Kup teraz Microsoft Office 2019 Standard - tanie, legalne...
  Kup teraz Microsoft Office 2019 Standard - tanie, legalne...

  Microsoft Office 2019 Standard

  Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2019 Standard zawiera:
  word.png
  Word
  excel.png
  Excel
  powerpoint.png
  Powerpoint
  outlook.png
  Outlook
  publisher.png
  Publisher
  onenote.png
  OneNote
  Stała i pełna wersja oprogramowania.
  Klucz do aktywacji i plik do ściągania.
  Szczegółowe instrukcje ze zrzutami ekranu.
  Działa z:os_windows.pngWindows
  389,90 zł
  Cena zawiera podatek VAT Wysyłka w 1 minutę!

  Proste zamówienie w 3 krokach

  1.svg2.svg3.svg

  Kup licencje na Kluczesoft.pl, lidera na polskim rynku

  Ściągnij produkt i zainstaluj za pomocą naszej instrukcji 

  Aktywuj aplikacje z kluczem licencyjnym wysłany na mail

  Blisko
   

  Microsoft Office 2019 Standard

  Microsoft Office 2019 Standard to 5 klasycznych aplikacji biurowych, które będą niezastąpionym wsparciem podczas wykonywania codziennych zadań. Idealny dla małych firm, freelancerów oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Pakiet office, jako wersja produktu pudełkowa, pozwala na instalację go na komputerach PC lub Mac. Zobacz, co pakiet Office 2019 Standard ma Ci do zaoferowania!

  Co otrzymasz, kupując pakiet Microsoft Office 2019?

  • klucz office 2019 do aktywacji i plik do ściągnięcia
  • pełną wersję oprogramowania
  • program działa z Windows 10 oraz MacOS
  • wersja językowa: polska szczegółowe instrukcje

  W Pakiecie Office 2019 Standard znajdziesz najpotrzebniejsze w codziennej pracy aplikacje. Pakiet składa się z MS Word, Excel, PowerPoint, OneNote oraz z programu Outlook. Wersje pakietu na komputery PC mają dodatkowo dostęp do aplikacji Publisher.

  Dodatkowo kupując MS Office 2019 Standard, otrzymasz dostęp do dodatkowych funkcji OneNote. Będziesz mieć także możliwość korzystania z internetowych wersji programu Word, OneNote, Excel oraz PowerPoint, dzięki czemu Twoja praca będzie możliwa z każdego miejsca na świecie, gdzie jest połączenie internetowe.

  Co nowego znajdziesz w Microsoft Office 2019 Standard?

  Nowy Microsoft Office Standard 2019 jest kompletnym i dopracowanym pakietem programów biurowych. Z pomocą Microsoft Office Standard 2019, jesteś w stanie sprostać każdemu zadaniu i możesz osiągnąć najlepsze możliwe wyniki. Pozwól się zainspirować tym nowym produktem Office! Firma Microsoft zadbała o wprowadzenie innowacji, kore mają jeszcze bardziej uprościć i zoptymalizować Twoją codzienną pracę. Zastosowanie telemetrii aplikacji, zautomatyzowanych pomiarów zdalnych, oraz zbieranie danych pozwolą Ci na wykonywanie analiz i pozwolą na sprawniejsze i bardziej trafne podejmowanie decyzji.

  Wersja produktu pudełkowa ma kilka nowości, które zasługują na szczególną uwagę. W dostępnych w pakiecie aplikacjach Word, Microsoft Excel oraz PowerPoint możesz tworzyć atrakcyjniejsze treści, arkusze kalkulacyjne oraz prezentacje, dzięki możliwości wstawiania skalowanych grafik wektorowych. W tych samych aplikacjach, bez problemu przetłumaczysz niezrozumiałe fragmenty z język obcego, korzystając z funkcji Microsoft Translator.

  Nowością, która usprawni i uatrakcyjni Twoją pracę, jest możliwość skorzystania z funkcji odręcznego pisania. Możesz w ten sposób ułatwić sobie tworzenie dokumentów tekstowych, rysunków, kształtów, podkreślać wybrane fragmenty tekstu i wiele więcej. Z Microsoft Office Standard 2019 będziesz w stanie przekraczać kolejne granice, pracując palcami, piórem lub myszą.

  Dodatkowo możesz ułatwić swoją pracę na komputerze PC, włączając podpowiedzi dźwiękowe, które będą Ci sygnalizować zmiany, błędy i podpowiedzi. Wykonujesz projekt grupowy? Współpracujesz z podwykonawcami? MS Office 2019 Standard umożliwia Ci korzystanie z Microsoft Teams, dzięki czemu jeszcze sprawniej prześlesz pliki lub przedstawisz prezentację na spotkaniu online. Łatwiej też będzie zarządzać Ci projektem, kontaktując się na bieżąco z zespołem i wymieniając uwagi dotyczące plików.

  Wersja produktu pudełkowa Office Standard 2019 wprowadza obsługę równań LaTex. Dzięki temu będziesz w stanie zapisać w Word skomplikowane wzory. Funkcja niezwykle przydatna w firmach projektowych, budowlanych oraz tych działających w nauce i edukacji.

  Microsoft Office 2019 wprowadził także funkcję Sprawdzanie ułatwień dostępu do wszystkich plików Office 2019 Standard. Dzięki temu, przed wysłaniem pliku, dokumentu, czy maila możesz sprawdzić, czy treść, którą chcesz się podzielić, będzie czytelna dla osoby niepełnosprawnej. Sprawdź, jakie jeszcze ułatwienia Office 2019 Standard przygotował dla Ciebie w poszczególnych aplikacjach.

  Office Word 2019

  Przetwarzanie tekstu: Udostępniaj dokumenty i edytuj je w czasie rzeczywistym z innymi współpracownikami. Korzystaj z funkcji inteligentnego wyszukiwania, aby znaleźć informacje w sieci bez opuszczania programu Word. Prostota, która nie ma sobie równych.

  Office Excel 2019

  Microsoft Excel 2019 przygotował wiele zmian i przydatnych funkcji. Sześć nowych typów wykresów znacznie upraszcza wizualizację złożonych danych. Kolekcja "Zalecane diagramy" umożliwia jeszcze wygodniejsze tworzenie arkuszy kalkulacyjnych i prezentowanie danych. Funkcja prognozowania pozwala spojrzeć w przyszłość. Za pomocą wizualnych wykresów Timeline, z łatwością zobrazujesz chronologię wydarzeń.

  Office PowerPoint 2019

  Prezentacje: Liczne nowe funkcje urozmaicą tworzenie prezentacji multimedialnych, np. poprzez wyrównywanie obiektów, wybieranie kolorów. Twoje prezentacje staną się atrakcyjniejsze, dzięki możliwości tworzenia animacji i wstawiania grafik 3D. Z łatwością też będziesz poruszać się między danymi sekcjami przy pomocy pióra.

  Office OneNote 2019

  Rysuj, kasuj i pisz bez żadnych problemów. OneNote konwertuje tekst pisany odręcznie na tekst drukowany. Nie musisz się już martwić o nieczyste czcionki. Dzięki nowemu narzędziu "Wyślij do OneNote" możesz łatwo dodawać dokumenty w formacie fanze do swoich notatników. Za pomocą prostych narzędzi programu OneNote, możesz też tworzyć profesjonalne biuletyny i broszury.

  Outlook 2019

  Zarządzanie pocztą elektroniczną, kontaktami i zadaniami: Outlook 2019 ułatwi Ci zarządzanie pocztą elektroniczną, kalendarzem, kontaktami i zadaniami z niespotykaną prostotą. New Outlook obsługuje powiadomienia typu push, dzięki czemu zawsze jesteś na bieżąco ze swoją skrzynką odbiorczą. Rozszerzony widok rozmowy automatycznie organizuje skrzynkę odbiorczą na podstawie tematów dyskusji, dzięki czemu nigdy więcej nie będziesz musiał szukać powiązanych wiadomości e-mail.

  Office Publisher 2019

  Publikacje: Z nowym wydawnictwem Office Publisher 2019 możesz tworzyć profesjonalne publikacje i unikalne materiały marketingowe. Twoje publikacje będą tworzyć historię dzięki nowej prostocie.

  Okres stosowania
  bez ograniczenia / bezterminowy
  Ilość urządzeń
  1
  System operacyjny
  Windows
  Pobieranie oprogramowania
  Plik image
  Obszar zastosowań
  Domowy / Firmowy
  Typ produktu
  licencja elektroniczna (ESD)
  Wersja językowa
  Polska / Wielojęzyczna
  0760947037469

  Gwarancja sklepu Kluczesoft.pl

  Najczęściej kupowane razem.

  Microsoft Windows 10...

  Windows 10 jest nowym okrętem flagowym producenta oprogramowania Microsoft i obiecuje być najlepszym i najnowocześniejszym systemem Windows w historii. ✔ Aktywuj już zainstalowany system lub zainstaluj i aktywuj na PC bez systemu. ✔ Zawiera instrukcje krok po kroku ze zrzutami ekranu w formacie PDF do pobrania. ✔ Z systemu Windows 10 Pro można korzystać...

  Cena 184,90 zł

  Microsoft Windows 10 Home

  Windows 10 jest idealnym partnerem do załatwiania spraw. Skorzystasz z szybszego uruchamiania systemu, znanego, ale ulepszonego menu Start i nowych sposobów na szybsze wykonywanie zadań - nawet w przypadku wielu urządzeń.

  Cena 199,90 zł