Kup teraz Microsoft Windows 11 Enterprise - tanie, legalne...
  Kup teraz Microsoft Windows 11 Enterprise - tanie, legalne...

  Microsoft Windows 11 Enterprise

  Windows 11 to najnowszy system od Microsoft. Zupełnie nowe menu Start, Nowy wygląd okien z ulepszonym system ich rozmieszczenia, nowy sklep Microsoftu, Widgety w Windows 11, Nowe kompozycje systemu, Nowy system przełączania się między pulpitami oraz Okna aplikacji z Androida to zmiany, na które czekało wiele osób. Kup Teraz!

  649,00 zł
  Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w 3 krokach

  1.svg2.svg3.svg

  Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Współpraca online, praca hybrydowa z domu i biura, efektywna wielozadaniowość – to wymagania, jakie coraz częściej stawiane są przed systemami komputerowymi w przedsiębiorstwach. Aby im sprostać, Microsoft opracował nową wersję najpopularniejszego w historii systemu operacyjnego.

  Podstawowe cechy nowej wersji Microsoft Windows 11 Enterprise skierowanej dla przedsiębiorców to:

  • ulepszenia wydajności i bezpieczeństwa,
  • odświeżenie wyglądu i ułatwienie pracy nowych użytkowników,
  • zwiększona ochrona przed zagrożeniami z Internetu,
  • wprowadzenie Microsoft Teams (zamiast Skype) jako podstawowego systemu pracy wieloosobowej,
  • zastosowanie Microsoft Edge jako podstawowej przeglądarki internetowej.

  System nastawiony na prostotę i produktywność

  Ważną cechą nowej wersji systemu operacyjnego jest sposób, w jaki zaprojektowano wielozadaniowość, umożliwiając użytkownikom umieszczanie okien w różnych pozycjach i dalsze dostosowywanie sposobu pracy z wieloma aplikacjami lub dokumentami jednocześnie. Ta zmiana w funkcji wielozadaniowości jest bezpośrednio związana ze wzrostem produktywności, który znajduje odzwierciedlenie w integracji Microsoft Teams, teraz natywnie dostępnej do obsługi wiadomości i wideokonferencji, wyprzedzając Skype w tych funkcjach.

  Wydajniejsza i bezpieczniejsza praca dzięki Windows 11 Enterprise

  Uproszczona, a jednocześnie bardziej nowoczesna grafika pozwala skupić się na tym, co najważniejsze. Dzięki funkcji Snap Assist można automatycznie rozmieszczać zapisane układy okien, a spersonalizowane widżety pozwalają szybko uzyskać dostęp do takich informacji jak kalendarze, prognoza pogody, listy zadań, najnowsze wiadomości itp.


  Inteligentne wideokonferencje ułatwiają połączenia i umożliwiają szybkie dopasowanie wymaganych multimediów, łatwiejsze udostępnianie danych i ekranów w trakcie spotkań z jednoczesnym zachowaniem dostępu do paska zadań.

   

  Microsoft Windows 11 Enterprise wprowadza wiele nowych funkcji zabezpieczeń. Coraz większe zagrożenie atakami z Internetu likwidowane jest dzięki zastosowaniu skutecznych rozwiązań, takich jak funkcje TPM, sprzętowa ochrona integralności, zabezpieczenia „zero zaufania” i inne.

  Wirtualizacja i wsparcie pracy hybrydowej

  Jeszcze nigdy obsługa wirtualizacji nie była tak dobrze obsługiwana, jak w Microsoft Windows 11 Enterprise. Szczególnie zyskuje na tym praca hybrydowa, gdyż możliwy jest teraz dostęp do identycznego systemu operacyjnego z biura domowego oraz ulokowanej w biurze stacji roboczej działającej na maszynie wirtualnej. Dzięki wirtualizacji odpowiednie systemy zabezpieczające pracują w osłoniętym środowisku i nie zagrażają sieci firmowej.

  Łatwiej dostępna wielozadaniowość

  Najbardziej widoczną zmianą w systemie operacyjnym Microsoft Windows 11 Enterprise jest prostota. Wiadomo, że prostsze rozwiązania zapewniają większą wydajność i wyższą produktywność. Łatwiejsze udostępnianie ekranu w trakcie wideokonferencji i szablony pozwalające wybierać wzajemne ułożenie kilku jednocześnie otwartych programów to tylko przykłady wprowadzonych ułatwień, które sprawią, że codzienna praca z nowym systemem jest znacznie bardziej intuicyjna i wymaga mniejszego przygotowania.

  Nowe funkcje dla przedsiębiorców

  Microsoft Windows 11 Entreprise jest najbardziej wydajną i najbezpieczniejszą wersją systemu Windows. Wspiera pracę hybrydową i przenosi ją na wyższy poziom. Uproszczony i usprawniony interfejs użytkownika z łatwym do zorganizowania Snap Layout i Snap Groups zmniejsza wymagania stawiane pracownikom i pozwala im na dopasowanie stylu pracy do swoich możliwości. Dzięki usługom Microsoft Azure firmy mają większe możliwości łączenia sprzedaży dla klientów.

  Zachowanie zgodności aplikacji

  Wszystkie posiadane aplikacje zakupione dla systemu Windows 10 możesz w dalszym ciągu używać w systemie Windows 11. W przypadku aktualizacji system Microsoft Windows 11 Entreprise ma ten sam zestaw wymagań dotyczących sprawdzania zgodności aplikacji, co system Windows 10. Pozwala to płynnie przejść do nowej wersji bezpieczniejszego i bardziej wydajnego oprogramowania systemowego bez konieczności ponoszenia wydatków na zakup nowej wersji posiadanego oprogramowania

   

   

   

   

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  Pobieranie oprogramowania
  Na oficjalnej stronie Microsoft
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna
  0885370922332

  Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl