Kup teraz Microsoft Windows 11 Home - tanie, legalne...
  Kup teraz Microsoft Windows 11 Home - tanie, legalne...

  Microsoft Windows 11 Home

  Windows 11 to najnowszy system od Microsoft. Zupełnie nowe menu Start, Nowy wygląd okien z ulepszonym system ich rozmieszczenia, nowy sklep Microsoftu, Widgety w Windows 11, Nowe kompozycje systemu, Nowy system przełączania się między pulpitami oraz Okna aplikacji z Androida to zmiany, na które czekało wiele osób. Kup Teraz!

  239,90 zł
  Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w 3 krokach

  1.svg2.svg3.svg

  Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Ładniejszy, potężniejszy i znacznie bezpieczniejszy a przy tym tak dobrze znany, jakby był z Tobą od lat. Już teraz możesz kupić najnowszy system operacyjny Microsoft Windows 11 Home. Użytkownicy Windowsów dostali system bardziej intuicyjny i łatwiejszy w obsłudze, który oferuje znacznie więcej możliwości i mnóstwo nowych funkcji, którymi przegania rozwiązania Apple i Google.

  Wymagania systemu Microsoft Windows 11 Home

  System Microsoft Windows 11 Home nie wymaga do poprawnej pracy potężnego sprzętu, ważne, aby był nowoczesny. Wystarczy:

  • Procesor 1 GHz (64-bitowy)
  • 4 GB pamięci RAM
  • 64 GB wolnego miejsca na dysku.
  • Układy zabezpieczające TPM i funkcja bezpiecznego rozruchu.
  • Przed zakupem i instalacją systemu warto sprawdzić zgodność sprzętu komputerowego, szczególnie z tym ostatnim wymogiem.

  Nowy wygląd Microsoft Windows 11 Home

  Nowy Microsoft Windows 11 Home wygląda znajomo, gdyż większa część interfejsu została przeprojektowana, a nie powstała na nowo. Zyskało okienkowanie i wielozadaniowość. Wiele elementów nowego layoutu wnosi pożądaną gładkość i spójność interfejsu nowego systemu Windows 11 Home.

  Pasek zadań, menu Start i eksplorator plików w Windows 11 Home

  Przycisk Start systemu Microsoft Windows 11 Home został przesunięty do środka. Gruntownie zmieniony został też cały pasek zadań i menu startowe. Przypięte przyciski aplikacji (są większe niż ikony, ale mniejsze niż kafelki systemu Windows 10) znajdują się u góry panelu. Najnowsze i często używane aplikacje i dokumenty znajdują się w sekcji poniżej.

   

  Eksplorator plików jest elementem nowego wyglądu systemu Windows 11 Home: wstążka u góry jest znacznie mniej zajęta i rozpraszająca niż wcześniej a menu kontekstowe prawego przycisku myszy stają się krótsze, inteligentniejsze i wyraźniejsze, pokazując tylko najczęściej potrzebne opcje.

  Powiadomienia i szybkie ustawienia

  Firma Microsoft podzieliła Centrum akcji systemu Windows 10 na dwa oddzielne panele i elementy docelowe. Użytkownicy dotyku mogą przesuwać palcem od prawej strony, aby wyświetlić panel powiadomień.

  Panel Szybkie ustawienia otwiera się po kliknięciu lub dotknięciu ikony Wi-Fi, głośnika lub baterii. Domyślnie wyświetla przyciski Wi-Fi, Bluetooth, trybu samolotowego, oszczędzania baterii, wspomagania ostrości i ułatwień dostępu, a także suwaki głośności dźwięku i jasności ekranu. Ikona ołówka pozwala dostosować wyświetlane przyciski. Nowością jest możliwość ustawienia różnych teł pulpitu (tzw. tapet) dla każdego pulpitu.

  Teams na stałe w Microsoft Windows 11 Home

  Aplikacja do czatu i wideokonferencji Microsoft Teams jest domyślnie widoczna na środku paska zadań. Teraz wystarczy kliknąć ikonę czatu, aby rozpocząć spotkanie. Środowisko powitalne poprosi Cię o przyznanie aplikacji dostępu do Twojego konta Microsoft i jego kontaktów. Gdy później dotkniesz ikony po wstępnej konfiguracji, zobaczysz listę wszystkich swoich kontaktów. Kliknij jeden, aby rozpocząć czat.

  Nowy sklep z aplikacjami z obsługą Androida!

  Aplikacja Microsoft Store (sklep z aplikacjami dla systemu Microsoft Windows 11 Home) została odświeżona. Oprócz aplikacji Sklep oferuje filmy i programy telewizyjne oraz gry. Teraz Windows 11 ma możliwość uruchamiania aplikacji na Androida, (trzeba je zainstalować przez Amazon Appstore działającego w Microsoft Store Windows lub jako sideloaded APK). Programiści nie muszą już kodować z dołączonym typem aplikacji platformy UWP. Progresywne aplikacje internetowe, które w rzeczywistości są witrynami z dodatkowym kodem, który nadaje cechy podobne do aplikacji, również trafią do sklepu.

  Gry i nowe technologie

  Aplikacja Xbox wbudowana w system Windows 11 oferuje dostęp do kolekcji gier wideo Xbox Game Pass. Obejmuje to tytuły takie jak Halo Infinite, Twelve Minutes i Age of Empires IV. Aplikacja umożliwia również Xbox Cloud Gaming, platformę gier strumieniowych firmy Microsoft. Zasadniczo stawia komputery PC na równi z Xboxami, ale użytkownicy kontrolują, ile mocy sprzętowej chcą wykorzystać w swoich grach. Microsoft Windows 11 Home rozszerza przestrzeń kolorów, aby zapewnić doskonałą klarowność nawet w grach, które nie obsługują HDR. Nowe technologie przyspieszają ładowanie gier, omijając procesor i umożliwiając bezpośrednie ładowanie pamięci graficznej.

  Czas na nowy Microsoft Windows 11 Home

  Odkrywaj samodzielnie nowe funkcje i ulepszenia wprowadzone w nowej wersji najpopularniejszego systemu operacyjnego. Kup teraz i pracuj, ucz się i baw wygodniej i lepiej dzięki nowemu Microsoft Windows 11 Home.

  Cecha

  Windows 11 Home

  Windows 11 Pro

  Konfigurowanie przy pomocą konta lokalnego

  Nie

  Tak

  Dołączanie do usługi Active Directory/Azure AD

  Nie

  Tak

  Funkcja Hyper-V

  Nie

  Tak

  Piaskownica systemu Windows

  Nie

  Tak

  Pulpit zdalny firmy Microsoft

  Tylko klient

  Tak

  Windows Hello

  Tak

  Tak

  Szyfrowanie urządzeń

  Tak

  Tak

  Zapora sieciowa i ochrona sieci

  Tak

  Tak

  Ochrona Internetu

  Tak

  Tak

  Kontrola/ochrona rodzicielska

  Tak

  Tak

  Bezpieczny rozruch

  Tak

  Tak

  Program antywirusowy Windows Defender

  Tak

  Tak

  Szyfrowanie urządzeń z funkcją BitLocker

  Nie

  Tak

  Ochrona informacji w systemie Windows

  Nie

  Tak

  Zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM)

  Nie

  Tak

  Zasady grupy

  Nie

  Tak

  Mobilny dostęp do wersji Enterprise State z platformą Azure

  Nie

  Tak

  Przypisany dostęp

  Nie

  Tak

  Dynamiczne środowisko udostępniania

  Nie

  Tak

  Windows Update dla firm

  Nie

  Tak

  Tryb kiosku

  Nie

  Tak

  Maksymalna ilość pamięci RAM

  128 GB

  2 TB

  Maksymalna ilość procesorów

  1

  2

  Maksymalna ilość rdzeni procesora

  64

  128

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  Pobieranie oprogramowania
  Na oficjalnej stronie Microsoft
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna
  0885370922332

  Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl

  Najczęściej kupowane razem.

  Microsoft Windows 10 Home

  Windows 10 jest idealnym partnerem do załatwiania spraw. Skorzystasz z szybszego uruchamiania systemu, znanego, ale ulepszonego menu Start i nowych sposobów na szybsze wykonywanie zadań - nawet w przypadku wielu urządzeń.

  Cena 199,90 zł

  Microsoft Office 2021 Standard

  Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2021 Standard zawiera:WordExcelPowerpointOutlookPublisherOneNoteStała i pełna wersja oprogramowania. Klucz do aktywacji i plik do ściągania. Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.Działa z:Windows

  Cena 369,90 zł