SQL Server, katalogi Microsoft Exchange Server, informacje Azure Active Directory i inne źródła danych OLEDB lub ODBC.

Wskaźniki obecności w czasie rzeczywistym

Zobacz, gdzie współautorzy pracują w kanwie dzięki prostemu wskaźnikowi obecności plików zapisanych w chmurze.

Diagramy oparte na danych

Automatycznie generuj schematy organizacyjne ze źródeł danych, takich jak Excel, Exchange lub Azure Active Directory.

Prawdziwie zespołowa praca

Zobacz, kto pracuje nad którą częścią diagramu, otrzymuj powiadomienia o zmianach i wybierz, kiedy scalić te zmiany z plikiem głównym.

Wsparcie formatu AutoCAD

Możliwość importowania plików DWG, w tym obsługa rozszerzonego formatu plików.

Wymagania systemowe

 Wolne miejsce na dysku twardym – 4 GB

 Procesor – 1,6 GHz 2 rdzenie

 Pamięć operacyjna – 2 GB (32 bit) lub 4 GB (64 bit)

 System operacyjny – Windows 10 i nowsze lub Microsoft Windows Server 2019 i nowsze

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
System operacyjny
Windows
Pobieranie oprogramowania
Plik image
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna

Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl