Microsoft Publisher 2019

  Gwarancja legalności

  Microsoft Publisher 2019

  Dzięki nowemu Office Publisher 2019 możesz tworzyć profesjonalne publikacje i unikalne materiały marketingowe. Twoje publikacje staną się historią dzięki nowej prostocie.

  179,90 zł
  Cena zawiera podatek VATWysyłka w 1 minutę!

  Polecamy również

  Proste zamówienie w trzech krokach

  1. cart-shopping-duotone.svg

  Kup licencje w naszym sklepie

  2. download-duotone.svg

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji

  3. laptop-arrow-down-duotone.svg

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Jest to pojedyncza aplikacja, której nie można łączyć z innymi pojedynczymi aplikacjami i pakietami Microsoft Office.

  Office 2019 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8 / 8.1. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10 oraz Windows 11.

  Microsoft Publisher 2019 to narzędzie stworzone przez firmę Microsoft, które umożliwia tworzenie potrzebnych materiałów reklamowych i marketingowych w sposób szybki i profesjonalny. Program Microsoft Publisher 2019, dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, jest doskonałą aplikacją umożliwiającą tworzenie oraz edycję różnych publikacji takich, jak: broszury, katalogi, wizytówki czy kroniki szkolne.

  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak w prosty sposób stworzyć profesjonalnie wyglądające publikacje bez poświęcania dużej ilości czasu? Program Publisher 2019 jest odpowiedzią na to pytanie. Dzięki gotowym projektom i szablonom zgodnym z formatem DTP, możesz łatwo wpisz tekst w polu tekstowym, dodawać grafiki i tworzyć złożone projekty. Narzędzia usprawniające pracę takie, jak pole tekstowe czy możliwości zapisywania w chmurze OneDrive, pozwalają na edycję dokumentów w trybie online oraz ich drukowanie bezpośrednio z programu.

  Microsoft Publisher 2019 to także program będący połączeniem funkcji znanych z PowerPointa, umożliwiający tworzenie materiałów marketingowych i ich udostępnianie. Dzięki tej aplikacji firmy Microsoft, tworzenie profesjonalnych publikacji staje się dostępne dla każdego użytkownika, niezależnie od poziomu zaawansowania.

  Program Microsoft Publisher – co możemy dzięki niemu wykonać?

  Microsoft Publisher to wszechstronny program, który pozwala na tworzenie różnorodnych profesjonalnie wyglądających publikacji i materiałów marketingowych. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, program Microsoft Publisher umożliwia użytkownikom szybkie i efektywne projektowanie.

  Co możemy wykonać za pomocą tego narzędzia?

  • Broszury – w programie Publisher gwarantowane jest projektowanie i tworzenie profesjonalnych broszur, które mogą być wykorzystywane do promocji produktów oraz usług. Dzięki gotowym szablonom i narzędziom do edycji tekstu, jak również grafiki, można szybko stworzyć atrakcyjne materiały marketingowe.

  • Grafiki – program pozwala na dodawanie i edytowanie grafik w publikacjach, co umożliwia tworzenie estetycznie przyjemnych, jak również angażujących materiałów. Narzędzia do obróbki graficznej pozwalają na precyzyjne dostosowanie obrazów do potrzeb projektu.

  • Drukowanie – Microsoft Publisher umożliwia łatwe przygotowanie publikacji do druku, zapewniając wysoką jakość finalnych dokumentów. Program wspiera różne formaty drukowania, co jest idealne do produkcji: ulotek, plakatów, jak również innych materiałów reklamowych.

  • Katalogi – program pozwala na projektowanie, jak również tworzenie katalogów produktów, które mogą być wykorzystane do prezentacji oferty firmy. Narzędzia do zarządzania układem stron i dodawania elementów graficznych ułatwiają tworzenie kompleksowych publikacji.

  • Kroniki szkolne – dzięki gotowym szablonom, Microsoft Publisher umożliwia tworzenie kronik i roczników szkolnych, co oszczędza czas oraz wysiłek. Program oferuje narzędzia do edycji tekstu, jak też grafiki, co pozwala na personalizację każdego projektu.

  • Materiały marketingowe – Microsoft Publisher jest idealny do tworzenia wszelkiego rodzaju materiałów marketingowych takich, jak: ulotki, plakaty, broszury i banery. Program oferuje intuicyjne narzędzia do edycji i projektowania, umożliwiające szybkie tworzenie efektywnych materiałów reklamowych.

  • Pole tekstowe – program umożliwia dodawanie i formatowanie całej zawartości tam, gdzie mamy pola tekstowe, co ułatwia tworzenie złożonych dokumentów. Narzędzia do edycji tekstu pozwalają na dostosowanie: czcionki, koloru i stylu do potrzeb projektu.

  • Prezentacje – Microsoft Publisher to program będący połączeniem PowerPoint z wieloma innymi funkcjami, które pozwalają na tworzenie prezentacji i materiałów promocyjnych. Program umożliwia dodawanie: slajdów, tekstu, grafiki i animacji, co jest idealne do tworzenia angażujących prezentacji.

  • Szablony – program oferuje gotowe szablony zgodne z formatem DTP, co ułatwia proces projektowania. Szablony są dostępne dla różnych rodzajów publikacji takich, jak: wizytówki, ulotki, plakaty i broszury.

  • Udostępnianie – Microsoft Publisher umożliwia udostępnianie gotowych projektów online, np. za pośrednictwem chmury OneDrive. Program wspiera różne formaty plików, co ułatwia współpracę i dzielenie się projektami z innymi użytkownikami.

  • Wizytówki – program umożliwia projektowanie i tworzenie wizytówek, które są niezbędnym elementem biznesowej autoprezentacji. Microsoft Publisher oferuje narzędzia do: projektowania układu, dodawania tekstu i grafiki oraz przygotowania do druku.

  Microsoft Publisher to doskonała aplikacja umożliwiająca tworzenie różnorodnych publikacji, które mogą być wykorzystywane w celach marketingowych i reklamowych. Dzięki szerokiej gamie narzędzi usprawniających pracę, program ten jest idealnym wyborem zarówno dla firm, jak i użytkowników indywidualnych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zaprojektować: katalog, broszurę, czy wizytówkę, Publisher pozwala na szybkie i profesjonalne wykonanie każdego projektu.

  Microsoft Publisher – dla kogo jest przeznaczony?

  Microsoft Publisher to program stworzony z myślą o osobach i firmach potrzebujących łatwego w obsłudze narzędzia do tworzenia materiałów marketingowych oraz reklamowych. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak szybko, a także efektywnie stworzyć profesjonalnie wyglądające publikacje? Dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika, program Microsoft Publisher pozwala na projektowanie: broszur, katalogów, wizytówek, a nawet kronik szkolnych bez poświęcania dużej ilości czasu.

  Potrzebne materiały reklamowe i inne w zasięgu ręki z Microsoft Publisher

  Program Microsoft Publisher jest idealny dla: małych firm, organizacji non-profit, nauczycieli, a także użytkowników domowych, którzy potrzebują tworzenia materiałów marketingowych w formacie DTP. Dzięki gotowym szablonom i narzędziom usprawniającym pracę, da się łatwo dodawać tekst i grafikę, tworząc złożone projekty, które można drukować bezpośrednio z programu. Publisher 2019, będący połączeniem funkcjonalności PowerPoint, jest doskonałą aplikacją umożliwiającą tworzenie profesjonalnych publikacji, które można udostępniać online za pomocą chmury OneDrive.

  Program Publisher – korzyści z korzystania

  Program Microsoft Publisher oferuje wiele korzyści, które sprawiają, że jest niezastąpionym narzędziem do tworzenia różnorodnych publikacji.

  Do zalet wynikających z korzystania z programu Publisher należą następujące aspekty:

  • gotowe projekty i szablony – program oferuje szeroki wybór gotowych szablonów, które można dostosować do własnych potrzeb, co znacznie przyspiesza proces tworzenia profesjonalnie wyglądających publikacji.

  • integracja z chmurą OneDrive – możliwość zapisywania projektów w chmurze OneDrive zapewnia łatwy dostęp do plików z dowolnego miejsca oraz ich bezpieczne przechowywanie oraz udostępnianie.

  • integracja z innymi aplikacjami Microsoft – program będący połączeniem PowerPointa i innych aplikacji Microsoft pozwala na łatwe tworzenie prezentacji, a także innych materiałów promocyjnych.

  • intuicyjny interfejs użytkownika – Microsoft Publisher posiada łatwy w obsłudze interfejs, umożliwiający szybkie oraz efektywne projektowanie bez konieczności posiadania zaawansowanych umiejętności technicznych.

  • opcja udostępniania online – użytkownicy mogą łatwo udostępniać gotowe projekty online, co umożliwia współpracę i dzielenie się materiałami z innymi użytkownikami.

  • prosta obsługa złożonych projektów – dzięki narzędziom usprawniającym pracę, Publisher jest doskonałą aplikacją umożliwiającą tworzenie złożonych projektów bez poświęcania dużej ilości czasu.

  • projektowanie wizytówek i broszur – program umożliwia projektowanie i drukowanie wizytówek oraz broszur, co jest niezbędne dla przeprowadzania sprawnej komunikacji biznesowej.

  • tworzenie materiałów marketingowych – Publisher służy do projektowania różnorodnych materiałów marketingowych takich, jak: broszury, ulotki, katalogi, wizytówki i wiele innych, co pozwala na efektywne promowanie firmy.

  • wsparcie dla formatu DTP – Publisher wspiera formaty DTP, co ułatwia przeprowadzenie profesjonalnego składu komputerowego, jak również przygotowanie dokumentów do druku.

  • wydruk wysokiej jakości – Publisher umożliwia przygotowanie publikacji do druku w wysokiej jakości, co jest idealne do produkcji profesjonalnych materiałów reklamowych.

  • zaawansowane narzędzia edycji tekstu – program umożliwia dodawanie, a także formatowanie tekstu w polach tekstowych, co ułatwia tworzenie czytelnych i estetycznych dokumentów.

  Microsoft Publisher jest niezastąpionym narzędziem dla firm i użytkowników indywidualnych, którzy potrzebują szybkiego, jak też efektywnego sposobu na tworzenie materiałów marketingowych. Dzięki szerokiej gamie funkcji i gotowych szablonów, program Publisher pozwala na tworzenie profesjonalnie wyglądających publikacji, które można łatwo udostępniać, a także drukować. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz stworzyć ulotkę, katalog, czy wizytówkę, Publisher sprawdzi się doskonale w każdej sytuacji!

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  System operacyjny
  Windows
  Pobieranie oprogramowania
  Plik image
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna

  Dostawa i aktywacja kluczy oprogramowania po zakupie na Kluczesoft.pl przebiega w sposób szybki i bezproblemowy, zapewniając klientom natychmiastowy dostęp do zakupionych produktów. Oto, jak wygląda ten proces:

  Dostawa Kluczy Oprogramowania

  • Natychmiastowa Dostawa na E-mail: Po zakończeniu procesu zakupu i zaksięgowaniu płatności, klucz produktu wraz z instrukcjami aktywacji jest wysyłany bezpośrednio na adres e-mail klienta. Dzięki temu klienci mogą rozpocząć korzystanie z zakupionego oprogramowania niemal natychmiast po zakupie.
  • Dostęp przez Konto Klienta: Dodatkowo, klucze oprogramowania oraz wszystkie powiązane informacje są dostępne w sekcji "Moje zamówienia" w koncie klienta na stronie Kluczesoft.pl. Umożliwia to łatwy dostęp do kluczy i instrukcji aktywacji w dowolnym momencie.

  Aktywacja Oprogramowania

  • Instrukcje Aktywacji: Razem z kluczem produktu, klienci otrzymują szczegółowe instrukcje dotyczące sposobu aktywacji oprogramowania. Instrukcje te są zazwyczaj proste i przejrzyste, co ułatwia szybką i bezproblemową aktywację.

  • Wsparcie Techniczne: W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów z aktywacją, Kluczesoft.pl oferuje wsparcie techniczne. Klienci mogą skontaktować się z obsługą klienta poprzez e-mail, telefon, lub czat na żywo, aby otrzymać pomoc.

  Korzyści

  • Szybkość i Wygoda: Proces dostawy i aktywacji kluczy oprogramowania jest zaprojektowany tak, aby maksymalizować wygodę klienta, umożliwiając natychmiastowy dostęp do zakupionych produktów.

  • Bezpieczeństwo: Każdy klucz produktu jest unikalny i zapewnia pełną legalność oraz bezpieczeństwo użytkowania oprogramowania.

  Dzięki prostemu i szybkiemu procesowi dostawy oraz aktywacji, Kluczesoft.pl gwarantuje swoim klientom wysoką satysfakcję z zakupów oraz bezproblemowe korzystanie z zakupionego oprogramowania.

  O nas

  Kluczesoft.pl jest wiodącym polskim sklepem internetowym, który specjalizuje się w sprzedaży oryginalnych i w pełni legalnych kluczy aktywacyjnych do szerokiej gamy oprogramowania. Nasza misja to zapewnienie zarówno indywidualnym użytkownikom, jak i przedsiębiorstwom, dostępu do najnowszego oprogramowania w sposób szybki, bezpieczny i w pełni zgodny z prawem.

  Nasze zalety:

  • Oryginalne Legalne Klucze Aktywacyjne: Oferujemy wyłącznie autentyczne klucze, które gwarantują bezproblemową aktywację i użytkowanie zakupionego oprogramowania.
  • Bezterminowa Licencja: Zakupione u nas licencje są bezterminowe, co oznacza, że po jednorazowym zakupie, oprogramowanie pozostaje z Państwem na zawsze.
  • Dostępność Oprogramowania: Większość oferowanego przez nas oprogramowania można ściągnąć bezpośrednio z oficjalnej strony Microsoft, co zapewnia łatwość dostępu oraz pewność pobierania oryginalnego i bezpiecznego software'u.
  • Wsparcie dla Wszystkich Wersji Językowych: Nasze klucze są kompatybilne z każdą wersją językową oprogramowania, co pozwala na wygodne korzystanie z produktów w preferowanym języku.
  • Wsparcie i Aktualizacje: Zapewniamy pełne wsparcie techniczne oraz dostęp do aktualizacji systemu i sterowników, co gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo pracy na zakupionym oprogramowaniu.
  • Klucze dla Wersji 32 i 64 Bitowych: Nasze klucze są przeznaczone dla wersji 32 i 64 bitowych, co zapewnia szeroką kompatybilność z różnymi konfiguracjami systemów.

  Po zakupie otrzymujesz:

  • Klucz w formie 25-ciu znaków alfanumerycznych,
  • Licencja elektroniczna bez fizycznego nośnika i naklejki,
  • Fakturę potwierdzającą legalność zakupionego oprogramowania.

  Dla kogo jest nasza oferta?

  Nasza oferta skierowana jest zarówno do użytkowników domowych, jak i firm poszukujących niezawodnych rozwiązań informatycznych. Niezależnie od skali działalności czy indywidualnych potrzeb, Kluczesoft.pl dostarcza produkty, które wspierają zarówno codzienną pracę, jak i specjalistyczne projekty.

  Profesjonalne wsparcie techniczne

  Rozumiemy, że wsparcie techniczne jest kluczowe dla pełnego zadowolenia z zakupionego oprogramowania. Dlatego też oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne, które służy pomocą na każdym etapie – od wyboru odpowiedniego produktu, przez proces zakupu, aż po wsparcie po zakupie.

  Gwarancja Legalnosci

  W Kluczesoft.pl, jednym z naszych głównych priorytetów jest zapewnienie pełnej legalności oferowanego oprogramowania. Jako renomowany sklep internetowy z kluczami do oprogramowania w Polsce, działający w ramach przepisów Unii Europejskiej, świadomie podążamy za wytycznymi i orzecznictwem prawnym dotyczącym sprzedaży oprogramowania cyfrowego. W tym kontekście, szczególnie istotne jest odniesienie do sprawy UsedSoft przeciwko Oracle, która miała znaczący wpływ na rynek oprogramowania w Europie.

  Zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych zadowolonych klientów i do dołączenia do grona osób, które zaufały Kluczesoft.pl. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Państwa na każdym kroku – od momentu wyboru odpowiedniego oprogramowania, przez proces zakupu, aż po wsparcie techniczne po zakupie. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że dokładamy dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient był w pełni zadowolony z naszych usług.

  Recenzje produktów / Pytania i odpowiedzi

  Średnia ocena

  0.0
  0 Przejrzeć
  ★★★★★ Doskonały 0
  ★★★★☆ Dobry 0
  ★★★☆☆ Średni 0
  ★★☆☆☆ Słaby 0
  ★☆☆☆☆ Straszny 0

  • Recenzje (0)
  • Pytania i Odpowiedzi (0)

  Microsoft Publisher 2019

  179,90 zł