Microsoft Excel 2019

Microsoft Excel 2019

Microsoft Excel to program, który pozwala organizować dane w arkuszach kalkulacyjnych, a także na wykresach. Rozbudowane menu zawiera wiele reguł usprawniających pracę, byś mógł szybko i w prosty sposób zarządzać oraz przechowywać dane potrzebne do analiz, prognoz oraz mierzenia efektywności pracy.

149,90 zł
Cena zawiera podatek VAT ,Wysyłka w 1 minut!

Opis

Jest to pojedyncza aplikacja, której nie można łączyć z innymi pojedynczymi aplikacjami i pakietami Microsoft Office.

Office 2019 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8 / 8.1. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10.

Inteligentne funkcje dla ekspertów i nowicjuszy
Aby zaoszczędzić czas, Microsoft Excel uczy się na podstawie Twojego sposobu pracy. W ten sposób Twoje dane są bardzo łatwo uporządkowane. Możesz łatwo tworzyć tabele na podstawie szablonów i używać potężnych formuł do obliczeń.

Wszystkie dane na pierwszy rzut oka
Microsoft Excel 2019 pozwala uczynić Twoje dane jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Możesz to zrobić, używając formatowania, wykresów przebiegu w czasie i tabel na nowych wykresach. Możesz łatwo zidentyfikować trendy, wykonując prognozy.

Lepiej w zespole
Dzięki Microsoft Excel 2019 możesz udostępniać swój skoroszyt zespołowi, aby każdy mógł zawsze pracować nad najnowszą wersją w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że zadania można wykonywać szybciej.

Szczegóły produktu

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
System operacyjny
Windows
Pobieranie oprogramowania
Plik image
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna