Microsoft Visio Professional 2019 - tanie, legalne wersje cyfrowe oprogramowania

  Gwarancja legalności

  Microsoft Visio Professional 2019

  Za pomocą Visio 2019 możesz tworzyć profesjonalne i angażujące diagramy z wieloma nowymi i zaktualizowanymi kształtami, szablonami, motywami i efektami. Teraz możesz łatwo zmieniać kształty na istniejących schematach bez utraty układu i połączeń kształtów. Możesz więc łatwo zmienić wygląd swojego diagramu bez utraty wykonanej pracy.

  490,00 zł
  Cena zawiera podatek VATWysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w trzech krokach

  1. cart-shopping-duotone.svg

  Kup licencje w naszym sklepie

  2. download-duotone.svg

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji

  3. laptop-arrow-down-duotone.svg

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Microsoft Visio Professional 2019 to najnowsza generacja popularnego oprogramowania firmy Microsoft do tworzenia i edycji diagramów oraz wizualizacji. Visio Professional jest szczególnie odpowiedni dla nowoczesnych i rozwijających się firm, ponieważ kilku użytkowników w zespole lub dziale może pracować jednocześnie na diagramach. Teraz udostępnisz wiele gotowych wizualizacji wybranym użytkownikom. Udoskonalone style diagramów ułatwią tworzenie bardziej efektownych wizualnie i czytelniejszych diagramów. Teraz dzięki Microsoft Visio Professional 2019 masz również możliwość wprowadzania danych do istniejącej wizualizacji w czasie rzeczywistym.

  Uprość skomplikowane diagramy dzięki Microsoft Visio Professional 2019

  Duże, skomplikowane diagramy można usprawnić za pomocą podprocesów i kontenerów, które grupują kształty w atrakcyjny wizualnie sposób. Microsoft Visio Professional 2019 jest gotowy do projektowania i dystrybucji złożonych informacji i planów w całej firmie. Twórz kampanie, ilustruj ważne koncepcje i skuteczniej komunikuj się z Microsoft Visio Professional 2019.

  Profesjonalne funkcje programu Microsoft Visio Professional 2019

  Połącz dane ze strukturą organizacyjną, sieciami IT, zakładami produkcyjnymi i złożonymi procesami biznesowymi, aby poznać wydajność. Połącz kształty programu Visio z wieloma źródłami danych, w tym Microsoft Excel, Microsoft Excel Services, Active Directory, Microsoft SQL Server, Microsoft SQL Azure, listami Microsoft SharePoint i usługami łączności biznesowej.

  Kolory i ikony uproszczą nawet najbardziej złożone informacje

  Skorzystaj z jednoetapowej łączności z tabelami programu Excel i zamień grafikę danych zgodnie z preferencjami za pomocą jednego kliknięcia. Natychmiast rozpocznij pracę z Visio, korzystając z wstępnie zaprojektowanych profesjonalnych diagramów wykorzystujących odświeżone szablony i tysiące kształtów, które spełniają standardy branżowe, w tym Unified Modeling Language (UML) 2.4, Business Process Model and Notation (BPMN) 2.0 oraz Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE).

  Co nowego ma dla Ciebie Microsoft Visio Professional 2019?

  Jeśli wcześniej pracowałeś na starszej wersji Visio, w nowym Microsoft Visio Professional 2019 znajdziesz wszystkie funkcje, do których jesteś przyzwyczajony — i zauważysz sporo zupełnie nowych, których wcześniej Ci brakowało. Te nowe możliwości pozwolą Ci pracować jeszcze wydajniej:

  Szybciej ruszaj z nowymi diagramami

  Szablony schematu organizacyjnego, burzy mózgów i SDL zawierają nowe diagramy początkowe, które ułatwiają szybkie rozpoczęcie pracy.

  Korzystaj z wbudowanych diagramów modeli baz danych

  Nowy szablon Diagram modelu bazy danych dokładnie modeluje bazę danych jako diagram programu Visio. Nie jest już wymagany żaden dodatek.

  Twórz diagramy szkieletowe dla stron internetowych

  Ożyw pomysły, korzystając z modelu szkieletowego programu Visio. Model szkieletowy to szczegółowy wizualny model interfejsu, który jest jak plan funkcjonalności i treści. Te nowe szablony witryn internetowych są idealne do tworzenia szkiców projektowych w celu prezentowania pomysłów, osiągania porozumienia zespołowego i tworzenia podstawy makiety o wysokiej wierności.

  Ulepszona obsługa AutoCAD

  Wcześniej program Visio obsługiwał pliki .dwg i .dxf z programu AutoCAD 2007. Dzięki tej aktualizacji można importować lub otwierać pliki z wersji programu AutoCAD 2017 i wcześniejszych.

  Ulepszone skalowanie AutoCAD

  Dzięki tej aktualizacji zobaczysz ulepszenia skalowania podczas importowania plików AutoCAD. Po prostu najpierw ustaw kilka właściwości. W programie AutoCAD upewnij się, że aktywna karta jest kartą układu, a nie kartą modelu. Upewnij się również, że skala rysunku programu Visio jest ustawiona na tę samą skalę, co skala rzutni programu AutoCAD. Ten artykuł zawiera więcej szczegółów.

  Szybszy import plików AutoCAD

  Dzięki tej aktualizacji zauważysz, że szybkość importu AutoCAD znacznie się poprawiła. Kiedyś podczas pracy z kształtami na plikach CAD występowały duże opóźnienia, które dzięki tej aktualizacji nie występują.

   

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  System operacyjny
  Windows
  Pobieranie oprogramowania
  Plik image
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna
  Architektura
  32/64 bit
  ElementWymagania
  System operacyjnyWindows 10, Windows Server 2019
  Procesor1.6 gigaherca (GHz) lub szybszy, 2 rdzenie
  Pamięć RAM2 gigabajty (GB) RAM dla 32-bit lub 4 GB dla 64-bit
  Miejsce na dysku twardym4 GB dostępnego miejsca na dysku
  Karta graficznaDirectX 10 lub nowszy z WDDM 2.0 sterownikiem, jeśli wymagane są efekty graficzne i funkcje sprzętowej akceleracji grafiki
  Wyświetlacz1280 x 768 rozdzielczość ekranu
  .NET versionWymagany jest .NET 3.5, 4.6 lub nowsze wersje
  Dodatkowe wymaganiaFunkcjonalność internetowa wymaga połączenia z internetem. Wymagane są urządzenia dotykowe do korzystania z dowolnych funkcji dotykowych. Ale wszystkie funkcje są dostępne za pomocą klawiatury, myszy lub innego standardowego lub dostępnego urządzenia wejściowego.

  Dostawa i aktywacja kluczy oprogramowania po zakupie na Kluczesoft.pl przebiega w sposób szybki i bezproblemowy, zapewniając klientom natychmiastowy dostęp do zakupionych produktów. Oto, jak wygląda ten proces:

  Dostawa Kluczy Oprogramowania

  • Natychmiastowa Dostawa na E-mail: Po zakończeniu procesu zakupu i zaksięgowaniu płatności, klucz produktu wraz z instrukcjami aktywacji jest wysyłany bezpośrednio na adres e-mail klienta. Dzięki temu klienci mogą rozpocząć korzystanie z zakupionego oprogramowania niemal natychmiast po zakupie.
  • Dostęp przez Konto Klienta: Dodatkowo, klucze oprogramowania oraz wszystkie powiązane informacje są dostępne w sekcji "Moje zamówienia" w koncie klienta na stronie Kluczesoft.pl. Umożliwia to łatwy dostęp do kluczy i instrukcji aktywacji w dowolnym momencie.

  Aktywacja Oprogramowania

  • Instrukcje Aktywacji: Razem z kluczem produktu, klienci otrzymują szczegółowe instrukcje dotyczące sposobu aktywacji oprogramowania. Instrukcje te są zazwyczaj proste i przejrzyste, co ułatwia szybką i bezproblemową aktywację.

  • Wsparcie Techniczne: W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów z aktywacją, Kluczesoft.pl oferuje wsparcie techniczne. Klienci mogą skontaktować się z obsługą klienta poprzez e-mail, telefon, lub czat na żywo, aby otrzymać pomoc.

  Korzyści

  • Szybkość i Wygoda: Proces dostawy i aktywacji kluczy oprogramowania jest zaprojektowany tak, aby maksymalizować wygodę klienta, umożliwiając natychmiastowy dostęp do zakupionych produktów.

  • Bezpieczeństwo: Każdy klucz produktu jest unikalny i zapewnia pełną legalność oraz bezpieczeństwo użytkowania oprogramowania.

  Dzięki prostemu i szybkiemu procesowi dostawy oraz aktywacji, Kluczesoft.pl gwarantuje swoim klientom wysoką satysfakcję z zakupów oraz bezproblemowe korzystanie z zakupionego oprogramowania.

  O nas

  Kluczesoft.pl jest wiodącym polskim sklepem internetowym, który specjalizuje się w sprzedaży oryginalnych i w pełni legalnych kluczy aktywacyjnych do szerokiej gamy oprogramowania. Nasza misja to zapewnienie zarówno indywidualnym użytkownikom, jak i przedsiębiorstwom, dostępu do najnowszego oprogramowania w sposób szybki, bezpieczny i w pełni zgodny z prawem.

  Nasze zalety:

  • Oryginalne Legalne Klucze Aktywacyjne: Oferujemy wyłącznie autentyczne klucze, które gwarantują bezproblemową aktywację i użytkowanie zakupionego oprogramowania.
  • Bezterminowa Licencja: Zakupione u nas licencje są bezterminowe, co oznacza, że po jednorazowym zakupie, oprogramowanie pozostaje z Państwem na zawsze.
  • Dostępność Oprogramowania: Większość oferowanego przez nas oprogramowania można ściągnąć bezpośrednio z oficjalnej strony Microsoft, co zapewnia łatwość dostępu oraz pewność pobierania oryginalnego i bezpiecznego software'u.
  • Wsparcie dla Wszystkich Wersji Językowych: Nasze klucze są kompatybilne z każdą wersją językową oprogramowania, co pozwala na wygodne korzystanie z produktów w preferowanym języku.
  • Wsparcie i Aktualizacje: Zapewniamy pełne wsparcie techniczne oraz dostęp do aktualizacji systemu i sterowników, co gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo pracy na zakupionym oprogramowaniu.
  • Klucze dla Wersji 32 i 64 Bitowych: Nasze klucze są przeznaczone dla wersji 32 i 64 bitowych, co zapewnia szeroką kompatybilność z różnymi konfiguracjami systemów.

  Po zakupie otrzymujesz:

  • Klucz w formie 25-ciu znaków alfanumerycznych,
  • Licencja elektroniczna bez fizycznego nośnika i naklejki,
  • Fakturę potwierdzającą legalność zakupionego oprogramowania.

  Dla kogo jest nasza oferta?

  Nasza oferta skierowana jest zarówno do użytkowników domowych, jak i firm poszukujących niezawodnych rozwiązań informatycznych. Niezależnie od skali działalności czy indywidualnych potrzeb, Kluczesoft.pl dostarcza produkty, które wspierają zarówno codzienną pracę, jak i specjalistyczne projekty.

  Profesjonalne wsparcie techniczne

  Rozumiemy, że wsparcie techniczne jest kluczowe dla pełnego zadowolenia z zakupionego oprogramowania. Dlatego też oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne, które służy pomocą na każdym etapie – od wyboru odpowiedniego produktu, przez proces zakupu, aż po wsparcie po zakupie.

  Gwarancja Legalnosci

  W Kluczesoft.pl, jednym z naszych głównych priorytetów jest zapewnienie pełnej legalności oferowanego oprogramowania. Jako renomowany sklep internetowy z kluczami do oprogramowania w Polsce, działający w ramach przepisów Unii Europejskiej, świadomie podążamy za wytycznymi i orzecznictwem prawnym dotyczącym sprzedaży oprogramowania cyfrowego. W tym kontekście, szczególnie istotne jest odniesienie do sprawy UsedSoft przeciwko Oracle, która miała znaczący wpływ na rynek oprogramowania w Europie.

  Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych zadowolonych klientów i do dołączenia do grona osób, które zaufały Kluczesoft.pl. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Państwa na każdym kroku – od momentu wyboru odpowiedniego oprogramowania, przez proces zakupu, aż po wsparcie techniczne po zakupie. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że dokładamy dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszych usług.

  Recenzje produktów / Pytania i odpowiedzi

  Średnia ocena

  5.0
  1 Przejrzeć
  ★★★★★ Doskonały 1
  ★★★★☆ Dobry 0
  ★★★☆☆ Średni 0
  ★★☆☆☆ Słaby 0
  ★☆☆☆☆ Straszny 0

  • Recenzje (1)
  • Pytania i Odpowiedzi (0)

  Microsoft Visio Professional 2019

  490,00 zł