Microsoft Visio Professional 2019

Microsoft Visio Professional 2019

Za pomocą Visio 2019 możesz tworzyć profesjonalne i angażujące diagramy z wieloma nowymi i zaktualizowanymi kształtami, szablonami, motywami i efektami. Teraz możesz łatwo zmieniać kształty na istniejących schematach bez utraty układu i połączeń kształtów. Możesz więc łatwo zmienić wygląd swojego diagramu bez utraty wykonanej pracy.

490,00 zł
Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

Proste zamówienie w 3 krokach

1.svg 2.svg 3.svg

Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

Blisko
 

Microsoft Visio Professional 2019 to najnowsza generacja popularnego oprogramowania firmy Microsoft do tworzenia i edycji diagramów oraz wizualizacji. Visio Professional jest szczególnie odpowiedni dla nowoczesnych i rozwijających się firm, ponieważ kilku użytkowników w zespole lub dziale może pracować jednocześnie na diagramach. Teraz udostępnisz wiele gotowych wizualizacji wybranym użytkownikom. Udoskonalone style diagramów ułatwią tworzenie bardziej efektownych wizualnie i czytelniejszych diagramów. Teraz dzięki Microsoft Visio Professional 2019 masz również możliwość wprowadzania danych do istniejącej wizualizacji w czasie rzeczywistym.

Uprość skomplikowane diagramy dzięki Microsoft Visio Professional 2019

Duże, skomplikowane diagramy można usprawnić za pomocą podprocesów i kontenerów, które grupują kształty w atrakcyjny wizualnie sposób. Microsoft Visio Professional 2019 jest gotowy do projektowania i dystrybucji złożonych informacji i planów w całej firmie. Twórz kampanie, ilustruj ważne koncepcje i skuteczniej komunikuj się z Microsoft Visio Professional 2019.

Profesjonalne funkcje programu Microsoft Visio Professional 2019

Połącz dane ze strukturą organizacyjną, sieciami IT, zakładami produkcyjnymi i złożonymi procesami biznesowymi, aby poznać wydajność. Połącz kształty programu Visio z wieloma źródłami danych, w tym Microsoft Excel, Microsoft Excel Services, Active Directory, Microsoft SQL Server, Microsoft SQL Azure, listami Microsoft SharePoint i usługami łączności biznesowej.

Kolory i ikony uproszczą nawet najbardziej złożone informacje

Skorzystaj z jednoetapowej łączności z tabelami programu Excel i zamień grafikę danych zgodnie z preferencjami za pomocą jednego kliknięcia. Natychmiast rozpocznij pracę z Visio, korzystając z wstępnie zaprojektowanych profesjonalnych diagramów wykorzystujących odświeżone szablony i tysiące kształtów, które spełniają standardy branżowe, w tym Unified Modeling Language (UML) 2.4, Business Process Model and Notation (BPMN) 2.0 oraz Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE).

Co nowego ma dla Ciebie Microsoft Visio Professional 2019?

Jeśli wcześniej pracowałeś na starszej wersji Visio, w nowym Microsoft Visio Professional 2019 znajdziesz wszystkie funkcje, do których jesteś przyzwyczajony — i zauważysz sporo zupełnie nowych, których wcześniej Ci brakowało. Te nowe możliwości pozwolą Ci pracować jeszcze wydajniej:

Szybciej ruszaj z nowymi diagramami

Szablony schematu organizacyjnego, burzy mózgów i SDL zawierają nowe diagramy początkowe, które ułatwiają szybkie rozpoczęcie pracy.

Korzystaj z wbudowanych diagramów modeli baz danych

Nowy szablon Diagram modelu bazy danych dokładnie modeluje bazę danych jako diagram programu Visio. Nie jest już wymagany żaden dodatek.

Twórz diagramy szkieletowe dla stron internetowych

Ożyw pomysły, korzystając z modelu szkieletowego programu Visio. Model szkieletowy to szczegółowy wizualny model interfejsu, który jest jak plan funkcjonalności i treści. Te nowe szablony witryn internetowych są idealne do tworzenia szkiców projektowych w celu prezentowania pomysłów, osiągania porozumienia zespołowego i tworzenia podstawy makiety o wysokiej wierności.

Ulepszona obsługa AutoCAD

Wcześniej program Visio obsługiwał pliki .dwg i .dxf z programu AutoCAD 2007. Dzięki tej aktualizacji można importować lub otwierać pliki z wersji programu AutoCAD 2017 i wcześniejszych.

Ulepszone skalowanie AutoCAD

Dzięki tej aktualizacji zobaczysz ulepszenia skalowania podczas importowania plików AutoCAD. Po prostu najpierw ustaw kilka właściwości. W programie AutoCAD upewnij się, że aktywna karta jest kartą układu, a nie kartą modelu. Upewnij się również, że skala rysunku programu Visio jest ustawiona na tę samą skalę, co skala rzutni programu AutoCAD. Ten artykuł zawiera więcej szczegółów.

Szybszy import plików AutoCAD

Dzięki tej aktualizacji zauważysz, że szybkość importu AutoCAD znacznie się poprawiła. Kiedyś podczas pracy z kształtami na plikach CAD występowały duże opóźnienia, które dzięki tej aktualizacji nie występują.

Wymagania systemowe

Minimalne wymagania systemu Microsoft Visio Professional 2019:

Wolne miejsce na dysku twardym – 4 GB

Procesor – 1,6 GHz 2 rdzenie

Pamięć operacyjna – 2 GB (32 bit) lub 4 GB (64 bit)

System operacyjny – Windows 10 i nowsze lub Microsoft Windows Server 2019 i nowsze

 

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
System operacyjny
Windows
Pobieranie oprogramowania
Plik image
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna

Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl