Microsoft Visual Studio 2022 Professional
  Microsoft Visual Studio 2022 Professional

  Microsoft Visual Studio 2022 Professional

  W programie Visual Studio 2022 zawsze będziesz uzyskiwać najlepsze w klasie narzędzia i usługi dostępne dla każdego dewelopera, dowolnej aplikacji i dowolnej platformy. Niezależnie od tego, czy używasz programu Visual Studio po raz pierwszy, czy używasz go od lat, istnieje wiele do polubienie w najnowszej wersji!
  Stała i pełna wersja oprogramowania.
  Klucz do aktywacji i plik do ściągania.
  Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.
  Działa z:os_windows.pngWindows
  1 249,00 zł
  Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w 3 krokach

  1.svg2.svg3.svg

  Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Zamień świetne pomysły w niesamowite oprogramowanie. Visual Studio Professional 2022 to w pełni funkcjonalne środowisko programistyczne, które deweloperzy na całym świecie znają i kochają. Zwiększ swoją produktywność, pisz wysokiej jakości kod i na nowo wyobraź sobie współpracę dzięki zaawansowanemu pakietowi narzędzi i wbudowanym integracjom, aby sprostać najbardziej wymagającym przepływom pracy tworzenia aplikacji i dostarczać innowacyjne aplikacje.

  Przygotuj się na wdrożenie w chmurze

  Powstrzymaj małe problemy, zanim staną się dużymi problemami

  Zintegrowane debugowanie jest podstawową częścią każdego produktu Visual Studio. Możesz przeglądać kod i sprawdzać wartości przechowywane w zmiennych, ustawiać zegary dla zmiennych, aby zobaczyć, kiedy wartości się zmieniają, zbadać ścieżkę wykonania kodu i prawie wszystko inne, co trzeba sprawdzić.

  Natychmiastowe zmiany dzięki testom

  Analizuj ilość testowanego kodu i zobacz natychmiastowe wyniki w zestawie testów zoptymalizowanym pod kątem wydajności. Poznaj wpływ każdej wprowadzonej zmiany dzięki zaawansowanym funkcjom, które testują kod w trakcie pisania. Dzięki integracji WSL możesz testować zarówno w systemie Windows, jak i Linux, aby mieć pewność, że Twoja aplikacja będzie działać wszędzie.

  Wdrażanie Azure

  Jeszcze łatwiejsze wdrażanie w chmurze. Zapewniamy wszelkie szablony potrzebne do tworzenia typowych aplikacji i lokalnych emulatorów. Możesz nadal korzystać z Visual Studio do udostępniania zależności, takich jak bazy danych Azure SQL i konta Azure Storage. Szybko diagnozuj problemy za pomocą zdalnego debugera dostępnego w aplikacji.

  Zintegrowana kontrola wersji

  Visual Studio ma wbudowaną obsługę kontroli wersji Git do klonowania, tworzenia i otwierania własnych repozytoriów. Okno narzędzia Git umożliwia wprowadzanie zmian w kodzie, zarządzanie gałęziami i rozwiązywanie konfliktów scalania. Jeśli masz konto GitHub, możesz zarządzać repozytoriami bezpośrednio w programie Visual Studio.

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  System operacyjny
  Windows
  Pobieranie oprogramowania
  Plik image
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna
  0760947037469

  Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl