Microsoft Office 2016 Professional Plus

Microsoft Office 2016 Professional Plus

Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2016 Professional Plus zawiera:
word.png
Word
excel.png
Excel
powerpoint.png
Powerpoint
outlook.png
Outlook
publisher.png
Publisher
access.png
Access
onenote.png
OneNote
Stała i pełna wersja oprogramowania.
Klucz do aktywacji i plik do ściągania.
Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.
Działa z:os_windows.pngWindows
289,99 zł
Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

Proste zamówienie w 3 krokach

1.svg 2.svg 3.svg

Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

Blisko
 

Microsoft Office 2016 działa z Windows 7, 8, 10 oraz 11.

Twórz seryjne litery lub etykiety, zarządzaj cyframi biznesowymi w arkuszach kalkulacyjnych, projektuj fascynujące prezentacje i miej oko na skrzynkę odbiorczą i terminy spotkań. Microsoft Office 16 wspiera Cię we wszystkich profesjonalnych i prywatnych projektach i pomaga w osiągnięciu atrakcyjnego rezultatu.

W zestawie z pakietem Microsoft Office Professional Plus 2016:

  • Word 2016 - Zaprojektuj profesjonalne dokumenty i zamień swoje pomysły w rzeczywistość.
  • Excel 2016 - Tworzenie tabel i formuł oraz ich ocena za pomocą wysokiej jakości funkcji analitycznych.
  • PowerPoint 2016 - Przekonaj się dzięki skutecznym prezentacjom.
  • OneNote 2016 - Zapisz notatki w jednym miejscu.
  • Outlook 2016 - Bądź w kontakcie przez e-mail i organizuj spotkania.
  • Wydawnictwo 2016 - Projektowanie profesjonalnych publikacji i materiałów marketingowych.
  • Access 2016 - Zarządzanie bazami danych i tworzenie raportów o stanie.
  • Programy w pakiecie Microsoft Office 16 spełniają najwyższe standardy. Regularne aktualizacje firmy Microsoft aktualizują oprogramowanie na bieżąco. Skorzystaj z ciągłego rozwoju programów biurowych.

Praca zespołowa jest napisana wielkimi literami.

Współpracuj przy projektach i dokumentach z innymi w Microsoft Office Professional Plus 2016. Dzięki sieciom w czasie rzeczywistym każdy może jednocześnie pracować nad plikiem, a wyniki są natychmiast widoczne. Jest to możliwe dzięki usłudze w chmurze OneDrive. Tutaj dokumenty są przechowywane online i mogą być pobierane z dowolnego miejsca. Udostępniaj treści współpracownikom i przyjaciołom. W pakiecie Microsoft Office 16 otrzymujesz 5 gigabajtów pamięci masowej OneDrive. Można to rozszerzyć w razie potrzeby.

Nowe cechy MS Office 2016 Professional

Kreator wyszukiwania "Powiedz mi" pomaga łatwiej znaleźć pewne funkcje w programach i poprawnie z nich korzystać. Dzięki temu szybciej dotrzesz do celu podróży.
Dzięki "Insights" możesz przeszukiwać Internet w poszukiwaniu istotnych informacji, gdy jesteś w programie Office. Możesz używać zawartości bezpośrednio do dokumentu.
Nowe narzędzia w programie Excel automatycznie wykrywają wzory i kompletne dane. Pozwala to zaoszczędzić czas i jeszcze szybciej uzyskać nowy wgląd w dane. Możesz również tworzyć proste prognozy z serii danych za pomocą jednego kliknięcia. Możesz zilustrować przyszłe trendy i wykorzystać je do prezentacji.
Udostępniaj prezentacje PowerPoint bezpośrednio przez Internet. Twoi słuchacze mogą uzyskać do nich dostęp z dowolnego miejsca dzięki bezpłatnej usłudze prezentacji Office, nawet bez zainstalowanego PowerPoint.
Nowe opcje drukowania zdjęć online w wydawnictwie pozwalają zaoszczędzić czas i dostarczyć przekonujące wyniki.

Microsoft Office 16 i Windows 10

MS Office 2016 Professional jest doskonale dostosowany do systemu Windows 10. Konstrukcja i interfejs użytkownika są bardzo podobne, dzięki czemu programy Office doskonale pasują do systemu Windows. Optymalizacja dla urządzeń dotykowych pozwala wybrać, czy pracujesz z klawiaturą i myszą, rysikiem czy palcem. Dzięki urządzeniom mobilnym stajesz się jeszcze bardziej elastyczny i możesz pracować wszędzie z Office Professional 2016. Bądź produktywny w podróży!

Microsoft Office 2016 Professional jest dostarczany z wszystkimi programami, których potrzebujesz do codziennego użytku w biurze. W programie Publisher and Access znajdują się dwa programy, które są szczególnie interesujące dla sektora biznesowego. MS Office 2016 Professional jest zatem skierowany przede wszystkim do małych przedsiębiorstw, osób pracujących na własny rachunek i osób wykonujących wolne zawody, a także do osób prywatnych. Dzięki pakietowi Microsoft Office 16 jesteś optymalnie przygotowany do wykonywania wszystkich zadań biurowych szybko i sprawnie.

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
System operacyjny
Windows
Pobieranie oprogramowania
Plik image
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna

Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl

Najczęściej kupowane razem. Kup teraz z rabatem 10% (automatycznie dodany w koszyku).

Microsoft Windows 10...

Windows 10 jest nowym okrętem flagowym producenta oprogramowania Microsoft i obiecuje być najlepszym i najnowocześniejszym systemem Windows w historii. ✔ Aktywuj już zainstalowany system lub zainstaluj i aktywuj na PC bez systemu. ✔ Zawiera instrukcje krok po kroku ze zrzutami ekranu w formacie PDF do pobrania. ✔ Z systemu Windows 10 Pro można korzystać...

Cena 184,90 zł

Microsoft Office 2021 Standard

Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2021 Standard zawiera: Word Excel Powerpoint Outlook Publisher OneNote Stała i pełna wersja oprogramowania. Klucz do aktywacji i plik do ściągania. Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu. Działa z:Windows

Cena 369,90 zł

Microsoft Visio...

Pokaż złożone pomysły w przejrzystych wizualizacjach. Pracuj zespołowo, aby łatwo tworzyć i udostępniać diagramy powiązane z danymi i ożywiać swoje pomysły. Szybki start dzięki gotowym szablonom i tysiącom konfigurowalnych kształtów. Współpracuj z innymi i płynnie udostępniaj diagramy. Połącz diagramy z danymi w czasie rzeczywistym, aby uzyskać cenne...

Cena 590,00 zł