Kup teraz Microsoft Visio Professional 2019 - tanie, legalne oprogramowanie
  Kup teraz Microsoft Visio Professional 2019 - tanie, legalne oprogramowanie

  Microsoft Visio Professional 2019

  Za pomocą Visio 2019 możesz tworzyć profesjonalne i angażujące diagramy z wieloma nowymi i zaktualizowanymi kształtami, szablonami, motywami i efektami. Teraz możesz łatwo zmieniać kształty na istniejących schematach bez utraty układu i połączeń kształtów. Możesz więc łatwo zmienić wygląd swojego diagramu bez utraty wykonanej pracy.

  490,00 zł
  Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w 3 krokach

  1.svg2.svg3.svg

  Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Microsoft Visio Professional 2019 to najnowsza generacja popularnego oprogramowania firmy Microsoft do tworzenia i edycji diagramów oraz wizualizacji. Visio Professional jest szczególnie odpowiedni dla nowoczesnych i rozwijających się firm, ponieważ kilku użytkowników w zespole lub dziale może pracować jednocześnie na diagramach. Teraz udostępnisz wiele gotowych wizualizacji wybranym użytkownikom. Udoskonalone style diagramów ułatwią tworzenie bardziej efektownych wizualnie i czytelniejszych diagramów. Teraz dzięki Microsoft Visio Professional 2019 masz również możliwość wprowadzania danych do istniejącej wizualizacji w czasie rzeczywistym.

  Uprość skomplikowane diagramy dzięki Microsoft Visio Professional 2019

  Duże, skomplikowane diagramy można usprawnić za pomocą podprocesów i kontenerów, które grupują kształty w atrakcyjny wizualnie sposób. Microsoft Visio Professional 2019 jest gotowy do projektowania i dystrybucji złożonych informacji i planów w całej firmie. Twórz kampanie, ilustruj ważne koncepcje i skuteczniej komunikuj się z Microsoft Visio Professional 2019.

  Profesjonalne funkcje programu Microsoft Visio Professional 2019

  Połącz dane ze strukturą organizacyjną, sieciami IT, zakładami produkcyjnymi i złożonymi procesami biznesowymi, aby poznać wydajność. Połącz kształty programu Visio z wieloma źródłami danych, w tym Microsoft Excel, Microsoft Excel Services, Active Directory, Microsoft SQL Server, Microsoft SQL Azure, listami Microsoft SharePoint i usługami łączności biznesowej.

  Kolory i ikony uproszczą nawet najbardziej złożone informacje

  Skorzystaj z jednoetapowej łączności z tabelami programu Excel i zamień grafikę danych zgodnie z preferencjami za pomocą jednego kliknięcia. Natychmiast rozpocznij pracę z Visio, korzystając z wstępnie zaprojektowanych profesjonalnych diagramów wykorzystujących odświeżone szablony i tysiące kształtów, które spełniają standardy branżowe, w tym Unified Modeling Language (UML) 2.4, Business Process Model and Notation (BPMN) 2.0 oraz Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE).

  Co nowego ma dla Ciebie Microsoft Visio Professional 2019?

  Jeśli wcześniej pracowałeś na starszej wersji Visio, w nowym Microsoft Visio Professional 2019 znajdziesz wszystkie funkcje, do których jesteś przyzwyczajony — i zauważysz sporo zupełnie nowych, których wcześniej Ci brakowało. Te nowe możliwości pozwolą Ci pracować jeszcze wydajniej:

  Szybciej ruszaj z nowymi diagramami

  Szablony schematu organizacyjnego, burzy mózgów i SDL zawierają nowe diagramy początkowe, które ułatwiają szybkie rozpoczęcie pracy.

  Korzystaj z wbudowanych diagramów modeli baz danych

  Nowy szablon Diagram modelu bazy danych dokładnie modeluje bazę danych jako diagram programu Visio. Nie jest już wymagany żaden dodatek.

  Twórz diagramy szkieletowe dla stron internetowych

  Ożyw pomysły, korzystając z modelu szkieletowego programu Visio. Model szkieletowy to szczegółowy wizualny model interfejsu, który jest jak plan funkcjonalności i treści. Te nowe szablony witryn internetowych są idealne do tworzenia szkiców projektowych w celu prezentowania pomysłów, osiągania porozumienia zespołowego i tworzenia podstawy makiety o wysokiej wierności.

  Ulepszona obsługa AutoCAD

  Wcześniej program Visio obsługiwał pliki .dwg i .dxf z programu AutoCAD 2007. Dzięki tej aktualizacji można importować lub otwierać pliki z wersji programu AutoCAD 2017 i wcześniejszych.

  Ulepszone skalowanie AutoCAD

  Dzięki tej aktualizacji zobaczysz ulepszenia skalowania podczas importowania plików AutoCAD. Po prostu najpierw ustaw kilka właściwości. W programie AutoCAD upewnij się, że aktywna karta jest kartą układu, a nie kartą modelu. Upewnij się również, że skala rysunku programu Visio jest ustawiona na tę samą skalę, co skala rzutni programu AutoCAD. Ten artykuł zawiera więcej szczegółów.

  Szybszy import plików AutoCAD

  Dzięki tej aktualizacji zauważysz, że szybkość importu AutoCAD znacznie się poprawiła. Kiedyś podczas pracy z kształtami na plikach CAD występowały duże opóźnienia, które dzięki tej aktualizacji nie występują.

  Wymagania systemowe

  Minimalne wymagania systemu Microsoft Visio Professional 2019:

  Wolne miejsce na dysku twardym – 4 GB

  Procesor – 1,6 GHz 2 rdzenie

  Pamięć operacyjna – 2 GB (32 bit) lub 4 GB (64 bit)

  System operacyjny – Windows 10 i nowsze lub Microsoft Windows Server 2019 i nowsze

   

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  System operacyjny
  Windows
  Pobieranie oprogramowania
  Plik image
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna

  Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl