Microsoft Office 2019 Professional Plus

Microsoft Office 2019 Professional Plus

Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2019 Professional Plus zawiera:
word.png
Word
excel.png
Excel
powerpoint.png
Powerpoint
outlook.png
Outlook
publisher.png
Publisher
access.png
Access
onenote.png
OneNote
Stała i pełna wersja oprogramowania.
Klucz do aktywacji i plik do ściągania.
Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.
Działa z:os_windows.pngWindows
379,90 zł
Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

Proste zamówienie w 3 krokach

1.svg 2.svg 3.svg

Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

 

Pakiet Office 2019 nie obsługuje systemu Windows 7 ani Windows 8 / 8.1. Jest kompatybilny tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows, którym jest Windows 10 oraz Windows 11.

Pakiet Microsoft Office Professional Plus 2019 został zaprojektowany z myślą o użytku biurowym. Bez względu na to, czy jesteś freelancerem, prowadzisz JDG lub małe i średnie przedsiębiorstwo, pakiet Office będzie Twoim niezastąpionym narzędziem do pracy. Dzięki unowocześnieniu funkcji klasycznych programów swoje zadania będziesz mógł wykonywać jeszcze efektywniej, oszczędzając czas na inne aktywności.

Co otrzymujesz, kupując Microsoft Word 2019?

Kupując u nas Microsoft Office 2019 Professional Plus, otrzymujesz:

  • pełną wersję Office 2019 Professional Plus
  • klucz do aktywacji oraz plik do pobrania
  • instrukcje instalacji wraz ze szczegółowymi zrzutami z ekranu

Aplikacje i usługi Microsoft Office 2019 Professional Plus

Microsoft Office przez lata wypracował sobie renomę najefektywniejszego oprogramowania biurowego, które jest niezawodne w pracy bez względu na wielkość prowadzonej działalności gospodarczej. W wersji 2019 otrzymujesz klasyczne programy biurowe, takie, jak Word, Excel, Outlook, PowerPoint, Access, Publisher oraz OneNote.

Każdy z nich został zaktualizowany o nowe funkcjonalności, które mają jeszcze bardziej ułatwić wykonywanie codziennych zadań.

Word 2019

Word 2019 zaskoczy Cię funkcjami ułatwiającymi Twoją codzienną, czasami wielogodzinną pracę z edytorem tekstu. Dzięki możliwości zmiany koloru strony oraz edycji odstępów między wierszami i kolumnami twoje oczy będą mogły w końcu odpocząć.

Dodatkowo możesz także skorzystać z opcji odsłuchiwania tekstu przez program Word. Docenią to z pewności profesjonaliści, którzy spędzają wiele godzin an analizie danych lub redakcji tekstów.

Tworzysz teksty w języku obcym? Word 2019 posiada opcję tłumaczenia słów i fraz. Dzięki funkcji Microsoft Translator w prosty sposób przetłumaczysz zapomniane zwroty. Word 2019 pozwala także na uatrakcyjnienie dokumentów tekstowych.

Chcesz urozmaicić swój tekst grafiką wektorową lub 3D? Możesz to z łatwością zrobić, korzystając z biblioteki ikon programu Word.

Chcesz umożliwić oglądanie obiektu z każdej strony? Wstaw grafikę 3D, którą obrócisz zarówno Ty, jak i Twoi czytelnicy o 360 stopni.

Lubisz pismo odręczne? Word 2019 posiada opcję konwersji pisma odręcznego w kształty. Jeżeli posiadasz urządzenie z piórem, możesz nim tworzyć i edytować dokumenty Word. Nie posiadasz pióra? Te sam efekt osiągniesz przy pomocy myszy lub palca.

Excel 2019

Większość firm nie może funkcjonować bez sprawnego arkusza kalkulacyjnego. Excel 2019 wprowadzi do Twojej firmy wiele funkcji, które zautomatyzują Twoją pracę. Z pozoru prozaiczne błędy mogą znacznie wydłużyć czas pracy, dlatego firma Microsoft wprowadziła możliwość odznaczania błędnie wybranych kolumn lub sekcji. Dzięki temu nigdy więcej nie będziesz musiał zaznaczać wszystkiego od nowa w przypadku pomyłki.

Tabele przestawne to jedno z ważniejszych narzędzi arkuszu kalkulacyjnego Excel. W wersji 2019 dodatkowo będzie mógł zobaczyć i porównać dane na przestrzeni lat, miesięcy i kwartałów korzystając z nowo dodanej funkcji filtry osi czasu.

Jednak to nie jedyna nowa funkcja. Excel wykona wiele zadań za Ciebie, korzystając z nowych funkcji: POŁĄCZ.TEKSTY, ZŁĄCZ.TEKSTY oraz WARUNKI.

PowerPoint 2019

Microsoft Office Professional 2019 przygotował nieco nowości także w programie PowerPoint. Chcesz, aby Twoje prezentacje były zawsze ciekawe i urozmaicone? Skorzystaj z nowego narzędzia Płynna zmiana, co pozwoli Ci na tworzenie płynnych animacji i przemieszczania obiektów między slajdami. Dodatkowo możesz uatrakcyjnić poszczególne slajdy, korzystając z biblioteki ikon, w której znajduje się ponad 500 grafik gotowych do użycia.

Chcesz w swojej prezentacji umieścić plik video? Nie musisz już podczas jego odtwarzania opuszczać prezentacji. Ta nowa usługa powinna szczególnie przypaść do gustu trenerom biznesu oraz wykładowcom.

Outlook 2019

Obsługa korespondencji służbowej z nowymi funkcjami w Outlook 2019 będzie jeszcze prostsza. Wystarczy spersonalizować opcję przesuwania w prawo lub w lewo i jednym ruchem palca zdecydujesz, co chcesz zrobić z wiadomością: Usunąć, Archiwizować, Oznaczyć, jako nieprzeczytane.

Outlook 2019 dopasuje się także do Ciebie, jeżeli podróżujesz w różnych strefach czasowych. Wystarczy, że utworzysz zdarzenia z różnymi strefami czasowymi, a Outlook zajmie się resztą i skonwertuje odpowiednie godziny. Dzięki temu zapomnisz o przeliczeniu godzin w myślach.

Publisher 2019

Dzięki Publisher 2019 tworzenie profesjonalnych publikacji jest jeszcze prostsze. Intuicyjny program z bogatą biblioteką szablonów oraz możliwością przechowywania plików w chmurze będzie niezastąpiony w Twojej pracy. W Publisher 2019 możesz zając się wszystkimi elementami projektu, takimi, jak tekst, obraz, układ oraz zmiana czcionek. Wszytko to umożliwia jeden program w korzystnej cenie.

Access 2019

Microsoft w wersji Access 2019 udostępnia Ci 11 nowych wykresów, dzięki którym lepiej zrozumiesz dane przechowywane w formularzach. Do tworzenia wykresów możesz korzystać z wykresów kołowych, liniowych, kolumnowych, słupkowych oraz wykresów kombi. Access 2019 na nowo także obsługuje pliki dBASE.

Okres stosowania
bez ograniczenia / bezterminowy
Ilość urządzeń
1
System operacyjny
Windows
Pobieranie oprogramowania
Na oficjalnej stronie Microsoft
Obszar zastosowań
Domowy / Firmowy
Typ produktu
licencja elektroniczna (ESD)
Wersja językowa
Polska / Wielojęzyczna

Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl