Microsoft Visio Professional 2019

Microsoft Visio Professional 2019

Za pomocą Visio 2019 możesz tworzyć profesjonalne i angażujące diagramy z wieloma nowymi i zaktualizowanymi kształtami, szablonami, motywami i efektami. Teraz możesz łatwo zmieniać kształty na istniejących schematach bez utraty układu i połączeń kształtów. Możesz więc łatwo zmienić wygląd swojego diagramu bez utraty wykonanej pracy.

790,00 zł
Cena zawiera podatek VAT ,Wysyłka w 1 minut!

Opis

Pakiet Visio Professional 2019 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10.

Profesjonalne wykresy

Dzięki Visio możesz szybko i bezpiecznie tworzyć schematy blokowe, schematy organizacyjne, plany pięter, plany i więcej. Pomogą Ci w tym obecne kształty i szablony oraz znany interfejs biurowy.

Aktualna i prawdziwa wiedza

Połącz wykresy przepływu i inne typy wykresów z danymi w czasie rzeczywistym. Kształty zapewniają automatyczne wyświetlanie zmian w podstawowych danych na schematach blokowych.

Visio Online

Dzięki Visio Online wiele osób może pracować na wykresie jednocześnie za pomocą przeglądarki internetowej - praktycznie w dowolnym miejscu. W ten sposób możesz łatwo rysować schematy blokowe, mapować sieci IT, tworzyć schematy organizacyjne lub dokumentować procesy biznesowe.

Szczegóły produktu

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
System operacyjny
Windows
Pobieranie oprogramowania
Plik image
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna