Kup teraz Microsoft Office 2021 Standard - tanie, legalne...
  Kup teraz Microsoft Office 2021 Standard - tanie, legalne...

  Microsoft Office 2021 Standard

  Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2021 Standard zawiera:
  word.png
  Word
  excel.png
  Excel
  powerpoint.png
  Powerpoint
  outlook.png
  Outlook
  publisher.png
  Publisher
  onenote.png
  OneNote
  Stała i pełna wersja oprogramowania.
  Klucz do aktywacji i plik do ściągania.
  Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.
  Działa z:os_windows.pngWindows
  369,90 zł
  Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w 3 krokach

  1.svg2.svg3.svg

  Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Pakiet Office 2021 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8 / 8.1. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10 oraz Windows 11.

  Co znajdziesz w najnowszym pakiecie Microsoft Office?

  Microsoft Office 2021 Standard
  Nowy Microsoft Office Standard 2021 jest przeznaczony dla osób o wysokich wymaganiach. Spełnia wszystkie wymagania stawiane oprogramowaniu biurowemu. Nie ma znaczenia, czy chcesz tworzyć seryjne litery, etykiety lub figury biznesowe w tabelach, czy też chcesz tworzyć prezentacje. Nigdy więcej nie stracisz dostępu do swoich danych. Z pomocą Microsoft Office Standard 2021, jesteś w stanie sprostać każdemu zadaniu i możesz osiągnąć najlepsze możliwe wyniki. Pozwól się zainspirować tym nowym produktem Office!

  Office Word 2021

  Najczęściej wykorzystywany program z rodziny pakietu Office. Służący do pisania oraz edycji tekstów, teraz wzbogacony o nowe, lepsze funkcje. Teraz masz możliwość jednoczesnej edycji tekstów z innymi użytkownikami w tym samym czasie. Dodatkowo Word został ulepszony o nową opcję inteligentnego wyszukiwania, dzięki której nie musisz osobno otwierać dodatkowego okna przeglądarki, żeby sprawdzić potrzebne Ci informacje. Teraz zrobisz to bez wychodzenia z programu Word.

  Office Excel 2021

  Biurowy arkusz kalkulacyjny, który nie ma sobie równych. Znajdziesz w nim ulepszone funkcje nawigowania i wyszukiwania, np.: sześć nowych typów wykresów, które pomogą jeszcze lepiej uporządkować dane. Nowa funkcja prognozowania będzie przydatna przy sprawdzeniu rokowań na przyszłość. Nowością są też „Zalecane diagramy” umożliwiające dogodne prezentowanie danych.

  Office PowerPoint 2021

  Niezawodne narzędzie do tworzenia prezentacji, pełne najnowszych rozwiązań. W najnowszej wersji czekają na Ciebie lepsze akcesoria do wyrównywania obiektów oraz wyboru kolorów. Ulepszono również funkcję rozwiązywania konfliktów, która ma zapobiec powstawaniu problemów, które mogą pojawić się podczas wspólnego edytowania plików

  Outlook 2021

  Bezkonkurencyjny w zarządzaniu pocztą e-mail, zadaniami i kontaktami. W nowej wersji programu znajdziesz powiadomienia push, dzięki którym będziesz zawsze na bieżąco ze swoimi mailami, oraz możliwość organizowania wiadomości w oparciu o tematy rozmowy.

  Office Publisher 2021

  Pomoże Ci stworzyć publikacje oraz materiały marketingowe jak prawdziwy profesjonalista.

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  System operacyjny
  Windows
  Pobieranie oprogramowania
  Plik image
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna
  0760947037469

  Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl

  Najczęściej kupowane razem.

  Microsoft Windows 10...

  Windows 10 jest nowym okrętem flagowym producenta oprogramowania Microsoft i obiecuje być najlepszym i najnowocześniejszym systemem Windows w historii. ✔ Aktywuj już zainstalowany system lub zainstaluj i aktywuj na PC bez systemu. ✔ Zawiera instrukcje krok po kroku ze zrzutami ekranu w formacie PDF do pobrania. ✔ Z systemu Windows 10 Pro można korzystać...

  Cena 184,90 zł

  Microsoft Windows Server...

  Microsoft Windows Server 2019 Standard 16 Core to najnowszy, przygotowany do pracy w chmurze, serwerowy system operacyjny Microsoftu. Tworzenie i zarządzanie sieciami komputerów, przetwarzanie danych czy Webhosting, to tylko niektóre zastosowania systemu serwerowego.

  Cena 1 999,00 zł

  Microsoft Windows Server...

  Microsoft Windows Server 2019 RDS 50 User CAL Remote Desktop Services 50 User

  Cena 1 249,00 zł

  Microsoft Windows 11...

  Windows 11 to najnowszy system od Microsoft. Zupełnie nowe menu Start, Nowy wygląd okien z ulepszonym system ich rozmieszczenia, nowy sklep Microsoftu, Widgety w Windows 11, Nowe kompozycje systemu, Nowy system przełączania się między pulpitami oraz Okna aplikacji z Androida to zmiany, na które czekało wiele osób. Kup Teraz!

  Cena 269,90 zł

  Microsoft Windows 11 Home

  Windows 11 to najnowszy system od Microsoft. Zupełnie nowe menu Start, Nowy wygląd okien z ulepszonym system ich rozmieszczenia, nowy sklep Microsoftu, Widgety w Windows 11, Nowe kompozycje systemu, Nowy system przełączania się między pulpitami oraz Okna aplikacji z Androida to zmiany, na które czekało wiele osób. Kup Teraz!

  Cena 239,90 zł