Microsoft Windows 11 Home

Microsoft Windows 11 Home

Windows 11 to najnowszy system od Microsoft. Zupełnie nowe menu Start, Nowy wygląd okien z ulepszonym system ich rozmieszczenia, nowy sklep Microsoftu, Widgety w Windows 11, Nowe kompozycje systemu, Nowy system przełączania się między pulpitami oraz Okna aplikacji z Androida to zmiany, na które czekało wiele osób. Kup Teraz!

239,90 zł
Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

Proste zamówienie w 3 krokach

1.svg 2.svg 3.svg

Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

 

Ładniejszy, potężniejszy i znacznie bezpieczniejszy a przy tym tak dobrze znany, jakby był z Tobą od lat. Już teraz możesz kupić najnowszy system operacyjny Microsoft Windows 11 Home. Użytkownicy Windowsów dostali system bardziej intuicyjny i łatwiejszy w obsłudze, który oferuje znacznie więcej możliwości i mnóstwo nowych funkcji, którymi przegania rozwiązania Apple i Google.

Wymagania systemu Microsoft Windows 11 Home

System Microsoft Windows 11 Home nie wymaga do poprawnej pracy potężnego sprzętu, ważne, aby był nowoczesny. Wystarczy:

  • Procesor 1 GHz (64-bitowy)
  • 4 GB pamięci RAM
  • 64 GB wolnego miejsca na dysku.
  • Układy zabezpieczające TPM i funkcja bezpiecznego rozruchu.
  • Przed zakupem i instalacją systemu warto sprawdzić zgodność sprzętu komputerowego, szczególnie z tym ostatnim wymogiem.

Nowy wygląd Microsoft Windows 11 Home

Nowy Microsoft Windows 11 Home wygląda znajomo, gdyż większa część interfejsu została przeprojektowana, a nie powstała na nowo. Zyskało okienkowanie i wielozadaniowość. Wiele elementów nowego layoutu wnosi pożądaną gładkość i spójność interfejsu nowego systemu Windows 11 Home.

Pasek zadań, menu Start i eksplorator plików w Windows 11 Home

Przycisk Start systemu Microsoft Windows 11 Home został przesunięty do środka. Gruntownie zmieniony został też cały pasek zadań i menu startowe. Przypięte przyciski aplikacji (są większe niż ikony, ale mniejsze niż kafelki systemu Windows 10) znajdują się u góry panelu. Najnowsze i często używane aplikacje i dokumenty znajdują się w sekcji poniżej.

 

Eksplorator plików jest elementem nowego wyglądu systemu Windows 11 Home: wstążka u góry jest znacznie mniej zajęta i rozpraszająca niż wcześniej a menu kontekstowe prawego przycisku myszy stają się krótsze, inteligentniejsze i wyraźniejsze, pokazując tylko najczęściej potrzebne opcje.

Powiadomienia i szybkie ustawienia

Firma Microsoft podzieliła Centrum akcji systemu Windows 10 na dwa oddzielne panele i elementy docelowe. Użytkownicy dotyku mogą przesuwać palcem od prawej strony, aby wyświetlić panel powiadomień.

Panel Szybkie ustawienia otwiera się po kliknięciu lub dotknięciu ikony Wi-Fi, głośnika lub baterii. Domyślnie wyświetla przyciski Wi-Fi, Bluetooth, trybu samolotowego, oszczędzania baterii, wspomagania ostrości i ułatwień dostępu, a także suwaki głośności dźwięku i jasności ekranu. Ikona ołówka pozwala dostosować wyświetlane przyciski. Nowością jest możliwość ustawienia różnych teł pulpitu (tzw. tapet) dla każdego pulpitu.

Teams na stałe w Microsoft Windows 11 Home

Aplikacja do czatu i wideokonferencji Microsoft Teams jest domyślnie widoczna na środku paska zadań. Teraz wystarczy kliknąć ikonę czatu, aby rozpocząć spotkanie. Środowisko powitalne poprosi Cię o przyznanie aplikacji dostępu do Twojego konta Microsoft i jego kontaktów. Gdy później dotkniesz ikony po wstępnej konfiguracji, zobaczysz listę wszystkich swoich kontaktów. Kliknij jeden, aby rozpocząć czat.

Nowy sklep z aplikacjami z obsługą Androida!

Aplikacja Microsoft Store (sklep z aplikacjami dla systemu Microsoft Windows 11 Home) została odświeżona. Oprócz aplikacji Sklep oferuje filmy i programy telewizyjne oraz gry. Teraz Windows 11 ma możliwość uruchamiania aplikacji na Androida, (trzeba je zainstalować przez Amazon Appstore działającego w Microsoft Store Windows lub jako sideloaded APK). Programiści nie muszą już kodować z dołączonym typem aplikacji platformy UWP. Progresywne aplikacje internetowe, które w rzeczywistości są witrynami z dodatkowym kodem, który nadaje cechy podobne do aplikacji, również trafią do sklepu.

Gry i nowe technologie

Aplikacja Xbox wbudowana w system Windows 11 oferuje dostęp do kolekcji gier wideo Xbox Game Pass. Obejmuje to tytuły takie jak Halo Infinite, Twelve Minutes i Age of Empires IV. Aplikacja umożliwia również Xbox Cloud Gaming, platformę gier strumieniowych firmy Microsoft. Zasadniczo stawia komputery PC na równi z Xboxami, ale użytkownicy kontrolują, ile mocy sprzętowej chcą wykorzystać w swoich grach. Microsoft Windows 11 Home rozszerza przestrzeń kolorów, aby zapewnić doskonałą klarowność nawet w grach, które nie obsługują HDR. Nowe technologie przyspieszają ładowanie gier, omijając procesor i umożliwiając bezpośrednie ładowanie pamięci graficznej.

Czas na nowy Microsoft Windows 11 Home

Odkrywaj samodzielnie nowe funkcje i ulepszenia wprowadzone w nowej wersji najpopularniejszego systemu operacyjnego. Kup teraz i pracuj, ucz się i baw wygodniej i lepiej dzięki nowemu Microsoft Windows 11 Home.

Cecha

Windows 11 Home

Windows 11 Pro

Konfigurowanie przy pomocą konta lokalnego

Nie

Tak

Dołączanie do usługi Active Directory/Azure AD

Nie

Tak

Funkcja Hyper-V

Nie

Tak

Piaskownica systemu Windows

Nie

Tak

Pulpit zdalny firmy Microsoft

Tylko klient

Tak

Windows Hello

Tak

Tak

Szyfrowanie urządzeń

Tak

Tak

Zapora sieciowa i ochrona sieci

Tak

Tak

Ochrona Internetu

Tak

Tak

Kontrola/ochrona rodzicielska

Tak

Tak

Bezpieczny rozruch

Tak

Tak

Program antywirusowy Windows Defender

Tak

Tak

Szyfrowanie urządzeń z funkcją BitLocker

Nie

Tak

Ochrona informacji w systemie Windows

Nie

Tak

Zarządzanie urządzeniami mobilnymi (MDM)

Nie

Tak

Zasady grupy

Nie

Tak

Mobilny dostęp do wersji Enterprise State z platformą Azure

Nie

Tak

Przypisany dostęp

Nie

Tak

Dynamiczne środowisko udostępniania

Nie

Tak

Windows Update dla firm

Nie

Tak

Tryb kiosku

Nie

Tak

Maksymalna ilość pamięci RAM

128 GB

2 TB

Maksymalna ilość procesorów

1

2

Maksymalna ilość rdzeni procesora

64

128

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
Pobieranie oprogramowania
Na oficjalnej stronie Microsoft
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna

Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl