Microsoft Windows Server 2016...

Microsoft Windows Server 2016 Standard 16 Core

Windows Server 2016 z 16 rdzeniami to gotowy do pracy w chmurze system operacyjny, który obsługuje bieżące obciążenia, wprowadzając nowe technologie, które umożliwiają przejście do przetwarzania w chmurze. Poszczególne, zintegrowane poziomy bezpieczeństwa zapewniają ochronę systemu i wszystkich danych w nim zawartych.

1 499,00 zł
Cena zawiera podatek VAT ,Wysyłka w 1 minut!

Opis

Windows Server 2016 z 16 rdzeniami.

Oprogramowanie dla klasycznych serwerów w małych firmach

System Windows Server 2016 Standard został opracowany w odniesieniu do serwerów w Twojej witrynie. Jeśli korzystasz z mniejszej liczby serwerów i serwerów wirtualnych lub nie ma ich wcale, ten system operacyjny jest idealny dla twoich potrzeb. Oprogramowanie ma również wystarczającą moc do zarządzania nawet dużymi sieciami bez konieczności aktualizacji do znacznie droższej wersji Datacenter Edition. Model aktywacji działa, płacąc koszt za rdzeń procesora. Koszty akwizycji można zatem łatwo obliczyć z góry dla firm. Koszty aktywacji na co najmniej osiem rdzeni są ponoszone na procesor, ale system Windows Server 2016 Standard można w razie potrzeby dostosować do rosnącej liczby rdzeni procesora.

Co nowego w systemie Windows Server 2016 Standard?

Oprócz wymienionych funkcji, takich jak. Na przykład dzięki lepszej prędkości i łączności w chmurze możesz przypisywać prawa użytkownika swoim pracownikom za pomocą systemu Windows Server 2016 Standard. Umożliwia to bezpieczne administrowanie całym systemem serwerowym bez większego wysiłku z dowolnej lokalizacji. Ponadto oprogramowanie oferuje możliwość uruchomienia systemu w szczególnie prostej wersji, podstawowej aplikacji. Ten serwer nie ma interfejsu graficznego, co znacznie poprawia wydajność na starszych urządzeniach. Ponadto zmniejszają się wymagania systemowe, które system nakłada na urządzenia zewnętrzne. Aby aplikacje były szybsze i bardziej elastyczne, system Windows Server 2016 Standard opiera się również na znanych instalatorach systemu Windows. Nie można w pełni korzystać z maszyn wirtualnych z tym systemem operacyjnym serwera, ale wyjście jest dostępne w Datacenter Edition.

Windows Server 2016 Standard: idealny dla małych firm

Funkcje i funkcje tego systemu operacyjnego serwera są skierowane przede wszystkim do małych firm, które nie mogą lub nie chcą inwestować tyle pieniędzy w swoje IT. W tych witrynach system Windows Server 2016 Standard spełnia wszystkie wymagania dotyczące dystrybucji danych między różnymi systemami komputerowymi. Rezultatem jest stale dostępny, łatwy do rozbudowy serwer, który zapewnia wszystkie potrzebne zasoby, nawet przy ograniczonym budżecie. Znajomy interfejs upraszcza zarządzanie systemem Windows Server 2016 Standard dla użytkowników, którzy zdobyli już doświadczenie z serwerowymi systemami operacyjnymi Windows.

Szczegóły produktu

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
Pobieranie oprogramowania
Plik image
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna