Kup teraz Microsoft Windows Server 2019 Essentials - tanie, legalne...
  Kup teraz Microsoft Windows Server 2019 Essentials - tanie, legalne...

  Microsoft Windows Server 2019 Essentials 2CPU

  Windows Server 2019 Essentials to system przeznaczony dla organizacji z nie więcej niż 25 użytkownikami i 50 urządzeniami. Oprogramowanie ułatwi realizację każdej strategii rozwoju organizacji - to system operacyjny, który łączy lokalne środowiska informatyczne z usługami Azure, umożliwiając stosowanie scenariuszy hybrydowych i zapewniając maksymalny zwrot z istniejących inwestycji.

  990,00 zł
  Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w 3 krokach

  1.svg2.svg3.svg

  Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Microsoft Windows Server 2019 Essentials to oprogramowanie serwerowe uszyte na miarę potrzeb Twojej firmy. Najlepszy wybór dla przedsiębiorców – właścicieli małych firm, zatrudniających do 25 osób wykorzystujących w pracy do 50 urządzeń. Wprowadzenie tak wygodnego i efektywnego rozwiązania w tak atrakcyjnej cenie to okazja, której nie możesz przegapić.

  Dlaczego warto kupić Microsoft Essentials

  Microsoft Windows Server 2019 Essentials został zbudowany na podstawie doświadczeń z poprzednią wersją Microsoft Windows Server 2016. Dzięki temu dokładnie zostały rozpoznane i uwzględnione potrzeby użytkowników w zakresie dostępu do hybrydowych środowisk chmurowych, obsługi "Kubernetes" (dzięki czemu można do nich podłączyć kontenery Windows Server) czy używania oprogramowania Microsoft Windows Server jako serwera głównego.

  Windows Server 2019 Essentials – kluczowe funkcje

  Oto skrótowe przedstawienie najważniejszych funkcji Windows Server 2019 Essentials:

  • Obsługa funkcji hybrydowych platformy Azure przez Windows Server
  • Wielowarstwowe zabezpieczenia przy użyciu kontenerów i mikrousług
  • Możliwość wprowadzania innowacji w szybszym tempie
  • Server ma strukturę hiperkonwergentną

  Co nowego przynosi Microsoft Windows Server 2019 Essentials

  Wraz z nową wersją Windows Server pojawiło się kilka nowych funkcji:

  • Wsparcie dla najnowszego sprzętu
  • Obsługa Kubernetes
  • Możliwość budowania struktur hiperkonwergentnych

  Czym różni się Microsoft Windows Server 2019 Essentials od wersji 2016

  Jedną z najważniejszych różnic między Windows Server 2019 Essentials a jego wersją 2016 jest usunięcie funkcji Experience Role. Oznacza to, że zarządzanie i konfiguracja musi teraz być dokonywana ręcznie. Nowy Windows Server nie obsługuje też funkcji zdalnego dostępu do sieci i kopii zapasowej klienta.

  Jakie są wymagania systemu Windows Server 2019

  Aby zainstalować system Microsoft Windows Server, warto upewnić się, że spełnia on wymagania, które pozwolą oprogramowaniu na wydajną i wygodną pracę. W tym celu Windows Server potrzebuje:

  • Procesor 64-bitowy 1,4 GHz (zalecane 3,1 GHz)
  • Pamięć operacyjna 2 GB (zalecane 16 GB)
  • Miejsce na dysku 160 GB
  • Komputery klienckie z systemami Windows 7/8/8.1/10/11 lub MaOS X 10.5 do 10.8

  Kiedy warto kupić Windows Server 2019 Standard

  Jeśli w swojej firmie zatrudniasz kilkadziesiąt osób lub osiągniesz taką liczbę zatrudnionych w nieodległej przyszłości, warto zastanowić się nad rozwiązaniem, które nie ogranicza liczby użytkowników i obsługiwanych urządzeń, jakim jest Windows Server w wersji Standard.

  Co daje integracja z usługami Azure Site Recovery?

  Usługa Azure Site Recovery to system zabezpieczenia przed utratą danych, który daje wiele możliwości i korzyści. Ta funkcja umożliwia utrzymanie ciągłości biznesowej w przypadku awarii sprzętu lub innej awarii, gdy maszyna wirtualna (VM) lub jej host ulegnie awarii. Ta funkcja umożliwia replikowanie maszyn wirtualnych w trybie czasu rzeczywistego do repozytorium kopii zapasowych na platformie Azure. W przypadku katastrofy można przełączyć się na replikę awaryjną i wznowić operacje o znaczeniu krytycznym dla firmy. Najczęściej wymieniane korzyści to:

  • Uproszczone odzyskiwanie lokalizacji, umożliwiające replikację, przełączanie awaryjne i powrót po awarii w konsoli Azure
  • Replikacja między regionami Azure
  • Obsługa wielu platform — obejmuje maszyny wirtualne platformy Azure, Hyper-V, VMware i obciążenia fizyczne
  • Niezwykle agresywna replikacja — dzięki ASR możesz replikować nawet co 30 sekund dla Hyper-V i w sposób ciągły dla maszyn wirtualnych Azure i VMware
  • Planowane przełączanie awaryjne, dostosowane plany odzyskiwania i integracja sieciowa z platformą Azure sprawiają, że odzyskiwanie oferowane przez ASR jest niezwykle płynne i elastyczne.

  Podsumowanie Możliwości Microsoft Windows Server 2019 Essentials

  Microsoft Windows Server 2019 Essentials to edycja przeznaczona dla małych firm z maksymalnie 25 użytkownikami i 50 urządzeniami. Jest to system, który ma wystarczająco dużo funkcji, aby zaspokoić potrzeby małej infrastruktury. Podobnie jak jego poprzednik, Windows Server 2016 Essentials, wersja 2019 umożliwia integrację z usługami Azure Site Recovery.

  Edycja Essentials 2019 umożliwia integrację z siecią wirtualną platformy Azure. Choć przeniesienie zasobów organizacji do chmury może być skomplikowaną kwestią, właściwym sposobem jest zapewnienie wystarczającej ilości czasu na ten proces i wykonanie go krok po kroku. Z kolei system Windows Server 2019 Essentials sprawia, że ​​zasoby i procesy działające na platformie Azure wyglądają tak, jakby znajdowały się w sieci lokalnej. Dzięki temu organizacje mogą bezproblemowo przenieść swoje zasoby do chmury.

  Co zrobić, gdy masz więcej stanowisk

  Dla przedsiębiorców, którzy w swoich firmach zatrudniają więcej osób lub chcą zainstalować więcej stanowisk, przewidziane są wersje Microsoft Windows Server 2019 Standard i Windows Server Datacenter. Windows Server Datacenter można uznać za najbardziej wszechstronną edycję z całej rodziny serwerowych systemów operacyjnych Microsoft. W porównaniu z edycją Standard zapewnia najszerszy wybór narzędzi i funkcji z najmniejszą liczbą ograniczeń na licencję.

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  Pobieranie oprogramowania
  Plik image
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna

  Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl