Microsoft Publisher 2019

Microsoft Publisher 2019

Dzięki nowemu Office Publisher 2019 możesz tworzyć profesjonalne publikacje i unikalne materiały marketingowe. Twoje publikacje staną się historią dzięki nowej prostocie.

99,90 zł
Cena zawiera podatek VAT ,Wysyłka w 1 minut!

Opis

Jest to pojedyncza aplikacja, której nie można łączyć z innymi pojedynczymi aplikacjami i pakietami Microsoft Office.

Office 2019 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8 / 8.1. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10.

Wraz z Microsoft Publisher 2019 otrzymujesz kompletne narzędzie do tworzenia wszelkiego rodzaju publikacji. Możesz łatwo tworzyć ulotki, broszury, zaproszenia, katalogi i nie tylko.

Wiele praktycznych funkcji pozwala nawet niedoświadczonym użytkownikom tworzyć profesjonalne publikacje i przekonać ich wysokiej jakości sformatowanymi prezentacjami produktów.

Przyjazny dla użytkownika interfejs programu Microsoft Publisher 2019 zapewnia szybkie i łatwe wprowadzenie do oprogramowania do tworzenia układów stron firmy Microsoft. Microsoft Publisher 2019 jest połączony z wewnętrzną usługą w chmurze OneDrive i jest również idealny do szybkiego i wydajnego tworzenia plików gotowych do druku.

Szczegóły produktu

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
System operacyjny
Windows
Pobieranie oprogramowania
Plik image
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna