Microsoft Windows 11 Professional

Microsoft Windows 11 Professional

Windows 11 to najnowszy system od Microsoft. Zupełnie nowe menu Start, Nowy wygląd okien z ulepszonym system ich rozmieszczenia, nowy sklep Microsoftu, Widgety w Windows 11, Nowe kompozycje systemu, Nowy system przełączania się między pulpitami oraz Okna aplikacji z Androida to zmiany, na które czekało wiele osób. Kup Teraz!

269,90 zł
Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

Proste zamówienie w 3 krokach

1.svg 2.svg 3.svg

Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

Blisko
 

System Windows 11 Professional to następca znanego wszystkim użytkownikom systemu Windows 10. Microsoft Windows Professional to kompletny i naprawdę dopracowany produkt, skierowany do klientów domowych, jak i biznesowych, dzięki któremu Twoje codzienne zadania biznesowe staną się prostsze.

Przed zakupem sprawdź czy Twój komputer spełnia wymagania sprzętowe dla Windows 11:

1. Wejdź na stronę: https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-11

2. Na samym dole strony kliknij: 'Pobierz aplikację sprawdzanie kondycji komputera'

✔ Aktywuj już zainstalowany system lub zainstaluj i aktywuj na PC bez systemu.

✔ Zawiera instrukcje krok po kroku ze zrzutami ekranu w formacie PDF do pobrania.

✔ Z systemu Windows 11 Pro można korzystać natychmiast i bez ograniczeń.

✔ Nasz dział obsługi klienta pomoże Ci w każdej chwili, jeśli masz jakiekolwiek problemy z instalacją.

Zakupiony produkt można użyc do:

- aktywacji już zainstalowanego systemu Windows 11 Professional

- do przejścia z Windows 10 na Windows 11

- do wykonania czystej instalacji na PC, który jest bez systemu (wymagany jest pendrive lub inny nośnik, np. DVD o pojemności 8 GB)

Co zyskujesz kupując Windows 11 Professional

Cecha

Windows 11 Home

Windows 11 Pro

Konfigurowanie przy pomocą konta lokalnego

Nie

Tak

Dołączanie do usługi Active Directory/Azure AD

Nie

Tak

Funkcja Hyper-V

Nie

Tak

Piaskownica systemu Windows

Nie

Tak

Pulpit zdalny firmy Microsoft

Tylko klient

Tak

Windows Hello

Tak

Tak

Szyfrowanie urządzeń

Tak

Tak

Zapora sieciowa i ochrona sieci

Tak

Tak

Ochrona Internetu

Tak

Tak

Kontrola/ochrona rodzicielska

Tak

Tak

Bezpieczny rozruch

Tak

Tak

Program antywirusowy Windows Defender

Tak

Tak

Szyfrowanie urządzeń z funkcją BitLocker

Nie

Tak

Ochrona informacji w systemie Windows

Nie

Tak

Zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM)

Nie

Tak

Zasady grupy

Nie

Tak

Mobilny dostęp do wersji Enterprise State z platformą Azure

Nie

Tak

Przypisany dostęp

Nie

Tak

Dynamiczne środowisko udostępniania

Nie

Tak

Windows Update dla firm

Nie

Tak

Tryb kiosku

Nie

Tak

Maksymalna ilość pamięci RAM

128 GB

2 TB

Maksymalna ilość procesorów

1

2

Maksymalna ilość rdzeni procesora

64

128

Firma Microsoft zaskoczyła swoich użytkowników, wypuszczając kolejną edycję systemu. I zdecydowanie warto rozpocząć proces aktualizacji swojego komputera do nowszej wersji systemu Windows 11, ponieważ producent przygotował wiele pożytecznych funkcji, przy okazji rezygnując z rozwiązań, które we wcześniejszych wersjach nie przypadły do gustu użytkownikom. Dzięki temu praca na systemie Windows 11 Pro będzie dla Ciebie prawdziwą przyjemnością.

Z nowych rozwiązań mogą korzystać, przy wykorzystaniu nowego Microsoft Store, edukacja, przedsiębiorstwo, deweloperzy. Firma Microsoft postawiła przede wszystkim na zwiększenie bezpieczeństwa obsługi poszczególnych aplikacji oraz prewencję przed utraty danych.

Na szczególne uznanie zasługuje nowoczesny design systemu. Nowa grafika ikon oraz stylowe motywy uprzyjemniają pracę w systemie Windows 11. Dodatkowo zaskoczyć Cię może odświeżenie wyglądu niektórych aplikacji. Zmienił się wygląd kalkulatora, MS Paint oraz Microsof Store.

Zalety systemu Windows 11 to także funkcje ułatwiające pracę, jak np. możliwość tworzenia wirtualnych pulpitów lub zintegrowanie systemu z programem Microsoft Teams, który ułatwia zarządzanie projektami i kontaktem ze współpracownikami.

Po więcej szczegółów, dotyczących zwiększania produktywności pracy, producent zaprasza na stronę. Co nowego Microsoft jeszcze przygotował wraz z systemem Windows 11 Pro? Dużym zaskoczeniem może być też Menu Start, które z jednej strony wydaje się bardziej uporządkowane, a z drugiej posiada elementy sztucznej inteligencji. Wchodząc w zakładkę Proponowane, możesz spodziewać się, że system zaproponuje Ci treści, które mogą Cię zainteresować.

Porównanie funkcji systemu Windows 11 Home i Windows 11 Professional

Zarówno Windows 11 Home, jak i wersja Pro posiadają szereg takich samych funkcji. Należą do nich, np. możliwość obsługi urządzenia piórem, głosem lub dotykiem, przełączanie pulpitów, widgety oraz wysoka jakość grafiki. Oba systemy posiadają także układy przyciągania, czyli rozmieszczanie okien na siatkach oraz szybką i bezpieczną przeglądarkę.

System w wersji Windows 11 Professional ma także szereg funkcji, których wersja dla użytkowników indywidualnych nie posiada. Głównie chodzi o zabezpieczenia systemu. Windows w wersji Pro wprowadził szyfrowanie urządzenia, dzięki czemu dostęp do danego urządzenia i danych będą mogły być przydzielone tylko wybranym osobom.

Windows 11 Professional posiada również Windows Information Protection (WIP). Jest to system zabezpieczeń, który ułatwi ochronę firmowych danych przed wyciekiem podczas pracy na urządzeniach firmowych i prywatnych, których pracownicy używają do wykonywania swoich zadań. Windows 11 Professional to także szyfrowanie klasy korporacyjnej oraz możliwość zarządzania w chmurze, co daje nieograniczone możliwości pracy zdalnej.

Windows 11 a Windows 10 - co się zmieniło?

Nowy Windows różni się od Windows 10 nowymi funkcjami, stylem i wyglądem. Aby zwiększyć estetykę systemu operacyjnego Windows 11, wprowadzono automatyczny tryb HDR, który odwzorowuje szerszą gamę, bardzo wyrazistych kolorów. Nowością jest też chat MSC Teams oraz możliwość zmiany pulpitów. W Windows 11 wyposażono także w Direct Storage, który rozwiązuje problem wolnego ładowania się grafiki gier komputerowych. System Windows zaopatrzył także swoich użytkowników w nowe emoji oraz widgety, które pomogą ci odszukać ważne dla ciebie informacje i pliki. Kolejną nowością, którą znajdziemy w nowej wersji systemu Windows, jest możliwość bezproblemowego podłączania monitora do stacji dokującej od momentu, w którym proces został przerwany.

Jak zainstalować system Windows 11?

System Windows 11 jest już dostępny w naszym sklepie. Przed instalacją musisz sprawdzić, czy Twój komputer spełnia minimalne wymagania systemowe. Na komputerze, który nie spełnia minimalnych wymagań systemowych, nie ma możliwości poprawnej instalacji systemu Windows 11. Dla Twojej wygody zebraliśmy podstawowe informacje dotyczące wymagań systemowych oraz sposobów instalacji. W celu sprawdzenia zgodności komputera z systemem możesz także wejść na stronę: https://www.microsoft.com/pl-pl/windows/windows-11#pchealthcheck

Instalacja systemu Windows 11 jest możliwa na 3 sposoby.

Poprzez asystenta instalacji systemu Windows 11 - pozwala na uaktualnienie komputera z systemem Windows do systemu Windows 11

Utworzenie nośnika instalacyjnego systemu Windows — w tej opcji upewnij się, że posiadasz licencję na instalację, która jest przedmiotem sprzedaży na tej stronie. Aby zainstalować system Windows 11, należy pobrać narzędzie do tworzenia nośników i utworzyć rozruchowy dysk USB lub DVD.

Przez pobranie obrazu dysku (ISO) systemu Windows 11 - ta opcja umożliwia utworzenie rozruchowego nośnika instalacyjnego (dysk flash USB, dysk DVD) lub maszyny wirtualnej (plik .ISO) na potrzeby instalacji systemu Windows 11.

Szczegółowe informacje dotyczące instalacji znajdziesz na tej stronie producenta: https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows11

Minimalne wymagania sprzętowe dla Windows 11 Professional

Do poprawnej instalacji Windows 11 konieczna będzie zgodność urządzenia z minimami określonymi przez producenta.

  • Procesor: 1 GHz z min. 2 rdzeniami, procesor 64-bitowy lub zgodny ze standardem SoC (System on a Chip).
  • Pamięć: 4 GB RAM Miejsce na dysku: 64 GB lub więcej
  • Karta graficzna: DirectX 12 ze sterownikiem WDDM 2.0. TPM: w wersji 2.0.
  • Połączenie z Internetem: Do konfiguracji systemu Windows 11 Home konieczne jest posiadanie konta Microsoft oraz połączenie z Internetem.
Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
Pobieranie oprogramowania
Na oficjalnej stronie Microsoft
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna

Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl

Najczęściej kupowane razem. Kup teraz z rabatem 10% (automatycznie dodany w koszyku).

Microsoft Office 2019...

Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2019 Professional Plus zawiera: Word Excel Powerpoint Outlook Publisher Access OneNote Stała i pełna wersja oprogramowania. Klucz do aktywacji i plik do ściągania. Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu. Działa z:Windows

Cena 379,90 zł

Microsoft Office 2019 Standard

Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2019 Standard zawiera: Word Excel Powerpoint Outlook Publisher OneNote Stała i pełna wersja oprogramowania. Klucz do aktywacji i plik do ściągania. Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu. Działa z:Windows

Cena 389,90 zł
Cena 2 990,00 zł

Microsoft Windows Server...

Microsoft Windows Server 2022 50 Device CAL

Cena 1 499,00 zł