Kup teraz Microsoft Windows 10 Home - tanie, legalne...
  Kup teraz Microsoft Windows 10 Home - tanie, legalne...

  Microsoft Windows 10 Home

  Windows 10 jest idealnym partnerem do załatwiania spraw. Skorzystasz z szybszego uruchamiania systemu, znanego, ale ulepszonego menu Start i nowych sposobów na szybsze wykonywanie zadań - nawet w przypadku wielu urządzeń.

  199,90 zł
  Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w 3 krokach

  1.svg2.svg3.svg

  Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Po zakupie, otrzymanym kluczem można aktywować zainstalowaną już wersję Windows 10 Home lub dokonać czystej, nowej instalacji, na komputerze bez systemu operacyjnego (wymagany jest pendrive lub inny nośnik, np. DVD o pojemności 8 GB).

  Jeśli posiadasz starszy system, czyli Windows 7 lub Windows 8 i chcesz go uaktualnić do Windows 10, zazwyczaj jest to możliwe, aczkolwiek starsze systemy nie są już wspierane przez Microsoft - z tego powodu może być wymagana czysta instalacja, włącznie z formatowaniem dysku - przejście ze starszego systemu na Windows 10 z zachowaniem plików może być niemożliwe.

  Klucz będzie działał tylko z wersją Home. Nie zadziała on jeśli zainstalowana jest już wersja Windows 10 Pro. W takim przypadku konieczna będzie czysta instalacja.

  Windows 10 Home

  System operacyjny Microsoft Windows 10 Home został zaprojektowany dla użytkowników domowych, którzy wykorzystują komputer do takich zadań, jak przeglądanie stron internetowych, oglądanie filmów czy granie w gry wideo. W Windows 10 Home skorzystasz z szybszego uruchamiania systemu, znanego, ale ulepszonego menu Start, który ułatwia szybsze załatwianie spraw.

  Co zyskujesz kupując Windows 10 Home

  Zakupiony produkt można użyć do:

  • aktywacji kluczem już zainstalowanego systemu Windows 10 Home
  • do przejścia z Windows 7 lub na Windows 10

  Pakiet Microsoft Windows 10 Home zawiera instrukcję, jak krok po kroku zainstalować system. Możesz z niego korzystać natychmiast po instalacji bez żadnych ograniczeń.

  Decydując się na zakup Windows 10 home, otrzymasz niezwykle szybki i czuły system operacyjny. U Dzięki temu łatwiej niż kiedykolwiek zrealizujesz swoje wszystkie zadania. Windows 10 Home to udoskonalona wersja wcześniejszych systemów Windows, które już znasz. System operacyjny Microsoft Windows 10 Home pozwala na dostosowanie Menu Start do własnych potrzeb. Ruchome widgety ułatwiają dostęp do najważniejszych dla Ciebie danych i informacji, bez konieczności uruchamiania aplikacji.

  Zastosowanie w Windows 10 technologii InstantGo1 pozwoli ci wyjątkowo sprawnie uruchamiać i przywracać system, co pozytywnie odczujesz w płynności Twojej pracy na komputerze. System operacyjny Windows Home 10 zadbał także o wysoki poziom bezpieczeństwa danych, oddając użytkownikowi wiele wbudowanych zabezpieczeń gwarantujących ochronę komputera przez złośliwym oprogramowaniem.

  Jedną z wielu zalet jest wielozadaniowość Microsoft Windows 10 Home. Cena, którą musisz zapłacić za tak wysoką jakość, jest bardzo niska. System operacyjny ma bowiem możliwość szybkiego przerzucania wielu elementów na ekranie. Jeżeli natomiast będziesz mieć za mało miejsca, możesz w prosty sposób tworzyć wirtualne pulpity. Dzięki temu zwiększysz swoją przestrzeń do pracy i wybierzesz, z którymi elementami chcesz w danej chwili pracować.

  Co jeszcze zyskujesz, kupując Microsoft Windows 10 Home? Z pewnością pozytywnie zaskoczy Cię zupełnie nowa przeglądarka Microsoft Edge. Jest zaprojektowana w sposób, który ułatwi Ci poruszanie się w wirtualnej przestrzeni Internetu. Prosty, ujednolicony interfejs, bez zbędnych elementów rozpraszających Twoja uwagę, pozwoli Ci skupić się na naprawdę najważniejszych informacjach. W sprawnym serfowaniu po Internecie pomoże Ci także zmieniony pasek adresu.

  Systemy operacyjne od Windows dbają o komfort użytkowania, bez względu na sprzęt, jaki posiadają ich użytkownicy. Tak też jest w przypadku Home 10. Program Microsoft Windows 10 zadbał o płynne skalowanie aplikacji, bez względu na wielkość ekranu Twojego urządzenia. Dodatkowo funkcje ekranowe umożliwiają płynną nawigację.

  Lubisz indywidualne podejście? Windows 10 Home PL zaskoczy Cię dzięki funkcji Windows Hello. Po włączeniu komputera urządzenie pozdrowi Cię Twoim imieniem. To nie wszystko. Po rozpoznaniu użytkownika systemy z serii Windows 10 Home mogą także przeprowadzić Cię przez logowanie bez konieczności wpisywania hasła.

  Jeżeli jesteś miłośnikiem gier komputerowych, to kupując Microsoft Windows 10 Home PL, możesz korzystać z najlepszych funkcji konsoli Xbox One na Twoim komputerze PC, laptopie lub tablecie. Dodatkowo funkcja Game DVR pozwoli Ci zapisywać wypracowane ruchy i dzielić się nimi z innymi graczami, bez wychodzenia z gry.

  Porównanie funkcji systemu Windows 10 Home i Windows 10 Professional

  Windows 10 Home będzie idealnym rozwiązaniem dla użytkowników domowych, natomiast Windows 10 Professional jest szczególnie polecany klientom biznesowym i klientom indywidualnym z większymi potrzebami, zwłaszcza w kwestii bezpieczeństwa danych.

  Oba systemy operacyjne mają wiele podobnych funkcji. Należą do nich, m.in. funkcje mające zabezpieczyć system. Windows Hello pozwala na logowanie się bez hasła przy użyciu kodu PIN, kamery lub czytnika linii papilarnych, co dodatkowo zmniejsza prawdopodobieństwo włamania się do Twojego komputera. W obu systemach dostępne jest także szyfrowanie, które stanowi barierę dla niechcianych użytkowników. Na uwagę zasługuje także zapora i ochrona sieci wirusami i złośliwym oprogramowaniem.

  Pozostając przy kwestiach bezpieczeństwa, oba systemy Windows mają zintegrowany program antywirusowy Windows Defender, którego działanie jest oparte na sztucznej inteligencji. Zarówno Windows Home, jak i Windows Professional zostały wyposażone w funkcje kontroli rodzicielskiej, bezpiecznego rozruchu oraz oszczędzania baterii. Nowa przeglądarka Microsoft Edge posiada takie same funkcje w obu edycjach systemu Windows 10.

  Inny ciekawym rozwiązaniem dostępnym na obu systemach jest Windows Ink, który pozwoli Ci na tworzenie odręcznych notatek lub rysowanie przy użyciu pióra cyfrowego. Bardzo funkcjonalna jest także możliwość uzyskania dostępu z pulpitu komputera do plików znajdujących się na urządzeniach mobilnych, np. telefonach i tabletach. Korzystając z aplikacji Twój telefon, będziesz mieć możliwość, m.in. wysyłania wiadomości tekstowych za pomocą komputera.

  Porównaj system Windows 10 w wersji Home i Pro: LINK

  Jak zainstalować system Windows 1o Home?

  Podczas instalacji mamy możliwość wyboru zainstalowania wersji 32 oraz 64 Bit. Przed rozpoczęciem instalacji Windows 10 Home powinieneś mieć dostęp do innego komputera z dostępem do Internetu oraz posiadać pendrive USB lub płytę DVR.

  Instalację systemu rozpocznij od pobrania instalatora Windows 10 Home, następnie uruchom komputer z USB lub DVD i rozpocznij instalowanie systemu. W trakcie instalacji systemu Windows 10 otworzy się okno komunikatu z prośbą o podanie klucza aktywującego produkt. Wprowadź klucz produktu, który otrzymasz w wiadomości e-mail zaraz po jego zakupie. Zatwierdź klucz poprzez naciśnięcie przycisku Dalej lub Enter na klawiaturze urządzenia. Klucz możesz aktywować także po zakończeniu instalacji systemu Windows 10 Home.

  Minimalne wymagania sprzętowe dla Windows 10 Home

  Do poprawnej instalacji Windows 1o Home konieczna będzie zgodność urządzenia z minimalnymi wymaganiami producenta.

  Procesor:  1 GHz

  Karta graficzna: obsługująca bibliotekę DirectX 9 albo nowsza (sterownik WDDM 1.0)

  Pamięć RAM:  2 GB

  Miejsce na dysku: 32 GB

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  Pobieranie oprogramowania
  Na oficjalnej stronie Microsoft
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna
  0885370922332

  Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl

  Najczęściej kupowane razem.

  Microsoft Office 2016 dla...

  Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Uczniów zawiera:WordExcelPowerpointOneNoteStała i pełna wersja oprogramowania. Klucz do aktywacji i plik do ściągania. Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.Działa z:Windows

  Cena 279,90 zł

  Microsoft Office 2016...

  Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2016 Professional Plus zawiera:WordExcelPowerpointOutlookPublisherAccessOneNoteStała i pełna wersja oprogramowania. Klucz do aktywacji i plik do ściągania. Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.Działa z:Windows

  Cena 289,99 zł

  Microsoft Office 2019 dla...

  Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów zawiera:WordExcelPowerpointOneNoteStała i pełna wersja oprogramowania. Klucz do aktywacji i plik do ściągania. Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.Działa z:Windows

  Cena 294,90 zł

  Microsoft Office 2021 Standard

  Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2021 Standard zawiera:WordExcelPowerpointOutlookPublisherOneNoteStała i pełna wersja oprogramowania. Klucz do aktywacji i plik do ściągania. Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.Działa z:Windows

  Cena 369,90 zł