Kup teraz Microsoft Windows Server 2022 Essentials - tanie, legalne...
  Kup teraz Microsoft Windows Server 2022 Essentials - tanie, legalne...

  Microsoft Windows Server 2022 Essentials 2CPU

  Windows Server 2022 Essentials to system przeznaczony dla organizacji z nie więcej niż 25 użytkownikami i 50 urządzeniami. Oprogramowanie ułatwi realizację każdej strategii rozwoju organizacji - to system operacyjny, który łączy lokalne środowiska informatyczne z usługami Azure, umożliwiając stosowanie scenariuszy hybrydowych i zapewniając maksymalny zwrot z istniejących inwestycji.

  Obecnie brak na stanie
  1 990,00 zł
  Cena zawiera podatek VAT

  Proste zamówienie w 3 krokach

  1.svg2.svg3.svg

  Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Czy chcesz otrzymać powiadomienie, gdy produkt będzie ponownie dostępny?
   
  Wyślemy Ci wiadomość e-mail, gdy produkt będzie dostępny. Twój adres e-mail nie zostanie nikomu udostępniony.
  Blisko

   

  Nowy serwerowy system operacyjny Microsoft Windows Server 2022 już jest dostępny. Najnowsza oferowana wersja to najbezpieczniejszy, najbardziej godny zaufania i przyjazny dla nowoczesnej platformy Azure serwer, jaki został wypuszczony na rynek w ciągu ostatnich dwudziestu lat. To uzbrojenie użytkowników w narzędzie pozwalające zabezpieczyć firmową sieć przed stale rosnącymi zagrożeniami bezpieczeństwa i cyberatakami mającymi miejsce każdego dnia. 

  Nowy Microsoft Windows Server 2022 umożliwia integrację z chmurą hybrydową i aktualizowanie aplikacji dla dostosowania ich do ciągle rosnących wymagań informatycznych. 

  Wersja Essentials przeznaczona jest dla właścicieli mniejszych firm, w których pracuje do 25 użytkowników, posługując się w tym celu maksymalnie 50 urządzeniami dostępowymi.

  W naszym sklepie kupisz również Windows Server 2022 Standard 16 Core

  Zabezpiecz się przed cyberatakami dzięki Windows Server 2022

  Firma Microsoft bardzo poważnie traktuje bezpieczeństwo. Z każdą kolejną wersją systemów serwerowych wdrażane są nowe, coraz wydajniejsze i bardziej zaawansowane systemy ochrony danych użytkowników przed zagrożeniami. 

  Cztery nowe funkcje bezpieczeństwa, które posiada nowa wersja Windows Server i które nie były obecne w wersji 2019 to:

  • Secured-core server hardware – specjalny standard bezpieczeństwa ustalony przez Microsoft, zawierający mechanizmy bezpieczeństwa takie jak Secure Boot, System Guard Secure Launch czy Trusted Platform Module (TPM).
  • Sprzętowe „root-of-trust” działające przez platformę TPM 2.0, które są bezpiecznymi kryptograficznymi układami zapewniającymi bezpieczne, sprzętowe przechowywanie wrażliwych danych i kluczy kryptograficznych włącznie z danymi dotyczącymi integralności systemów.
  • Ochrona oprogramowania układowego w postaci serwerów secured-core, które wykorzystują technologię Dynamic Root of Trust Measurement (DRTM) do pomiaru i weryfikacji procesów rozruchowych i bezpośredniego dostępu do pamięci (DMA)
  • Zabezpieczenia oparte na wirtualizacji (VBS).

  To tylko kilka z wielu nowych funkcji zabezpieczeń i aktualizacji zawartych w Windows Server 2022.

  Pracuj wygodniej i łącz się szybciej z siecią

  Windows Server 2022 obsługuje zaktualizowaną i najnowszą wersję protokołu internetowego TLS (Transport Layer Security), który służy do tworzenia i utrzymywania bezpieczniejszego połączenia między dwoma węzłami sieci. 

  Komunikacja sieciowa również została uaktualniona, ze szczególnym uwzględnieniem dwóch głównych protokołów UDP (User Datagram Protocol) i TCP (Transmission Control Protocol).

  Dzięki tym unowocześnieniom Windows Server 2022 pomaga zmniejszyć utratę pakietów podczas uruchamiania połączenia i skraca czas retransmisji.

  Przechowuj swoje dane w chmurze

  Przechowywanie i zarządzanie danymi w chmurze jest coraz popularniejsze, ponieważ praca zdalna staje się zjawiskiem coraz bardziej powszechnym. Dlatego Windows Server 2022 zawiera wiele ulepszeń, których celem jest łatwiejsza obsługa chmur hybrydowych. Chmura jest regularnie aktualizowana, by pracowała coraz wydajniej i bardziej opłacalnie.

  Kontenery Windows prezentują się jeszcze lepiej

  Wraz z Windows Server 2022 Microsoft wprowadził znaczące ulepszenia dla kontenerów systemowych. Teraz obraz kontenera może być nawet o 40% mniejszy, dzięki czemu skraca się czas uruchamiania i rośnie wydajność.

  Trzymaj rękę na pulsie i reaguj na zachodzące zmiany

  Zmiany nie polegają tylko na wprowadzaniu nowych funkcji, ale również na pozbywaniu się tych, które okazały się mniej potrzebne a bardziej zasobożerne.

  Co zyskasz dzięki zmianie na Windows Server 2022

  Nowy Windows Server 2022 wprowadza wiele unowocześnień i aktualizacji znanych już rozwiązań. To duży krok w kierunku bezpieczeństwa i niezawodności. Dlatego decyzja o wdrożeniu nowej wersji oprogramowania firmowego może przynieść korzyści tylko tym, którzy zdecydują się to zrobić. 

  Windows Server 2022 jest szczególnie korzystny dla firm. Umożliwia im zarządzanie biznesem za pomocą bezpieczniejszej infrastruktury, integruje ich obecne środowisko wirtualne z modelami chmury hybrydowej i pozwala na zmianę przeznaczenia aplikacji, aby lepiej radziły sobie z rozwojem.

   

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  Pobieranie oprogramowania
  Plik image
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna

  Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl