Kup teraz Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i...
  Kup teraz Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i...

  Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów

  Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Uczniów zawiera:
  word.png
  Word
  excel.png
  Excel
  powerpoint.png
  Powerpoint
  onenote.png
  OneNote
  Stała i pełna wersja oprogramowania.
  Klucz do aktywacji i plik do ściągania.
  Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.
  Działa z:os_windows.pngWindows
  294,90 zł
  Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w 3 krokach

  1.svg2.svg3.svg

  Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Microsoft Office 2019 Home & Student

  Nowy Microsoft Office Home & Student 2019 to pakiet programów biurowych, które spełnią wymagania studentów, użytkowników domowych i uczniów. Microsoft Office 2019 Home & Student z łatwością sprosta także wymaganiom oprogramowania biurowego, które można zainstalować na jednym komputerze PC.

  Co otrzymasz, kupując pakiet Microsoft Office 2019?

  • klucz produktu do aktywacji i plik do ściągnięcia
  • pełną wersję oprogramowania
  • klasyczne aplikacje, w tym Word, Excel, PowerPoint oraz OneNote
  • program działa z Windows 10 oraz Windows 11

  wersja językowa: polska

  szczegółowe instrukcje Office 2019 Home & Student nie zawiedzie cię, niezależnie od tego, czy chcesz tworzyć litery seryjne, etykiety lub tabele z danymi, czy też prezentacje. Pakiet Office 2019 na komputery PC jest zaprojektowany na każdą okazję. Nigdy więcej nie stracisz dostępu do swoich danych. Z pomocą Microsoft Office 2019 Home & Student jesteś w stanie wykonać każde zadanie i osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty. Pozwól się zainspirować tym nowym produktem Office!

  Co nowego znajdziesz w Microsoft Office 2019 Home & Student?

  Pakiet Office 2019 różni się od klasycznych wersji, m.in. nowym narzędziem do odręcznego pisania, narzędziami do tłumaczenia tekstów i ich edytowania, czy choćby ruchomymi grafikami, które są dostępne w MS Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Do jego zalet należy także przejrzysty interfejs, liczne ułatwienia dostępu oraz opcje łatwego tworzenia animacji. Wszystko po to, abyś mógł jeszcze lepiej wykonywać swoje zadania. Sprawdź, czym jeszcze zaskoczy cię Microsoft Office 2019?

  Chcesz, aby tworzone przez Ciebie dokumenty były bardziej atrakcyjne wizualnie? Wystarczy, że do tworzonych arkuszy i prezentacji dodasz skalowaną grafikę wektorową. Twoje zadania i prezentacje w języku obcym nigdy wcześniej nie były tak proste do wykonania, dzięki nowej funkcji Microsoft Translator. Zapomniałeś, jakiegoś słówka? Wystarczy, że wpiszesz go do Translatora i natychmiast otrzymasz odpowiedź.

  Dodatkowo możesz ułatwić swoją pracę, włączając podpowiedzi dźwiękowe, które będą Ci sygnalizować zmiany, błędy i podpowiedzi. Wykonujesz projekt grupowy? Uczysz się wspólnie z innymi uczniami? Office 2019 Home & Student współpracuje bez dodatkowych opłat z Microsoft Teams, dzięki któremu możesz utrzymywać stały kontakt i dzielić się plikami z kim tylko chcesz.

  Office Home & Student 2019 wyszedł naprzeciw oczekiwaniom użytkowników domowych i uczniów dołączając do programu obsługę równań LaTex. Dzięki temu bez trudu wykonasz obliczenia matematyczne, fizyczne i zapiszesz chemiczne wzory. Nauka i praca nigdy wcześniej nie była tak prosta!

  Jedną z największych zmian jest możliwość odręcznego zapisu tekstów, wzorów lub podkreślania tekstu przy użyciu palca, pióra lub myszy. Ułatwia to i usprawnia prace uczniów i studentów, otwierając przed nimi szereg nowych możliwości podejścia do rozwiązywanych zadań, problemów i codziennej nauki.

  Microsoft Office 2019 wprowadził także funkcję Sprawdzanie ułatwień dostępu do wszystkich plików Office 2019 Home & Student. Dzięki temu, przed wysłaniem pliku, dokumentu, czy maila możesz sprawdzić, czy treść, którą chcesz się podzielić, będzie czytelna dla osoby niepełnosprawnej.

  Poza wymienionymi funkcjami dostępnymi dla wszystkich 4 aplikacji z pakietu Microsoft Office wprowadził także nowe opcje w poszczególnych modułach. Poznaj jeszcze więcej nowości, które ułatwią ci naukę i pracę w domu i w szkole.

  Office Word 2019

  W programach Word możesz w prosty sposób udostępniać dokumenty i edytować je w czasie rzeczywistym z innymi kolegami. Korzystaj także z funkcji inteligentnego wyszukiwania, aby znaleźć informacje w sieci bez opuszczania programu Word. Możesz też skorzystać z funkcji zamiany tekstu na mowę. Prostota, która nie ma sobie równych.

  Office Excel 2019

  Microsoft Office 2019 wprowadził do programu Excel sześć nowych typów wykresów. Dzięki temu możliwe jest znaczne uproszczenie wizualizacji nawet złożonych danych. Dodanie kolekcji "Zalecane diagramy" umożliwia jeszcze wygodniejsze prezentowanie danych. Natomiast funkcja prognozowania pozwali Ci spojrzeć w przyszłość. Chcesz tworzyć lepsze prezentacje? Teraz będzie to możliwe, dzięki lepszym funkcjom skalowania i innym elementom zaprojektowanym, aby identyfikować Twoje potrzeby na podstawie danych. Za pomocą wizualnych wykresów Timeline, z łatwością zobrazujesz chronologię, np. wydarzeń historycznych.

  Office PowerPoint 2019

  Liczne nowe funkcje ułatwiają wyrównywanie obiektów i wybieranie kolorów. Dodatkowo ułatwiono tworzenie animacji i wstawianie obiektów graficznych w 3D. Masz także możliwość swobodnego przechodzenia między sekcjami przy pomocy pióra.

  Co jeszcze powinieneś wiedzieć o Microsoft Office 2019 Home & Student?

  Przed zakupem Office 2019 dla użytkowników domowych upewnij się, że Twój komputer PC posiada system Windows 10, Windows 11. Tylko w takim środowisku będziesz w stanie poprawnie zainstalować pakiet MS Office 2019.

  Pamiętaj także, że Office 2019 Home & Student różni się od Microsoft 360. Klucz licencyjny dla oferowanego pakietu wykupujesz jednorazowo, natomiast w przypadku Microsoft 360 dokonujesz miesięcznej subskrypcji.

  Instalacja Office 2019 Home&Student

  Instalacja Pakietu Office jest bardzo prosta. Pamiętaj jednak, że zakup jednorazowego pakietu pozwoli Ci na przeprowadzenie instalacji tylko na jednym komputerze osobistym. Wystarczy pobrać plik i rozpocząć jego instalację. Po pojawieniu się komunikatu Czy chcesz zezwolić tej aplikacji na wprowadzanie zmian na urządzeniu? wybierz Tak. Po poprawnej instalacji produktu wyświetli Ci się komunikat Wszystko gotowe! Pakiet Office jest już zainstalowany.

  Kupując u nas Office 2019 Home & Student, otrzymasz w zestawie instrukcję, która pomoże Ci przejść przez proces instalacji i aktywacji klucza licencyjnego.

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  System operacyjny
  Windows
  Pobieranie oprogramowania
  Na oficjalnej stronie Microsoft
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna
  0760947037452

  Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl

  Najczęściej kupowane razem.

  Microsoft Windows 10 Home

  Windows 10 jest idealnym partnerem do załatwiania spraw. Skorzystasz z szybszego uruchamiania systemu, znanego, ale ulepszonego menu Start i nowych sposobów na szybsze wykonywanie zadań - nawet w przypadku wielu urządzeń.

  Cena 199,90 zł

  Microsoft Windows 11 Home

  Windows 11 to najnowszy system od Microsoft. Zupełnie nowe menu Start, Nowy wygląd okien z ulepszonym system ich rozmieszczenia, nowy sklep Microsoftu, Widgety w Windows 11, Nowe kompozycje systemu, Nowy system przełączania się między pulpitami oraz Okna aplikacji z Androida to zmiany, na które czekało wiele osób. Kup Teraz!

  Cena 239,90 zł