Microsoft Office 2021 Standard

Microsoft Office 2021 Standard

Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2021 Standard zawiera:
word.png
Word
excel.png
Excel
powerpoint.png
Powerpoint
outlook.png
Outlook
publisher.png
Publisher
onenote.png
OneNote
Stała i pełna wersja oprogramowania.
Klucz do aktywacji i plik do ściągania.
Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.
Działa z:os_windows.pngWindows
369,90 zł
Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

Proste zamówienie w 3 krokach

1.svg 2.svg 3.svg

Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

 

Pakiet Office 2021 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8 / 8.1. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10 oraz Windows 11.

Co znajdziesz w najnowszym pakiecie Microsoft Office?

Microsoft Office 2021 Standard
Nowy Microsoft Office Standard 2021 jest przeznaczony dla osób o wysokich wymaganiach. Spełnia wszystkie wymagania stawiane oprogramowaniu biurowemu. Nie ma znaczenia, czy chcesz tworzyć seryjne litery, etykiety lub figury biznesowe w tabelach, czy też chcesz tworzyć prezentacje. Nigdy więcej nie stracisz dostępu do swoich danych. Z pomocą Microsoft Office Standard 2021, jesteś w stanie sprostać każdemu zadaniu i możesz osiągnąć najlepsze możliwe wyniki. Pozwól się zainspirować tym nowym produktem Office!

Office Word 2021

Najczęściej wykorzystywany program z rodziny pakietu Office. Służący do pisania oraz edycji tekstów, teraz wzbogacony o nowe, lepsze funkcje. Teraz masz możliwość jednoczesnej edycji tekstów z innymi użytkownikami w tym samym czasie. Dodatkowo Word został ulepszony o nową opcję inteligentnego wyszukiwania, dzięki której nie musisz osobno otwierać dodatkowego okna przeglądarki, żeby sprawdzić potrzebne Ci informacje. Teraz zrobisz to bez wychodzenia z programu Word.

Office Excel 2021

Biurowy arkusz kalkulacyjny, który nie ma sobie równych. Znajdziesz w nim ulepszone funkcje nawigowania i wyszukiwania, np.: sześć nowych typów wykresów, które pomogą jeszcze lepiej uporządkować dane. Nowa funkcja prognozowania będzie przydatna przy sprawdzeniu rokowań na przyszłość. Nowością są też „Zalecane diagramy” umożliwiające dogodne prezentowanie danych.

Office PowerPoint 2021

Niezawodne narzędzie do tworzenia prezentacji, pełne najnowszych rozwiązań. W najnowszej wersji czekają na Ciebie lepsze akcesoria do wyrównywania obiektów oraz wyboru kolorów. Ulepszono również funkcję rozwiązywania konfliktów, która ma zapobiec powstawaniu problemów, które mogą pojawić się podczas wspólnego edytowania plików

Outlook 2021

Bezkonkurencyjny w zarządzaniu pocztą e-mail, zadaniami i kontaktami. W nowej wersji programu znajdziesz powiadomienia push, dzięki którym będziesz zawsze na bieżąco ze swoimi mailami, oraz możliwość organizowania wiadomości w oparciu o tematy rozmowy.

Office Publisher 2021

Pomoże Ci stworzyć publikacje oraz materiały marketingowe jak prawdziwy profesjonalista.

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
System operacyjny
Windows
Pobieranie oprogramowania
Plik image
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna

Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl