Microsoft Visual Studio 2022 Professional

Microsoft Visual Studio 2022 Professional

W programie Visual Studio 2022 zawsze będziesz uzyskiwać najlepsze w klasie narzędzia i usługi dostępne dla każdego dewelopera, dowolnej aplikacji i dowolnej platformy. Niezależnie od tego, czy używasz programu Visual Studio po raz pierwszy, czy używasz go od lat, istnieje wiele do polubienie w najnowszej wersji!
Stała i pełna wersja oprogramowania.
Klucz do aktywacji i plik do ściągania.
Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.
Działa z:os_windows.pngWindows
1 249,00 zł
Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

Proste zamówienie w 3 krokach

1.svg 2.svg 3.svg

Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

Blisko
 

Zamień świetne pomysły w niesamowite oprogramowanie. Visual Studio Professional 2022 to w pełni funkcjonalne środowisko programistyczne, które deweloperzy na całym świecie znają i kochają. Zwiększ swoją produktywność, pisz wysokiej jakości kod i na nowo wyobraź sobie współpracę dzięki zaawansowanemu pakietowi narzędzi i wbudowanym integracjom, aby sprostać najbardziej wymagającym przepływom pracy tworzenia aplikacji i dostarczać innowacyjne aplikacje.

Przygotuj się na wdrożenie w chmurze

Powstrzymaj małe problemy, zanim staną się dużymi problemami

Zintegrowane debugowanie jest podstawową częścią każdego produktu Visual Studio. Możesz przeglądać kod i sprawdzać wartości przechowywane w zmiennych, ustawiać zegary dla zmiennych, aby zobaczyć, kiedy wartości się zmieniają, zbadać ścieżkę wykonania kodu i prawie wszystko inne, co trzeba sprawdzić.

Natychmiastowe zmiany dzięki testom

Analizuj ilość testowanego kodu i zobacz natychmiastowe wyniki w zestawie testów zoptymalizowanym pod kątem wydajności. Poznaj wpływ każdej wprowadzonej zmiany dzięki zaawansowanym funkcjom, które testują kod w trakcie pisania. Dzięki integracji WSL możesz testować zarówno w systemie Windows, jak i Linux, aby mieć pewność, że Twoja aplikacja będzie działać wszędzie.

Wdrażanie Azure

Jeszcze łatwiejsze wdrażanie w chmurze. Zapewniamy wszelkie szablony potrzebne do tworzenia typowych aplikacji i lokalnych emulatorów. Możesz nadal korzystać z Visual Studio do udostępniania zależności, takich jak bazy danych Azure SQL i konta Azure Storage. Szybko diagnozuj problemy za pomocą zdalnego debugera dostępnego w aplikacji.

Zintegrowana kontrola wersji

Visual Studio ma wbudowaną obsługę kontroli wersji Git do klonowania, tworzenia i otwierania własnych repozytoriów. Okno narzędzia Git umożliwia wprowadzanie zmian w kodzie, zarządzanie gałęziami i rozwiązywanie konfliktów scalania. Jeśli masz konto GitHub, możesz zarządzać repozytoriami bezpośrednio w programie Visual Studio.

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
System operacyjny
Windows
Pobieranie oprogramowania
Plik image
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna

Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl

Najczęściej kupowane razem. Kup teraz z rabatem 10% (automatycznie dodany w koszyku).

Microsoft Office 2019...

Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2019 Professional Plus zawiera: Word Excel Powerpoint Outlook Publisher Access OneNote Stała i pełna wersja oprogramowania. Klucz do aktywacji i plik do ściągania. Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu. Działa z:Windows

Cena 379,90 zł