Microsoft Excel 2019

Microsoft Excel 2019

Microsoft Excel to program, który pozwala organizować dane w arkuszach kalkulacyjnych, a także na wykresach. Rozbudowane menu zawiera wiele reguł usprawniających pracę, byś mógł szybko i w prosty sposób zarządzać oraz przechowywać dane potrzebne do analiz, prognoz oraz mierzenia efektywności pracy.

Obecnie brak na stanie
149,90 zł
Cena zawiera podatek VAT

Opis

Jest to pojedyncza aplikacja, której nie można łączyć z innymi pojedynczymi aplikacjami i pakietami Microsoft Office.

Office 2019 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8 / 8.1. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10.

Inteligentne funkcje dla ekspertów i nowicjuszy
Aby zaoszczędzić czas, Microsoft Excel uczy się na podstawie Twojego sposobu pracy. W ten sposób Twoje dane są bardzo łatwo uporządkowane. Możesz łatwo tworzyć tabele na podstawie szablonów i używać potężnych formuł do obliczeń.

Wszystkie dane na pierwszy rzut oka
Microsoft Excel 2019 pozwala uczynić Twoje dane jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Możesz to zrobić, używając formatowania, wykresów przebiegu w czasie i tabel na nowych wykresach. Możesz łatwo zidentyfikować trendy, wykonując prognozy.

Lepiej w zespole
Dzięki Microsoft Excel 2019 możesz udostępniać swój skoroszyt zespołowi, aby każdy mógł zawsze pracować nad najnowszą wersją w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że zadania można wykonywać szybciej.

Szczegóły produktu

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
System operacyjny
Windows
Pobieranie oprogramowania
Plik image
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna