Microsoft Office 2021 Professional Plus
  Microsoft Office 2021 Professional Plus

  Microsoft Office 2021 Professional Plus

  Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2021 Professional Plus zawiera:
  word.png
  Word
  excel.png
  Excel
  powerpoint.png
  Powerpoint
  outlook.png
  Outlook
  publisher.png
  Publisher
  access.png
  Access
  onenote.png
  OneNote
  Stała i pełna wersja oprogramowania.
  Klucz do aktywacji i plik do ściągania.
  Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.
  Działa z:os_windows.pngWindows
  449,90 zł
  Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w 3 krokach

  1.svg2.svg3.svg

  Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Pakiet Office 2021 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8 / 8.1. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10 oraz Windows 11.

  Już dzisiaj zainstaluj najnowszą wersję oprogramowania biurowego Microsoft Office Professional 2021. Pakiet Office 2021 został zaprojektowany, aby spełnić wymagania przedsiębiorców, którzy chcą mieć dostęp do najlepszego pakietu biurowego bez konieczności ciągłego odnawiania subskrypcji. Tutaj możesz kupić klucz do aktywacji Microsoft Office 2021 i link do jego pobrania w najbogatszej wersji przeznaczonej do instalacji na komputerze PC z systemem operacyjnym Windows 10 lub 11.

  Pakiet Office 2021 – aplikacje podstawowe

  Microsoft Word wraz to najpopularniejsza aplikacja Microsoft Office 2021. Umożliwia łatwe tworzenie i bezproblemowe udostępnianie profesjonalnie wyglądających treści przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi do edycji, udostępniania i recenzowania.

  MS Excel daje możliwość analizowania i wizualizacji danych w nowy i intuicyjny sposób. Zapewnia użytkownikom interfejs do ulubionych skrótów klawiaturowych. Możesz wykorzystać z zupełnie nowych funkcji, aby zaoszczędzić czas.

  Microsoft Outlook pomoże Ci zarządzać wiadomościami e-mail, kontaktami, kalendarzem i zadaniami. Wsparcie e-mail push pomaga w aktualizowaniu Twojej skrzynki odbiorczej. MS PowerPoint umożliwia wygodne tworzenie, współpracę i prezentowanie pomysłów z wykorzystaniem nowych przejść między slajdami i ulepszonego okienka zadań animacji. Komentarze w wątkach pojawiają się obok slajdów i pomagają we wprowadzaniu opinii do prezentacji.

  Co jeszcze oferuje Microsoft Office 2021

  Ms Access został uproszczony w celu szybkiego tworzenia aplikacji i narzędzi bazodanowych opartych na przeglądarce, które ułatwiają prowadzenie firmy. Twoje dane będą automatycznie przechowywane w bazie danych SQL, aby była bezpieczniejsza i bardziej skalowalna niż kiedykolwiek.

  Dzięki MS Publisher możesz łatwo tworzyć, personalizować i udostępniać szeroką gamę publikacji o profesjonalnej jakości. Możesz zamienić zdjęcia za pomocą przeciągania i upuszczania. Możesz dodawać obrazy bezpośrednio ze swoich albumów online. Efekty specjalne wyróżnią Twoje publikacje. Dzięki aplikacjom Teams i Skype dla firm możesz zebrać swój zespół za pomocą udostępnionego łącza. Wystarczy jedno kliknięcie, aby każdy mógł dołączyć do spotkania online za pomocą dowolnego urządzenia. Możesz zdecydować się na spotkanie od razu lub zaplanować je w Outlooku.

  OneDrive pozwoli Ci łatwo tworzyć kopie zapasowe, przechowywać i udostępniać dokumenty, zdjęcia, filmy i nie tylko, z dowolnego miejsca lub dowolnego urządzenia. Konto Microsoft zapewnia użytkownikom ogromną ilość bezpłatnej przestrzeni dyskowej online.

  Nowości Microsoft Office dla użytkowników domowych

  Każdy użytkownik nowego pakietu Microsoft Office znajdzie w nim swój powód do zadowolenia. Najczęściej zauważanymi nowymi funkcjami są:

  • Współtworzenie dokumentów
  • Informacja o tym, kto jest w Twoim dokumencie
  • Odświeżenie wizualne Microsoft Office 2021
  • Tablice dynamiczne
  • Nowe i ulepszone nagrywanie pokazu slajdów
  • Animacja slajdu dla obiektu z tuszem
  • Możliwość sprawdzenia co nowego w mediach stockowych
  • Opcja zwiększenia zasięgu treści
  • Obsługa formatu OpenDocument

  Korzyści z aktywacji pakietu Office 2021

  Pakiet Office przeznaczony jest dla przedsiębiorców i wymagających użytkowników domowych. Swoim użytkownikom dostarczy on wielu udogodnień i pozwoli na wydajną i wygodną pracę. Najważniejsze korzyści, jakie daje najnowsza wersja Microsoft Office 2021:

  • Umożliwia tworzenie innowacyjnych dokumentów i prezentacji oraz umożliwia obsługę wiadomości e-mail i zarządzanie arkuszami kalkulacyjnymi.
  • Umożliwia wykonywanie różnych zadań biurowych na komputerze.
  • Opracowany dla różnych platform, takich jak Windows, mac OS i Android itp.
  • Obejmuje aplikacje Microsoft Word, Excel, Access, Outlook, PowerPoint, Publisher, OneNote.
  • Obsługuje sieć w chmurze, która zapewnia dostęp do dokumentów w czasie rzeczywistym w dowolnym czasie, miejscu i na dowolnym urządzeniu.
  • Zawiera potężny edytor wraz z szablonami do przygotowywania dokumentacji.
  • Umożliwia użytkownikom łatwe pisanie dowolnych dokumentów.
  • Pozwala dodawać obrazy i tabele, aby dokument był szczegółowy.
  • Zawiera wiele nowych motywów, dzięki którym możesz wybrać dokładnie takie środowisko pakietu Office, jakie najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.
  • Potrafi obsługiwać arkusze kalkulacyjne i wykonywać różne złożone obliczenia statystyczne i matematyczne.
  • Tworzy niesamowicie atrakcyjne prezentacje, korzystając z różnych szablonów prezentacji, animacji, obrazów, wideo i innych multimediów.
  • Umożliwia użytkownikom eksportowanie dokumentów, arkuszy, prezentacji i innych plików oraz udostępnianie ich w mediach społecznościowych lub innym współpracownikom.

  Praca w chmurze i na komputerze PC

  Nowy Office to mnóstwo nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym w każdej aplikacji czujesz, jak szybko oprogramowanie dopasowuje się do zmieniających się wymogów swoich użytkowników. Praca zdalna, praca zespołowa nad tym samym dokumentem bez potrzeby zewnętrznego komunikowania się. Z każdym uruchomieniem coraz bardziej będziesz czuł, że z Microsoft Office 2021 zarówno praca na odległość, jak i w obrębie własnego komputera daje Ci ogromną przyjemność.

  Wymagania systemowe

  • Dla bezproblemowej pracy pakiet Microsoft office 2021 wymaga spełnienia poniższych wymagań sprzętowych:
  • Windows 10 lub 11 - Pakiet Office 2021 nie obsługuje systemów Windows XP/7/8/8.1
  • Procesor 2-rdzeniowy 1,6 GHz
  • 2 GB pamięci RAM
  • 4 GB dostępnego miejsca na dysku
  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  System operacyjny
  Windows
  Pobieranie oprogramowania
  Plik image
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna
  0640520119006

  Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl

  Najczęściej kupowane razem. Kup teraz z rabatem 10% (automatycznie dodany w koszyku).

  Microsoft Windows 10...

  Windows 10 jest nowym okrętem flagowym producenta oprogramowania Microsoft i obiecuje być najlepszym i najnowocześniejszym systemem Windows w historii. ✔ Aktywuj już zainstalowany system lub zainstaluj i aktywuj na PC bez systemu. ✔ Zawiera instrukcje krok po kroku ze zrzutami ekranu w formacie PDF do pobrania. ✔ Z systemu Windows 10 Pro można korzystać...

  Cena 184,90 zł
  Cena 2 990,00 zł

  Microsoft Office 2021 Standard

  Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2021 Standard zawiera: Word Excel Powerpoint Outlook Publisher OneNote Stała i pełna wersja oprogramowania. Klucz do aktywacji i plik do ściągania. Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu. Działa z:Windows

  Cena 369,90 zł

  Microsoft Windows Server...

  Microsoft Windows Server 2022 RDS 50 User CAL Remote Desktop Services 50 User

  Cena 1 499,00 zł

  Microsoft Windows Server...

  Microsoft Windows Server 2022 50 User CAL

  Cena 1 499,00 zł